18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
Avatar
pazuzu 2024-10-09, 23:35 2
A tak się morawiecki chwalił ze zreformowal sądy i jest lepiej... tak lepiej że sprawa tego kolesia sie ciągnie latami..
Zgłoś
Avatar
joti 2024-10-09, 23:36 1
Will70 napisał/a:

Nie ma prawomocnego wyroku, może jeździć nawet jak nie ma prawka bo leży w UM. Domniemanie niewinności po to właśnie powstało. A jak minął okres sugerowanej przez prokuratora kary, a dalej nie ma wyroku, to jak się odwoła, to muszą mu prawko oddać po sprawdzeniu na egzaminie. Takie mamy prawo, dostosowane dla wtajemniczonych, a nie dla plebsu.



Jasne że można było tak jechać, ale jest jeszcze coś takiego jak zdrowy rozsądek. Ja w takich sytuacjach przejeżdżam powoli, gdybym tak nie robił nie jednego pieszego już bym trafił.
Co do PJ, to gdyby je miał, to by nie uciekał, chyba że był na bani i potrzebował czasu na wytrzeźwienie.
Zgłoś
Avatar
Kaczor_Donald 2024-10-09, 23:56
Prosty napisał/a:

Kierowca chyba zielone miał



I chuj z tego
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-10-10, 2:09 8
Brawa dla pana na prawym pasie, który zachęcił idiotę do wbiegnięcia na przejście na czerwonym. Ilu ludzi na cmentarz wysłały takie życzliwe zjeby, które na widok przejścia dla pieszych dostają umysłowej sraczki

pazuzu napisał/a:

A tak się morawiecki chwalił ze zreformowal sądy i jest lepiej... tak lepiej że sprawa tego kolesia sie ciągnie latami..



Przecież ludzie na protestach zdejmowali matki przez głowę w obronie "wolnych sądów" i chuj wyszło z kaczych planów. Poza tym Dudu nagle wyhodował sobie jaja i zawetował ich ustawę Złote rybki już zapomniały?
Zgłoś
Avatar
mun66 2024-10-10, 3:16 1
Kierowca miał zakaz i czeka na wyrok, ale tutaj to nie jego wina.
Nie powinien uciekać.
Zgłoś
Avatar
pol616 2024-10-10, 5:03 3
O skurwesyn.

Zgłoś
Avatar
darayavahus 2024-10-10, 6:21 3
I MYYYK w tv będą mówić, że wina kierowcy i że mandaty podnieścii radarów za mało.
Zgłoś
Avatar
jacapro 2024-10-10, 6:59 1
Wina kierowcy. Pieszy na przejściu ma pierwszeństwo!
Zgłoś
Avatar
Pablo_OPC 2024-10-10, 7:20 2
Bul_od_bytu napisał/a:

Brawa dla pana na prawym pasie, który zachęcił idiotę do wbiegnięcia na przejście na czerwonym. Ilu ludzi na cmentarz wysłały takie życzliwe zjeby, które na widok przejścia dla pieszych dostają umysłowej sraczki
Przecież ludzie na protestach zdejmowali matki przez głowę w obronie "wolnych sądów" i chuj wyszło z kaczych planów. Poza tym Dudu nagle wyhodował sobie jaja i zawetował ich ustawę Złote rybki już zapomniały?


Nie wiem w jaki sposób miałby zachęcić, skoro czekał na zmianę świateł. Widać jak zmienia się poświata i w momencie zmiany na zielone ruszył, a pieszy już wbiegał na pasy.
Zgłoś
Avatar
DeLux 2024-10-10, 7:24 2
Czerwone - nie właź tym pedalskim truchcikiem.
Uciekł bo może nie czuł się na siłach rozmawiać z pałami hyhy
Zgłoś
Avatar
turor 2024-10-10, 7:32 3
jacapro napisał/a:

Wina kierowcy. Pieszy na przejściu ma pierwszeństwo!



Kolejna ofiara interpretacji przepisów na tiktoku.
Zgłoś
Avatar
Szybki.93 2024-10-10, 8:00 1
Ouuu buty... kiepsko to widzę żeby z tego wyszedł. Lżejszy o jakieś 21gramów no plus buty to 371
Zgłoś
Avatar
pinowak 2024-10-10, 8:16
mun66 napisał/a:

Kierowca miał zakaz i czeka na wyrok, ale tutaj to nie jego wina.
Nie powinien uciekać.



Pieszy nie miał prawa, żeby być na pasach.
Kierowca nie miał prawa, zeby jechac autem.
Ten typ stanowił zagrozenie na drodze i dlatego zabrali mu uprawnienia. Nie wiem czy ja bym uniknął tego wypadku jadąc autem, ale podejrzewam że udaloby mi sie zobaczyc tego pieszego zanim nagrywajace auto go zaslonilo.
Zgłoś
Avatar
Glauberyt 2024-10-10, 8:30 2
Ewidentne wtargnięcie na jezdnię, gdyby nie był naćpany powinien wygrać w sądzie jak pan N.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-10-10, 8:34 1
Glauberyt napisał/a:

Ewidentne wtargnięcie na jezdnię, gdyby nie był naćpany powinien wygrać w sądzie jak pan N.



co ma wygrać? nie wywinie się ani z jazdy bez uprawnień, ani z ucieczki, ani z nieudzielenia pomocy. to, że nie on spowodował ten wypadek to policja wie i nawet to do sądu nie trafi
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie