18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Lawina w Soczi
~_Yarko_ • 2024-07-04, 23:27

W Krasnej Polanie ze stoku oberwała się lodowa bryła.
Turystki próbowały uniknąć spadających lodowych odłamków lecz jedna z nich została uderzona i odrzucona na dużą odległość.
29-latka została zabrana do szpitala w którym zmarła na drugi dzień od odniesionych obrażeń.
Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
k................8 2024-07-05, 4:55
T3RMINATOR napisał/a:

Ja piedolę, laskę zabił lód...



Takie zimne laski są chujowe. Za życia nie zaruchasz, może teraz w kostnicy jakiś onuca będzie miał szczęście.
Zgłoś
Avatar
mlecz1323 2024-07-05, 6:04
i jeszcze ją ratowali, zajebista śmierć . Tam w brzuchu miazga musiała być
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2024-07-05, 6:29 1
rayananer napisał/a:

nasze nie lepsze.. bylem w tym naszym burdelu podczas plan-demii bo stracilem pare cm palca, po ściągnięciu szwów nie zakonczylem nawet leczenia i sram na odszkodowanie. Bylem tam łącznie 4razy i za kzdym razem musialem robic burdę bo to co tam sie dzieje i jak nas traktuja to nic tylko ich powiesic za okna w tych kurwidołkach razem z tymi z recepcji.. BURDEL JUZ LEPIEJ ISC DO WETERYNARZA



Pytanie czy byłeś w jakimś ruskimi szpitalu skoro porownujesz ? może szczepiłeś się sputnikiem bo cosik pierdolisz ...
Zgłoś
Avatar
Pedator 2024-07-05, 7:07 1
Jak to głupia baba, zamiast spoetdalać w bok to biegnie wzdłuż lawiny.
Zgłoś
ibrahim napisał/a:

Tam się ludzie pchają żyć i mieszkać, bo im wyżej nad poziom morza, tym zdrowiej dla organizmu. Tylko wy tumany yebane o takich podstawach nie wiecie kvrwa nic. Najgorzej dla zdrowia i życia mieszkać na nizinach. Najgorzej za wszystkich nizin oddziaływuje teren Malborsko- Elbląski. Tam , dawno temu osadnicy niemieccy i holenderscy wymieniali się co 10 lat. Ale kto was miał tego nauczyć, jak mięliście nauczycieli-debili. Z tego powody, właśnie górale są najzdrowsi do późnej starości. Ale co ja tam kvrwa wiem. Pisanina po próżnicy dla nowoczesnych lewackich baranów.



W takim razie wytłumacz dlaczego średnia długość życia w Tokio (~40m.n.p.m) jest znacznie dłuższa niż w Denver ( 1600m.n.p.m) 87 vs 76 ?
Zgłoś
Avatar
BenyNukem 2024-07-05, 8:31 1
smc napisał/a:

Szkoda dziewczyny...



Moskali nie zal
Zgłoś
Avatar
rayananer 2024-07-05, 11:27 1
skywalker75 napisał/a:

Pytanie czy byłeś w jakimś ruskimi szpitalu skoro porownujesz ? może szczepiłeś się sputnikiem bo cosik pierdolisz ...



Oj uwierz mi, że nie pierdole a z jakich okolic jestem nie powiem ale dodam tylko ze to jedyny szpital i mam do niego 40km a kolejny jest za prawie 60km a te co były bliżej były remontowane później nagle remonty się przeciągnęły, nagle stanęło całkiem na ponad rok czasu a dziś możesz poszukać na necie te budynki bo gminy wystawiły je na sprzedaż haha tak się rucha Polaków w dupę. Starsi ludzie umierają zanim karetka przyjedzie/dojadą do szpitala najbliższego BO NAWET PLACÓWKI NIE MA TAKIEJ NOCNEJ którą na początku ustanowili w jednym punkcie na osiedlu i przydzielili 1 karetkę dziś nawet tego nie ma. Nie robię sobie jaj, te gminy są zażydzone, rozkradane, sprzedawane. Ale co ja tam Ci będę tłumaczył jak oni rozpierdalają twój kraj, sam się zainteresuj co się dzieje..
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-07-05, 12:05 1
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

W takim razie wytłumacz dlaczego średnia długość życia w Tokio (~40m.n.p.m) jest znacznie dłuższa niż w Denver ( 1600m.n.p.m) 87 vs 76 ?



Bo w Denver wpieprzają hamburgery i inną chemię, a w Tokio wsuwają głównie owoce morza , świeżutkie, że palce lizać. Nic nigdy w życiu nie zależy od jednego tylko czynnika, ale niektóre czynniki mają rolę wiodącą.
Zgłoś
Avatar
poliqon 2024-07-05, 13:27
pizda staneła plecami do tego ..
Zgłoś
Avatar
mesjans 2024-07-05, 17:57 2
ibrahim napisał/a:

Tam się ludzie pchają żyć i mieszkać, bo im wyżej nad poziom morza, tym zdrowiej dla organizmu. Tylko wy tumany yebane o takich podstawach nie wiecie kvrwa nic. Najgorzej dla zdrowia i życia mieszkać na nizinach. Najgorzej za wszystkich nizin oddziaływuje teren Malborsko- Elbląski. Tam , dawno temu osadnicy niemieccy i holenderscy wymieniali się co 10 lat. Ale kto was miał tego nauczyć, jak mięliście nauczycieli-debili. Z tego powody, właśnie górale są najzdrowsi do późnej starości. Ale co ja tam kvrwa wiem. Pisanina po próżnicy dla nowoczesnych lewackich baranów.



Baca ci takich głupot nagadał jak mu obciągałeś za oscypka. Im wyżej tym mniejsze ciśnienie i rzadsze powietrze co pogarsza oddychanie, jest szereg dolegliwości w przebywaniu na dużej wysokości. Jest co prawda takie zjawisko że osoba mieszkająca od urodzenia na dużej wysokości n.p.m. schodząc niżej ma większą wydolność ale to dlatego że organizm nauczył się żyć w chujowych warunkach ale nie ma to przełożenia na długość życia.
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-07-05, 21:32
ibrahim napisał/a:

Tam się ludzie pchają żyć i mieszkać, bo im wyżej nad poziom morza, tym zdrowiej dla organizmu. Tylko wy tumany yebane o takich podstawach nie wiecie kvrwa nic. Najgorzej dla zdrowia i życia mieszkać na nizinach. Najgorzej za wszystkich nizin oddziaływuje teren Malborsko- Elbląski. Tam , dawno temu osadnicy niemieccy i holenderscy wymieniali się co 10 lat. Ale kto was miał tego nauczyć, jak mięliście nauczycieli-debili. Z tego powody, właśnie górale są najzdrowsi do późnej starości. Ale co ja tam kvrwa wiem. Pisanina po próżnicy dla nowoczesnych lewackich baranów.



Nie zesraj się z bulu
Zgłoś
Avatar
Bullet991 2024-07-06, 13:55
ibrahim napisał/a:

Tam się ludzie pchają żyć i mieszkać, bo im wyżej nad poziom morza, tym zdrowiej dla organizmu. Tylko wy tumany yebane o takich podstawach nie wiecie kvrwa nic. Najgorzej dla zdrowia i życia mieszkać na nizinach. Najgorzej za wszystkich nizin oddziaływuje teren Malborsko- Elbląski. Tam , dawno temu osadnicy niemieccy i holenderscy wymieniali się co 10 lat. Ale kto was miał tego nauczyć, jak mięliście nauczycieli-debili. Z tego powody, właśnie górale są najzdrowsi do późnej starości. Ale co ja tam kvrwa wiem. Pisanina po próżnicy dla nowoczesnych lewackich baranów.


Zamknij morde cwelu. Jakoś na innych nizinach też żyją a widać nawet ty dno społeczne jeszcze żyjesz

[ Dodano: 2024-07-06, 13:56 ]
I jednej ruskiej kurwy mniej
Zgłoś
Avatar
Con4terPro96 2024-07-07, 8:37
jakie kobiety przeważnie są kurwa tempe i nie domyślne - a tu i głuche - zapierdala mini lawina a one najpierw nie słyszą , potem nie widzą a nawet jak widzę to nie złapią orientu skąd i gdzie leci aby spierdalać na boku.... pewnie piszczeć zaczeły bo myslały że to sprawi że lawina spierdoli jak niedźwiedź ...
Zgłoś