18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
(Zajumałem z joemonstera)
Latem zeszłego roku wykupiłem w sieci Electro w całej Polsce ostatnie laptopy Dell (chyba ponad 30 sztuk) i wystawiłem je na allegro w wyższej cenie.
Twardy przywilej monopolisty - skoro nie było ich na rynku, ja dyktowałem cenę!
Szły jak świeże bułki, i nagle ostatni z nich w ogóle nie chciał się sprzedać!
Analizowałem ceny laptopów o podobnych parametrach, konsultowałem ze specami, mówili, że mam zabójczą cenę, musi się sprzedać!
No i kiedyś po północy wkurzyłem się, zakląłem szpetnie pod nosem, i powiedziałem: "Zmuszę Was do zakupu tej ostatniej sztuki! Dam taką cenę, że się pozabijacie o niego!"
Jak powiedziałem, tak zrobiłem. Do tej pory laptopy schodziły za 2480, ostatnie za 2450, więc wrzuciłem cenę 100zł!!!

Po pół minucie dzwoni telefon.
-Pan Krystian?
-Tak.
-PAN KŁAMIE!
-Jak to, ja nie kłamię!
-PAN KŁAMIE! Na aukcji ma Pan wypisane, że ten laptop jest w najlepszej cenie w Polsce. A to kłamstwo!
Ta cena nie jest najlepsza w Polsce, nie jest nawet najlepsza w Europie. Ta cena jest najlepsza na całym świecie! Kupiłem go właśnie.
-No to gratuluję!
-Ale Pan wie, za jaką cenę?
-No nie wiem, wystawiłem go do licytacji od 100zł!
-Nie, Pan go wystawił za 100zł w cenie Kup teraz!

Mimo późnej nocy wrzasnąłem na cały dom: -COOOOOOOOO???!!!! Zaraz do Pana oddzwonię!

Sprawdzam, rzeczywiście! Przedtem sprzedawałem w cenie Kup teraz!, zmieniłem cenę na 100zł, ale zapomniałem zmienić sprzedaż Kup teraz! na aukcję z licytacją!
No i poszedł za 100zł!
Mało tego, zawiozłem go panu Arkadiuszowi osobiście do Gliwic.
Aaaa, taki miałem kaprys!

Laptop poszedł na allegro za 100zł w najlepszej cenie na całym świecie. Jaka była prawda, wiemy tylko my dwaj.
Pan Arkadiusz wykazał się jednak litością, dorzucił trochę.
Jakbym powiedział ile, urząd skarbowy by się przyczepił.
Faktura opiewa na 100zł, tak, jak się sprzedał na allegro.
Powiedzmy, że pan Arek dorzucił na cukierki,
Na dużo cukierków

Zostaliśmy serdecznymi przyjaciółmi, i od tej pory gdy telefonuję do niego, zawsze rzucam w słuchawkę:
-PAN KŁAMIE!
To jest nasz znak rozpoznawczy, od razu wie, kto dzwoni!

Pozdrawiam pana Arkadiusza, wielkiego farciarza na allegro!
Miał 2 świetne strzały. Sprawę Range-Rovera wygrał sądownie, ale ja wiedziałem, że muszę sprzedać za wylicytowaną cenę, i nie protestowałem. Niemniej dogadałem się, i pan Arek okazał wyrozumiałość.

A laptopa i tak kupił nie tylko w najlepszej cenie w Polsce, nie tylko w najlepszej cenie w Europie, ale z pewnością w najlepszej cenie na całym świecie!

Zgłoś
Avatar
Steven 2013-10-24, 8:33
Ja się grzecznie zapytam pomimo kaca(a na kacu zawsze podkurwiony): I chuj z tego?
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2013-10-24, 8:36
gówno straszne, i ogólnie to 3 kupił a nie 30
Zgłoś
Avatar
posepny1 2013-10-24, 8:43
Tandetna reklama
Zgłoś
Avatar
alhazar 2013-10-24, 8:52
Kurde, ja też miałem sytuacje, że sprzedałem samochód za niecałe 30 zł ale ciśnienie było. Ale na szczęście dogadałem się z kupującym i sprawa rozeszła się po kościach. Później dowiedziałem się, że skurwiel przekręcił kilka osób ten sposób.
Zgłoś
Avatar
jinrey 2013-10-24, 9:19
dziwne... wyglądasz jakbyś miał ponad 40 lat a w profilu masz 34... musisz prowadzić bardzo stresujący tryb życia skoro się tak postarzałeś... pewnie to nie pierwszy laptop sprzedany za 100 zł
Zgłoś
Avatar
pinkYnieMozg 2013-10-24, 9:59 5
Nie lubie takich ludzi jak ten siwy chuj, niby usmiechniety i wesoly, a tak naprawde sobie pizda w brode pluje i caly czas pierdoli o pieniadzach, znam takich, zydowskie pochodzenie pewnie maja.
Zgłoś
Avatar
konował 2013-10-24, 10:29 23
quartz75 napisał/a:

Ani to śmieszne, ani sadistic. Stary fiut się chwali że coś wykupił by później sprzedawać z zyskiem.


A co kurwa ze strata miał sprzedawać ??? Boli was dupa ze ktoś umie robić pieniądze ??? Tepe chuje
Zgłoś
Avatar
antyzog 2013-10-24, 11:01 5
Po komentarzach widzę, że ludzie wybaczą Ci wszystko prócz sukcesu. Widać ból dupy jak po murzyńskim gwałcie.
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2013-10-24, 11:22 3
Ja kiedys wylicytowalem 150lvl knighta czy tam paladyna z eq na jakims serwerze w tibii za 2 zl i wygralem! Konto bylo warte z 400zl, chlopak zestresowany, a ja dla podkrecenia klimatu napisalem typowi ze musi sprzedac inaczej sprawa trafi do sadu. Oczywiscie zartowalem, ale gosciowi przez 30min. cisnienie ladnie skakalo...

Swoja droga nieraz juz sie slyszalo o takich pomylkach. Przeciez jak allegro dopiero raczkowalo to krazyly historie o sprzedanych lodziach wartych 200tys za 1000zl... czy nawet calych chalupach blednie wystawionych.
Jednak wg. mnie zerowanie na pomylkach jest kurestwem, i o ile prawnie ciezko to udowodnic, ale moralnie to czyste zlodziejstwo, gdyz idea handlu polega na porozumieniu obu stron...
Zgłoś
Avatar
Morei_Sky 2013-10-24, 14:51
Ale Igły z Widły, no panie PANIE .
Zgłoś
Avatar
pinkYnieMozg 2013-10-24, 15:02
antyzog napisał/a:

Po komentarzach widzę, że ludzie wybaczą Ci wszystko prócz sukcesu. Widać ból dupy jak po murzyńskim gwałcie.



niech sobie ma ten sukces, nie obchodzi mnie to, to clio czy cos mogl sobie nawet na grzybach zarobic, ale ja poprostu mowie, ze mnie takie typki wkurwiaja, bo ich jedyny temat to jak i ile tych pieniedzy zarobil/stracil.
Zgłoś
Avatar
blachahaha 2013-10-24, 15:25 1
Mój kumpel prawie na allegro sprzedał auto za 16zł( a może sprzedał tylko się nie chwalił). Na sprzedaż wystawiał auto wujka który chciał za auto 16000zł. Kumpel wpisując cenę napisał 16.000zł a allegro odebrało to jako 16zł. Auto jakoś szybko poszło bo kolega zorientował się że coś jest nie tak już po tym jak auto kupiono. W szkole opowiadał że dzwonił do kolesia itp. ale on kłócił się że auto kupił za 16zł i nie odpuści. Niby w opisie auta było napisane że kolege interesuje cena ok. 16000zł ale nie powiedział jak to się wszystko skończyło.
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2013-10-24, 15:59 1
Ale i tak na allegro, najsmieszniejsi to byli ludzie ktorzy ,,kupowali" elektronike itp. wlasnie w takich ,,promocyjnych" cenach, nizszych nawet o 50%, ochoczo placili odrazu kase, by moc sie klocic, w razie jakis problemow ze sprzedajacym, a potem okazywalo sie ze sprzedajacy to wyjebkowicz, telefon na karte, internet z hotspotow, konto bankowe na jakiegos bezdomnego, a konto z allegro wraz z mailem zhackowane, nalezace do innej osoby... Pieniadze, czesto liczone w dziesiatkach tysiecy, znikaly na dobre, a bezradna policja jedynie co mogla to umarzac sprawy... Placz, bol dupy, i wkurwienie.
Wiec dla ludzi, ktorzy postanowili pobawic sie w ,,lowcow okazji" takie ,,aukcje" dzialaja w dwie strony...
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2013-10-24, 16:24 2
Ledwie jedną-czwartą komentarzy przeczytałem i już mi ciśnienie skacze, a trudno mnie wkurwić. Typowy syndrom Polaka bije nawet z Sadistica użyszkodników. Przecież jak chłop sprzedaje to normalne że z zyskiem. Nie będzie wam przecież jeszcze kurwa łaskawie dopłacał albo sprzedawał w tej samej cenie, a jeśli wiesz jaka jest przebitka to nikt cię nie zmusza do kupowania laptopa, a już tym bardziej do komentowania i okazywania jak bardzi ci żal dupę ściska bo widzisz ile to ktoś zarobił i się "nachapał" małym nakładem pracy.
Tacy mądrzy jesteście to sami weźcie na przykład kredyt z banku albo pożyczkę od babci i wyłóżcie pieniążki na podobną inwestycję. A nie kurwa wiecznie komuś żal dupę ściska z czyjegoś dobrobytu i sukcesu.
Niech ktoś zapoda fotkę tej maści na ból dupy bo się wkurwiłem.
Zgłoś
Avatar
pisze.z.kuchni 2013-10-24, 17:08
Ktoś tu chyba k*rwa kłąmie:D
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie