18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Avatar
uookie 2009-08-30, 13:30 1
szkoda wzroku
Zgłoś
Avatar
Stivi 2009-08-30, 13:44
Panie wykorzystaj pan inną kompresję.
Zgłoś
Avatar
krzysztofojczenasz 2009-08-30, 14:34
ja przeczytalem, dziekuje bogu ze moi rodzice poprostu zabraniali mi ogladac tv:P
Zgłoś
Avatar
Kaśka666 2009-08-30, 14:50
mnie ojciec wyrzucał w piżamie na dwór w środku zimy i zamykał drzwi na klucz. I potrafiłam stać tak 20 minut tylko dlatego, ze poszedł do kibla a ja się rozłączyłam z ciocią. Więc co to jest lanie kapciem albo paskiem XD
Zgłoś
Avatar
A................N 2009-08-30, 15:14
Jak czytam oburzenie osobników którzy są za bezstresowym wychowaniem dzieci mówiąc że bicie jest pojebane to aż mi się śmiać chce. Ja dostawałem za każde przewinienie wpierdol i to skutkowało. Wystarczy spojrzeć dzisiaj na to osrane bydło w podstawówkach. To efekt słów "Jak można bić dzieci".
Zgłoś
Avatar
Bogna 2009-08-30, 15:52 2
cóż, ja nigdy w życiu nie dostałam, a jakoś nie wyrosłam na bydło. kwestia podejścia do rodzicielstwa?
powtórzę się: nic nie jest białe albo czarne. dojrzały rodzic potrafi wychować dziecko bez napierdalania za najmniejsze przewinienie.
nie twierdzę, że jestem fanem 'bezstresowego wychowania', ale przemoc nie jest rozwiązaniem.
Zgłoś
Avatar
DMN 2009-08-30, 16:58
no i ok, z tego bydła wyrosną tacy, co dzieci będą bić, już się zdarza zabicie niemowlaka za płacz. Wszystko w swoim czasie.
Zgłoś
Avatar
Laszlo 2009-08-30, 17:19
widać u nas dalej popularne są metody rodem z ubiegłego wieku albo państw arabskich. Takiemu Krzysztofowi albo Ryszardowi sam bym wpierdolił.
jebnięci sadyści, tchórzliwe zakompleksione małpoludy a nie rodzice. Sami za młodu dostawali wpierdol od bezrobotnego, pijanego starego i teraz przenoszą to na kolejne pokolenie. Szkoda słów.

Odbierać im prawa rodzicielskie i tyle.

Dodam iż wolałbym zrzec się praw rodzicielskich niż uderzyć/skrzywdzić własne dziecko.
Zgłoś
Avatar
prozal 2009-08-30, 17:28
rodzice ze mną rozmawiali jak coś przeskrobałem, ale jeśli rozmowa nie przynosiła skutku lub nabriołem w poważniejszej sprawie dostawałem pasem i po latach uważam to za dobre rozwiązanie. Co do wychowania bezstresowego - nie ma kary, nie ma miary.
Zgłoś
Avatar
Rafq 2009-08-30, 19:12
Czasem wpierdol musi być i nie ma zmiłuj.

Te forum wyzej to jakis bondage i spanking. Wpisujacy tam akcentuja jak widza swoje pociechy z gola pupa i przekladaja przez kolana. Tutaj sie mija cel kary z zaspokajaniem swoich chorych fantazjii.

I klaps w zyciu musi byc bynajmniej dla faceta (sam zostalem tak wychowany) i jedyna wada takiego wychowania to to ze jestem uległy i nie asertywny. Ale za to bardzo posłuszny i dokładny do milimetra. I co ważne myśle co i jak zrobić żeby nie oberwać. A bezstresowe wychowanie można o kant dupy obić wystarczy mi historii gimnazjalistów itd. etc.
Zgłoś
Avatar
valker04 2009-08-31, 20:39
Ja nie preferuję przemocy. Zazwyczaj kary, albo upomnienia. Staram się powiedzieć że tak się nie powinno robić a nie "napierdalać" ile wlezie.
Zgłoś
Avatar
luki24 2009-08-31, 21:04
no cóż za bajtla dostawało się pare razy wpierdol ale zasłużyłem wtedy sobie na to i jestem za tym, że powinno sie karać dzieci żeby wiedziały co jest dobre a co nie i wyrosły na w miare porządnych ludzi ale to z tego forum to gruba przesada, współczuje tym dzieciom... zboczone matki i ojcowie leją ich dla przyjemności... pierdoleni maltretanci!!!
Zgłoś
Avatar
A................t 2009-08-31, 21:42
W zasadzie można połączyć przyjemne z pożytecznym: zlać dziecko jak zasłuży, a przy okazji mieć z tego trochę frajdy.
Zgłoś
Avatar
.................. 2009-08-31, 21:44
Tak, zlewając(oblewając) dziecko zasadą(roztworem zasadowym o wysokim stężeniu) może być satysfakcjonujące. Zwłaszcza jak zacznie wić się i wyć z bólu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie