18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Pener 2010-09-07, 14:54 24
Virdos napisał/a:

Majewski nadal trzyma poziom


jest żenujący, jemu nawet bycie błaznem chujowo wychodzi (ogólnie, bo akurat ten materiał o dziwo udany)
Zgłoś
Avatar
erniii 2010-09-07, 14:59
bardzo bliski podłogi, ale trzyma, fakt.
Zgłoś
Avatar
Vireek 2010-09-07, 15:01 2
Pener666 napisał/a:


jest żenujący, jemu nawet bycie błaznem chujowo wychodzi (ogólnie, bo akurat ten materiał o dziwo udany)



Kwestia gustu. On sam nie tworzy materiałów, głownie chodzi mi o jego program "Majewski Show"
Zgłoś
Avatar
Aureora 2010-09-07, 15:01
Nie kapuje, ale gówno.
Zgłoś
Avatar
Turbik 2010-09-07, 15:02 1
Zacznijmy od tego, że Majewski jest żałosny i wcale nie śmieszny. Co usilnie próbuje cały czas robić. 'Nadal' poziomu trzymać nie może, skoro go nigdy nie było ; ) No może 'Mamy Cię' przyjemnie się oglądało. W jego obecnym 'show' jest wiecej pierdolenia i RZARTÓW niż czegokolwiek chociaż trochę wartego oglądania.
Za to mistrzem jest ten mały Mongoł z U1 Bator ;D

Ale wyjątkowo jak na niego, to akurat całkiem dało rade.
Zgłoś
Avatar
Bol3ck 2010-09-07, 15:03 1
Poziom, poziom gówna
Zgłoś
Avatar
Pener 2010-09-07, 15:05
Virdos napisał/a:

Kwestia gustu. On sam nie tworzy materiałów, głownie chodzi mi o jego program "Majewski Show"


właśnie ktoś kto to wymyśla powinien zająć się lepiej prowadzeniem warzywniaka, a sam majewski jako prowadzący... jak to kiedyś oglądałem to najbardziej wkurwiało mnie że on sam śmieje się z tego jak uda mu się jakoś przypadkiem jebnąć ciętą ripostą.
Zgłoś
Avatar
muchospray 2010-09-07, 15:07 1
tu jest Polska? myślałem że kurwa chiny bo jakieś skośne te ryje (czyt. wypatrzone przez religię)
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2010-09-07, 15:08
Majewski nigdy nie trzymał poziomu, jego 'żarty' zawsze pukały w dno od spodu, on nawet nie potrafi ciekawie poprowadzić rozmowy ze swoimi gośćmi, wszystko jest takie 'na siłę'... Rzygać się chce.
Ale co innego te przygotowane materiały, tupu ten filmik. Choć do szczytu im daleko to gołym okiem widać że wymyśla je ktoś inny niż błazen Majewski.
Zgłoś
Avatar
Vireek 2010-09-07, 15:14 1
Kurwa, zamiast fapować, czytajcie!
Zgłoś
Avatar
trzelpy 2010-09-07, 15:18 54
Ja jebie, nic tylko narzekanie. Majewski - gówno, Wojewódzki - gówno, Cejrowski - gówno. Wszystko dla was gówno i poziom mułu. Zamiast pierdolić w kółko jak bardzo to jest bez sensu i blee, lepiej poszukajcie kurwa czegoś mądrego, zabawnego i ciekawego wg. was i bez zbędnego pierdolenia wstawcie tu :]
Zgłoś
Avatar
Vireek 2010-09-07, 15:20 1
trzelpy, oł jeee
Zgłoś
Avatar
boocheno 2010-09-07, 15:42
Macie racje, po co oni emitują jakiekolwiek programy satyryczne. Lepiej żeby ich nie było - nie będzie się czego czepiać. M jak Miłość rulez !!!
Zgłoś
Avatar
bluealfa 2010-09-07, 15:53 9
@up

trzelpy brawooo!

Jak się kurwa komuś nie podoba to niech spierdala oglądać Pana "przezajebistego" Japę na VHS.

Bo to Polska właśnie! Tylko tutaj możesz doświadczyć największych absurdów, spotkać pojebów oraz "najlepszych" kierowców na świecie, zderzyć się z niesamowitym system prawnym, dostać wpierdol za darmo albo zginąć za zapałki. Posłuchać też można narzekań i stęknięć emobachorów, pseudokatoli, "zmanierowanych" emerytów, blachar, rydzykowatych, kaczorowatych, tuskowatych - oni zawsze będą wkurwiać. Do tego są zdecydowaną większością w kraju gdzie jednostka jest gnojona bo myśli inaczej, żartuje inaczej i ma swój styl. Pamiętaj w tym kraju białe jest białe a czarne jest czarne. Nie ma innych kolorów. Zaścianek jak chuj! Kraj piękny ale większość ludzi to zawistni skurwiele.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie