18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Lawina w Soczi
~_Yarko_ • 2024-07-04, 23:27

W Krasnej Polanie ze stoku oberwała się lodowa bryła.
Turystki próbowały uniknąć spadających lodowych odłamków lecz jedna z nich została uderzona i odrzucona na dużą odległość.
29-latka została zabrana do szpitala w którym zmarła na drugi dzień od odniesionych obrażeń.
Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-04, 23:31 7
Szkoda dziewczyny...
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-07-04, 23:31 4
Po kiego chuja się tam pchają
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2024-07-04, 23:31 35
Ja piedolę, laskę zabił lód...
Zgłoś
Avatar
htr78729 2024-07-04, 23:35 3
T3RMINATOR napisał/a:

T3RMINATOR@ Cytuj



Albo ruski szpital
Zgłoś
Avatar
oleszek 2024-07-04, 23:46
Pff
Zgłoś
Avatar
vatherland 2024-07-04, 23:47 16
Typowy instynkt przetrwania baby - stać w miejscu...
Zgłoś
Avatar
oleszek 2024-07-04, 23:48 4
smc napisał/a:

Szkoda dziewczyny...



Nie szkoda
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-04, 23:50 2
T3RMINATOR napisał/a:

Ja piedolę, laskę zabił lód...



Dlatego laski nie lubią loda...
Zgłoś
Avatar
rayananer 2024-07-04, 23:54 17
htr78729 napisał/a:

Albo ruski szpital



nasze nie lepsze.. bylem w tym naszym burdelu podczas plan-demii bo stracilem pare cm palca, po ściągnięciu szwów nie zakonczylem nawet leczenia i sram na odszkodowanie. Bylem tam łącznie 4razy i za kzdym razem musialem robic burdę bo to co tam sie dzieje i jak nas traktuja to nic tylko ich powiesic za okna w tych kurwidołkach razem z tymi z recepcji.. BURDEL JUZ LEPIEJ ISC DO WETERYNARZA
Zgłoś
Avatar
joti 2024-07-05, 0:02 2
I dobrze. Jej krocze nie powije już żadnego soldata.
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-07-05, 0:16 4
Janko napisał/a:

Po kiego chuja się tam pchają



Tam się ludzie pchają żyć i mieszkać, bo im wyżej nad poziom morza, tym zdrowiej dla organizmu. Tylko wy tumany yebane o takich podstawach nie wiecie kvrwa nic. Najgorzej dla zdrowia i życia mieszkać na nizinach. Najgorzej za wszystkich nizin oddziaływuje teren Malborsko- Elbląski. Tam , dawno temu osadnicy niemieccy i holenderscy wymieniali się co 10 lat. Ale kto was miał tego nauczyć, jak mięliście nauczycieli-debili. Z tego powody, właśnie górale są najzdrowsi do późnej starości. Ale co ja tam kvrwa wiem. Pisanina po próżnicy dla nowoczesnych lewackich baranów.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-05, 0:24 1
rayananer napisał/a:

nasze nie lepsze.. bylem w tym naszym burdelu podczas plan-demii bo stracilem pare cm palca, po ściągnięciu szwów nie zakonczylem nawet leczenia i sram na odszkodowanie. Bylem tam łącznie 4razy i za kzdym razem musialem robic burdę bo to co tam sie dzieje i jak nas traktuja to nic tylko ich powiesic za okna w tych kurwidołkach razem z tymi z recepcji.. BURDEL JUZ LEPIEJ ISC DO WETERYNARZA



Polecam domówki. Na początek mogą być z internetu, ale jak nabierzesz wprawy, to szwagry polecą coś z drugiej ręki. Weterynarza nie polecam, bo nie każdy da poruchać, boją się zarzutów o zoofilię. Leczenie po domówkach jest upokarzające, coś o tym wiem, bo trochę wstyd. A widząc objawy każdy lekarza zada to pytanie. Robić aferę na lokalu to orzeka mieć silne nerwy, albo silną ekipę, bo są obstawiane przez grupy i można się zdziwić. Lepiej znaleźć coś innego, spokojnego.
Zgłoś
Avatar
rodziu1981 2024-07-05, 2:25
Kurcze w takich warunkach zginąć od lawiny szok
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-07-05, 2:25 2
rayananer napisał/a:

nasze nie lepsze.. bylem w tym naszym burdelu podczas plan-demii bo stracilem pare cm palca, po ściągnięciu szwów nie zakonczylem nawet leczenia i sram na odszkodowanie. Bylem tam łącznie 4razy i za kzdym razem musialem robic burdę bo to co tam sie dzieje i jak nas traktuja to nic tylko ich powiesic za okna w tych kurwidołkach razem z tymi z recepcji.. BURDEL JUZ LEPIEJ ISC DO WETERYNARZA



..Na recepcjonistki mówiłam "rottweilery",póki się nie zorientowałam,że jednak obrażam te psy...😁😁😁
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie