18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Witam wszystkich.

Dzisiaj oglądałem sobie konferencję prasową w Polsacie News w której Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji - Jaśnie Wielmożny Pan Bartłomiej Sienkiewicz pierdolił o możliwości leczenia rannych Ukraińców w Polsce.

Jestem tym faktem bardzo mocno zbulwersowany. W tym popierdolonym kraju nie można normalnie zrobić sobie żadnego badania jeśli nie zapłacisz. Zrobienie rezonansu kosztuje 500zł, z tzw. kontrastem - 600zł. Tomograf kosztuje 300zł. Babka, która mieszka kilkaset metrów ode mnie ma problemy z chodzeniem. Lekarz zalecił jej przeprowadzenie operacji stawu biodrowego. Jej termin - lipiec 2018. Fajnie, prawda? A kurwa Ukraińców sprowadzamy od razu i leczymy od razu, bo to są kurwa jacyś lepsi ludzie od nas samych.

W związku z tym zadaję pytanie: Kto jest ważniejszy? Polak, obywatel tego kraju, czy jakaś łajza z Ukrainy? Jebie mnie to, czy u nich giną ludzi na ulicy. To jest ich sprawa i sami muszą się z tym gównem uporać. Nie chcę płacić podatków na to, aby polskie szpitale leczyły chujów z zagranicy.

Dodatkowo powiem jeszcze jedno: dlaczego My Polacy mamy zawsze taką jakąś potrzebę wspierania jakichś chujów. Tsunami w Azji - wysłać kilkuset Polskich ratowników medycznych do niesienia pomocy ludziom. Jakaś powódź lub zawalenie się budynku w obcym kraju - wysyłamy ratowników lub wojsko. Sami natomiast mamy w Polsce jedno wielkie gówno i nie dbamy o swoje interesy. Liżemy rowa Stanom, krajom Unii Europejskiej, Rosji i innym, a jednocześnie każdy ma na nas wyjebane. Śmieją się z nas wszyscy. Kiedy ludzie się kurwa obudzą.

Nie rozumiem jeszcze jednego: założę się, że gdy ktoś z Was pójdzie w najbliższą niedzielę do Kościoła, to na 100% banda pierdolonych pojebów będzie zbierać datki na pomoc Ukrainie. Stąd mój apel do Was - nie dawajcie nawet złotówki na ten cel.

Pana Sienkiewicza powinno się za takie postępowanie powiesić za jaja. Niestety na youtube nie ma jeszcze filmiku z tej konferencji. Mam nadzieję, że nie odwiedzi mnie dziś seryjny samobójca

Dzięki i pozdrawiam. Zapraszam do dyskusji na ten temat.
Zgłoś
Avatar
RacjonalnyHultaj 2014-02-22, 17:44 1
Aż się kurwa zalogowałem, żeby dać piwo.
Zgłoś
Avatar
yava1111 2014-02-22, 17:53
To nasza wina, pora i pokazać że my zwykli ludzie mamy i pierdole pojadę do Warszawy usiądę przed wiejską i będę siedział chodź miał bym zdechnąć to złodziejstwo i skurwysyństwo wobec narodu Polskiego musi pojadę skończyć. kto pojadę miał jaja usiądzie zemną.SŁAWA POLSCE !
Zgłoś
Avatar
k................8 2014-02-22, 17:54
luxik1988 napisał/a:

Nie rozumiem jeszcze jednego: założę się, że gdy ktoś z Was pójdzie w najbliższą niedzielę do Kościoła, to na 100% banda pierdolonych pojebów będzie zbierać datki na pomoc Ukrainie



O to w takim razie skoczę na msze w niedziele i jak zobaczę taką łajzę zbierającą kasę do puchy na pomoc tym kurwom z ukrainy to zapierdole jej tą puchę i całą kasę przepierdolę na pizze, browary, wódę i co mi jeszcze przyjdzie do głowy.Skoro mają kasę by wspierać te pierdoły to nie będzie im pewnie przeszkadzać jak tym samym napoją i najedzą chociaż jednego rodaka.
Zgłoś
Avatar
luxik1988 2014-02-22, 19:01
To są wpisy na stronie ministerstwa:

msw.gov.pl/pl/aktualnosci/11832,Bartlomiej-Sienkiewicz-o-pomocy-dla-Ukrainy.html

msw.gov.pl/pl/aktualnosci/11830,Solidarni-z-Ukraina.html

Pamiętaliście kurwa o tym, aby w ramach solidarności zapalić wczoraj w oknie świeczkę?
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2014-02-22, 19:15
Śmiech na sali

polska-zbrojna.pl/home/articleshow/11584?t=CASA-przywiozla-rannych-z-Kijowa

Cytat:

Dziś w nocy do szpitala wojskowego w Krakowie trafiło dziewięciu rannych Ukraińców. Przylecieli wojskowym samolotem CASA. To pierwszy taki transport, ale szef MON Tomasz Siemoniak zapewnia, że jeśli będzie taka potrzeba, a MSW zwróci się o pomoc, wojsko jest gotowe jej udzielić.



Czy Ukraina jest w NATO? Albo czy ma zamiar dołączyć? Jeżeli nie to niech sami sobie radzą.
Zgłoś
Avatar
luxik1988 2014-02-23, 18:02
Najgorsze jest to, że jakaś parszywa kurwa z moderatorni wjebała to do klopa i ten temat raczej nie trafi na główną. Dzięki za ostrzeżenie...
Zgłoś