18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
SkoPio1 2023-09-05, 13:37 3
Gdyby debil jechał 40, to nie miałby wypadku.
Gdyby nie był ślepy, to nie zacząłby hamować jakieś 10 metrów przed samochodem.
A droga hamowania z „40” to jakieś 16 metrów, więc po tych 10 metrach hamowania miałby już naprawdę niewielką prędkość.
A gdyby jeszcze hamując zmieniał tor jazdy, jak to robią ludzie normalni chcący uniknąć zderzenia z przeszkodą, to...
Zgłoś
Avatar
Z................w 2023-09-05, 14:24 5
Nie ważne ile jechali na Moto kierownik osobówki ma obowiązek upewnić się że nie zagraża nikomu gdy ma zamiar skręcić, sam latam na Moto nawet i 200 na h i miałem już kilku debili co mi już chcieli wyjechać!
Zgłoś
Avatar
Nazhir 2023-09-05, 14:52 1
Dlaczego motopizdeusz nie położył motocykla na kolano i nie minął samochodu jednym, zręcznym manewrem, tylko jak dziewczynka dusił hamulec nożny? Zabrakło rozumu, czy umiejętności?
Zgłoś
Avatar
war3000 2023-09-05, 16:59
Co to za marka te czarne auto w 5 sec jacyś znawcy?
Zgłoś
Avatar
Focus90 2023-09-05, 18:35
war3000 napisał/a:

Co to za marka te czarne auto w 5 sec jacyś znawcy?



Mi tu śmierdzi (oprócz spelenizny z filmu z murzynem powyżej)
Mini Countryman S z jakimiś tuningami

Zgłoś
Avatar
Tetrix 2023-09-05, 18:50
SkoPio1 napisał/a:

Gdyby debil jechał 40, to nie miałby wypadku.
Gdyby nie był ślepy, to nie zacząłby hamować jakieś 10 metrów przed samochodem.
A droga hamowania z „40” to jakieś 16 metrów, więc po tych 10 metrach hamowania miałby już naprawdę niewielką prędkość.
A gdyby jeszcze hamując zmieniał tor jazdy, jak to robią ludzie normalni chcący uniknąć zderzenia z przeszkodą, to...



jak Ci sie uda wyjsc z piwnicy nie potykajac o wlwsny cien to daj znac
Zgłoś
Avatar
Piecu88 2023-09-05, 19:05 3
Zbysław napisał/a:

Nie ważne ile jechali na Moto kierownik osobówki ma obowiązek upewnić się że nie zagraża nikomu gdy ma zamiar skręcić, sam latam na Moto nawet i 200 na h i miałem już kilku debili co mi już chcieli wyjechać!



Pierdolisz głupoty.Jest masa orzeczeń sądowych gdzie kierowca osobówki został uniewinniony bo na diaksie jechał za szybko i nie miał możliwości go dostrzec lub nie spodziewał się rażącego łamania przepisów
Zgłoś
Avatar
bakus1233 2023-09-05, 19:38 2
Zbysław napisał/a:

Nie ważne ile jechali na Moto kierownik osobówki ma obowiązek upewnić się że nie zagraża nikomu gdy ma zamiar skręcić, sam latam na Moto nawet i 200 na h i miałem już kilku debili co mi już chcieli wyjechać!



Ważne. Naginając prędkość w sumie wyrażasz zgodę na wymuszenie pierwszeństwa
Zgłoś
Avatar
zawiasoo 2023-09-05, 19:46
W takiej sytuacji zasada prawej ręki. Zjedza z pasa musi się upewnić co się dzieje w koło. Ile motorower jechał nikt nie wie jaka mia dozwolona prędkość tez nikt nie wie. Wszyscy wiedza, że kierowca dał dupy
Zgłoś
Avatar
Antebot 2023-09-05, 20:17 4
Zbysław napisał/a:

Nie ważne ile jechali na Moto kierownik osobówki ma obowiązek upewnić się że nie zagraża nikomu gdy ma zamiar skręcić, sam latam na Moto nawet i 200 na h i miałem już kilku debili co mi już chcieli wyjechać!



Na 50tce też latasz 2 paki i oczekujesz że ktoś na zewoskrecie cie wypatrzy jak w kilka sekund robisz ćwierć kilometra?
Zgłoś
Avatar
JimmyCoole 2023-09-05, 22:40 1
Zbysław napisał/a:

Nie ważne ile jechali na Moto kierownik osobówki ma obowiązek upewnić się że nie zagraża nikomu gdy ma zamiar skręcić, sam latam na Moto nawet i 200 na h i miałem już kilku debili co mi już chcieli wyjechać!



Też latam na moto, nie latam 200 km/h tylko jeżdżę raczej przepisowo i nigdy nie miałem sytuacji żebym w kogoś wjebał, czy żeby tak gwałtownie mi wymusił pierwszeństwo. Zawsze zdążyłem wyhamować, parę razy zdarzyło się kogoś opierdolić po drodze jak zrobił chujowo. Jeździj z głową, a nie jak napalony gówniarz i nie przeginaj z prędkością, to nie skończysz na jednym z filmików w dziale hard.
Zgłoś
Avatar
Author 2023-09-06, 0:01
Zbysław napisał/a:

Nie ważne ile jechali na Moto kierownik osobówki ma obowiązek upewnić się że nie zagraża nikomu gdy ma zamiar skręcić, sam latam na Moto nawet i 200 na h i miałem już kilku debili co mi już chcieli wyjechać!



Mam nadzieję że ktoś nagra Twoja głowę kilkanaście metrów od reszty
Zgłoś