18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:12
Avatar
Glauberyt 2024-10-10, 8:38 1
metyoo napisał/a:

co ma wygrać? nie wywinie się ani z jazdy bez uprawnień, ani z ucieczki, an z udzielenia pomocy. to, że nie on spowodował ten wypadek to policja wie i nawet to do sądu nie trafi



To co piszesz jest skutkiem tego że jeździł naćpany gdyby nie był pewnie by nie uciekał, wezwał służby i później wygrał w sądzie a tak zgnije w więzieniu bo sprawa zabroniła się medialna więc jeszcze mu dorzucą…
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-10-10, 8:58 1
Glauberyt napisał/a:

To co piszesz jest skutkiem tego że jeździł naćpany gdyby nie był pewnie by nie uciekał, wezwał służby i później wygrał w sądzie a tak zgnije w więzieniu bo sprawa zabroniła się medialna więc jeszcze mu dorzucą…



ale co mu dorzucą? nie zrobią mu nic ponad to co prędzej napisałem, że pójdzie pierdzieć teraz, to niemal pewne, bo złamanie zakazu sądowego to przestępstwo, ale na pewno nie zarzucą mu spowodowania, bo dowody są i każde je widzi, a media mogą sobie jedyne pojęczeć! ewidentnie widać wtargnięcie pieszego i tylko on sam sobie jest winien, że go auto pierdolnęło i pogruchotało... trzeba było nie wpierdalać się na przejście, kiedy nie miał prawa się na nim znaleźć! proste jak ruchanie!
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2024-10-10, 9:54
rakaniczo napisał/a:

Czyżby przebiegał na czerwonym?
Podobno kierownik to ten sam co zjebał autobus z mostu w Warszawie na speedzie i dostał wyrok 7 lat. Wyrok dostał 2 lata temu...



Podobno masz raka mózgu.
Zgłoś
Avatar
Bonkojad 2024-10-10, 12:10 1
Od kiedy to się biega na pasach.
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse 2024-10-10, 12:33 1
joti napisał/a:

Jasne że można było tak jechać, ale jest jeszcze coś takiego jak zdrowy rozsądek. Ja w takich sytuacjach przejeżdżam powoli, gdybym tak nie robił nie jednego pieszego już bym trafił.
Co do PJ, to gdyby je miał, to by nie uciekał, chyba że był na bani i potrzebował czasu na wytrzeźwienie.



Nie może, ponieważ ma cofnięte uprawnienia. Zakazu jeszcze nie ma ale uprawnień też nie.
Zgłoś
Avatar
Lukigm 2024-10-10, 13:06
To ten typ co spadł z mostu autobusem w Warszawie,potrącił tego pieszego. Miał zakaz poruszania się samochodem.
Zgłoś
Avatar
ironmaiden666czesiek 2024-10-10, 14:03 1
Kierujący to ten sam, który kilka lat temu prowadził naćpany autobus linii 186 i wypadł z wiaduktu. Zasądzony wyrok to 7 lat puchy i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów, oczywiście wyrok jeszcze się nie uprawomocnił. Państwo wiecie z czego xD
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2024-10-10, 14:10 1
Siriuz napisał/a:

Wcale mnie nie dziwi, że zwiewał. Trzaskowski walczy z samochodami i wsadza do paki każdego kierowcę jak ma tylko okazję. Nie ważne czyja była wina, paragraf zawsze się znajdzie.



W jaki sposob prezydent miasta zamyka w wiezieniu? Mozesz nam przyblizyc te blyskotliwa mysl?

______________

Każdy myślący człowiek jest ateistą.
-Ernest Hemingway

***** ***
Zgłoś
Avatar
Smokw 2024-10-10, 14:25 1
joti napisał/a:

Tak, ale tylko debil wymija z dużą prędkością samochód stojący przed pasami, nawet jezeli jest to legalne, bo jest sygnalizacja świetlna.
A kierowca uciekał zapewne dlatego, że ma zatrzymane uprawnienia, zakazu sądowego nie ma, bo wyrok się nie uprawomocnił, ale wątpię aby prokurator oddał mu PJ, a tym samym przywrócił uprawnienia, zatrzymane przez policję, po tym jak naćpany zabił kobietę w 2020.



Omija, do cholery. To jest takie proste, ale nie rozumiem jak Was przerastają trzy definicję: Wyprzedzanie, omijanie i mijanie.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-10-10, 14:42 1
Wiewór napisał/a:

W jaki sposob prezydent miasta zamyka w wiezieniu? Mozesz nam przyblizyc te blyskotliwa mysl?



Nam, czyli komu? Tobie i Twojemu kotu?
Już tłumaczę. Debil pieszy zachęcony do wchodzenia na jezdnie zostaje śmiertelnie potrącony. Następnie wysyłane są media - tutaj pierwszy jest zawsze TVN, i organizowana jest pikieta. Robi się nagonkę i presję "społeczną", która nie powinna ale oddziałuje też na sądy. W efekcie kierowca, który tak jak Hajto dostałby wyrok w zawiasach ląduje za kratkami na 7 lat. Tak to się robi w Warszawie.

______________

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Zgłoś
Avatar
B3b3ch 2024-10-10, 14:48 2
spike2222 napisał/a:

Podobno ziemia jest płaska. Podobno...



Ćpunio powoduje kolejny wypadek pomimo posiadania aktywnego dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów. Takie rzeczy w Polsce.
Zgłoś
Avatar
Jebacpis69 2024-10-10, 15:51 1
joti napisał/a:

Tak, ale tylko debil wymija z dużą prędkością samochód stojący przed pasami, nawet jezeli jest to legalne, bo jest sygnalizacja świetlna.
A kierowca uciekał zapewne dlatego, że ma zatrzymane uprawnienia, zakazu sądowego nie ma, bo wyrok się nie uprawomocnił, ale wątpię aby prokurator oddał mu PJ, a tym samym przywrócił uprawnienia, zatrzymane przez policję, po tym jak naćpany zabił kobietę w 2020.



Ty się najpierw dowiedz, co to jest wymijanie XD
Zgłoś
Avatar
spike2222 2024-10-10, 16:40
B3b3ch napisał/a:

Ćpunio powoduje kolejny wypadek pomimo posiadania aktywnego dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów. Takie rzeczy w Polsce.



Wiem, w późniejszym poście przeprosiłem za swój błąd - też doczytałem że to ten sam typ - po prostu na początku wydawało mi się to tak nierealne....że aż sam nie wiem, co powiedzieć. (jestem jednym z tych internautów, którzy potrafią przyznać się do błędu i przeprosić w internetach...)
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2024-10-10, 17:14 2
jacapro napisał/a:

Wina kierowcy. Pieszy na przejściu ma pierwszeństwo!



Acha czyli jak mam zielone a przed przejściem dla pieszych czeka grupka frajerów którzy powinni mi się wjebać pod auto a nie czekać tak ?
Zgłoś
Avatar
ariel86 2024-10-10, 17:32
@rakaniczo: odwołał się i czeka na wolności do uprawomocnienia się wyroku
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie