18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:22
Lambuja
borniak1991 • 2011-03-12, 18:00
Ciekawy punkt widzenia, jakis rodzaj sztuki który nosi specyficzna i dziwne nazwe Lambuja!!







Tak wiem powinny siedziec w kuchni no ale przynajmniej sprzet w rekach maja odpowiedni
Zgłoś
Avatar
m................9 2011-03-14, 11:49 13
Zgłoś
Avatar
LxDead 2011-03-14, 11:55
najlepszy to ten dorzucony w komencie przez michu999 ;D najbardziej przypadl mi do gustu ;]

______________

Najpierw cię ignorują.
Potem śmieją się z ciebie.
Później z tobą walczą.
Później wygrywasz
Zgłoś
Avatar
Da_Ace 2011-03-14, 12:02
sa cycki jest piwo no niestety ja tych zasad nie nadałem piwo dla micha
Zgłoś
Avatar
gregorius 2011-03-14, 15:25
Lambuja i nie ma chuja
Zgłoś
Avatar
andre48 2011-03-14, 15:39
Takich to szkoda do kuchni, dać je do burdelu.
Zgłoś
Avatar
nozi9891 2011-03-14, 17:58
Sam mógłbyś się w końcu ruszyć Gimnazjalny Onanie do kuchni pomóc swojej mamie a nie tylko pierdol*ć głupoty jak większość na stronie i latać do kibla na randkę z Rączkowską zwaną Pamięciówą.
Zgłoś
Avatar
sysunia02 2011-03-14, 20:57
sztuka ciekawa szkoda ze dopisek mega szowinistyczny popsules caly efekt....
Zgłoś
Avatar
borniak1991 2011-03-15, 20:51
sysunia02 napisał/a:

sztuka ciekawa szkoda ze dopisek mega szowinistyczny popsules caly efekt....



Czy popsułem? Zarty rasistowskie was smiesza a dystansu do lekko szowinistycznych nie macie, kobieta tez powinna miec takowy dystans oby tylko nie za duzy od kuchni
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów