18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
marcinsud 2011-03-16, 19:58 3
@szinszil Dam głowę ściąć, że po legalizacji giet byłby taniej niż teraz, bo ryzyko całej akcji byłoby zerowe, pośredników mniej i towar lepszej jakości.
Zgłoś
Avatar
Gszysztow 2011-03-16, 19:58 2
Artysta, polityk, studentka...ciekawe o ile mądrzej wybrali by swoją życiową drogę, gdyby nie zapalili...
Zgłoś
Avatar
Gunnar 2011-03-16, 19:58
Tylko co trzeci? Ja w moim towarzystwie znam kilka osób które tego nie robią. Reszta to przestępcy
Zgłoś
Avatar
szinszil 2011-03-16, 20:01
marcinsud napisał/a:

@szinszil Dam głowę ściąć, że po legalizacji giet byłby taniej niż teraz, bo ryzyko całej akcji byłoby zerowe, pośredników mniej i towar lepszej jakości.



Ja tam na jakosc nie narzekam.
Zgłoś
Avatar
amrashs 2011-03-16, 20:02
szinszil napisał/a:

Lepiej żeby była nielegalna.... Jak ją zalegalizują to dorzucą do ceny vat, akcyze, podatek od tego czy tamtego i za gieta rzeba bedzie 100 zaplacic... ja wole tak jak jest



A ja wolę zapłacić więcej i nie spinać się, że mogę dostać wyrok za posiadanie jednego gieta. Poza tym zawsze można samemu hodować
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-03-16, 20:04
Cytat:

giet



To jakaś jednostka masy/objętości?
Zgłoś
Avatar
Boberio23 2011-03-16, 20:09 3
giet to teoretycznie gram, ale zwykle jest to jakieś 0,5 0,7
Zgłoś
Avatar
johnyzlampy 2011-03-16, 20:17
Jak ktoś jest debilem i pali to gówno to niech gnije w pierdlu.
Zgłoś
Avatar
riffa 2011-03-16, 20:20 2
Przeciez w tej akcji nie daza do tego, zeby zrobic z Polski druga Holandie, tylko zeby nie zawijali na komisariat za osad z lufki albo resztki z dilpaka.. I nie trzeba wcale sprzyjac tym 'narkomanom, nierobom jebanym', zeby sprzeciwic sie temu, ze w swietle obecnego prawa co 4 młoda osoba w naszym kraju kwalifikuje sie do odsiadki.
Zgłoś
Avatar
U................a 2011-03-16, 20:25 2
A ja zalegalizowałabym wszystkie narkotyki i czekała na selekcję naturalną.
Zgłoś
Avatar
white89 2011-03-16, 20:28
Jakiej kurwa narkomanii!? Najwięcej rumoru robią cioty co nie maja pojęcia o temacie...Może zabrońcie sprzedaży alkoholu w sklepach bo nam się dzieciarnia rozpije...
Zgłoś
Avatar
N................k 2011-03-16, 20:28 1
Ja ogólnie nic do zielska nie mam, ale wkurwiają mnie już te akcje legalizacyjne, które idealizują trawę w śmieszny sposób (tak samo śmieszny jak reklamy mówiące np o szkodliwości alkoholu).
Ostatnio słyszałem od koleżanki, że od ziela zwiększa się ilość szarych komórek...
ludzie są w stanie oszukiwać samych siebie, tylko po to żeby mieć czyste sumienie.
Zgłoś
Avatar
Reyz0rd 2011-03-16, 20:30
W Polsce niestety nadal jest za duzo debili typu johnyzlampy ...
Na szczesie juz nie zyje w tym pojebany panstwie .
Zgłoś
Avatar
Gunnar 2011-03-16, 20:35
@up
ale jednak żyje. I pewnie ma w planach się rozmnażać
Zgłoś
Avatar
kacyfik 2011-03-16, 20:35
Co do ceny to musiałaby być niesamowicie wielka akcyza i vat, bo syf który jest wart 2-3zł raczej 100zł by nie kosztował. Suszony chwast, który może rosnąć praktycznie wszędzie 30zł kosztować nie powinien.
Dlaczego Państwo nie ma na tym zarabiać, w końcu chcącemu nie dzieje się krzywda. Równie dobrze można by zakazać mieszkania na 6-tym piętrze w trosce o ludzkie życie, bo przecież ktoś może wyskoczyć i się zabić.

Poza tym legalizacja to sposób na zmianę problemu narkotyków z kryminalnego na zdrowotny. Uzależnienia nie powinno liczyć się więzieniem, tylko pomocą lekarską.

Prohibicja jest akurat najgorszym rozwiązaniem, co można poprzeć przykładem prohibicji alkoholu w USA. Po jej zniesieniu sytuacja na ulicach zmieniła się diametralnie z dnia na dzień.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie