18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (8) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
Avatar
P................� 2017-11-07, 22:45 114
I bardzo dobrze, jechać z patolami i uczyć kurwy poszanowania cudzego mienia
Znaczków się kurwa zachciało rysować sebusiowi w mordę jebanemu
Zgłoś
Avatar
mig1988 2017-11-07, 22:47 17
Jebać legie starą kurwę .
Zgłoś
Avatar
mateusos 2017-11-07, 22:56
Widze modern talking
Zgłoś
Avatar
Draqe 2017-11-07, 22:59 1
A jaki problem namierzyć źródło WiFi? Easy money
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2017-11-07, 23:08 3
pewnie ten hools od legii to jakis niedojebaniec lat 14. Legia swinia arka gdynia.
Zgłoś
Avatar
darex99 2017-11-07, 23:24 3
Zgłaszając takiego delikwenta i otrzymując nagrodę...jak to później w Picie rozliczyć
Zgłoś
Avatar
patryko93 2017-11-07, 23:41 22
@darex jeśli nie prowadzisz działalności gospodarczej i nie podpierdzielasz w sposób "ciągły w celu zarobkowym" to nie musisz ;p jako umowa jednorazowej sprzedaży. Patrzyłem na podatek od czynności cywilno-prawnych i nie ma stawki dla podpierdzielania więc i ten odpada ktoś może się przyczepić, że a może jednak podatek od spadków i darowizn no ale jednak darowizna to to nie jest przecież wiąże się z wzajemnym świadczeniem dlatego spokojnie można kasować
Zgłoś
Avatar
-................- 2017-11-07, 23:55 9
Jaranie się wifi to pedalstwo, a Internet to ciota i chuj.
Zgłoś
Avatar
Juzef_Rzelazin 2017-11-08, 0:05 18
Szanowna Poradnio.

Proszę o wyjaśnienie, czy właściwe jest powiedzenie np. „tą kurwę”, „Połóż tą kurwę”, „Daj tą kurwę”. Czy dopuszcza się tylko stosowanie „Weź tę kurwę”, „Połóż tę kurwę”, „Daj tę kurwę”? Sprawdzałem w wyszukiwarce internetowej częstotliwość używania z tą i z tę. Ok. 30% używanych słów zawiera tą, reszta tę.

Pozdrawiam

W starannej polszczyźnie powinniśmy pisać i mówić „tę kurwę”. Tradycyjna forma tę bywa jednak zastępowana formą tą. Wynika to stąd, że wśród różnych określeń rzeczownika rodzaju żeńskiego (w naszym wypadku jest to wyraz kurwa) tylko zaimek ta ma w bierniku końcówkę -ę, podczas gdy inne określenia przyjmują końcówkę -ą: „Weź tę kurwę”, ale: „Weź tamtą kurwę”, „Weź pierwszą kurwę”, „Weź ładną kurwę”.

Grzegorz Starczyński, prof., Uniwersytet Warszawski
Zgłoś
Avatar
Dżizas_kurde 2017-11-08, 0:15 2
JAzda z kurwami (niezależnie od klubu)
Ja ostatnie pare dni spędziłem w szpitalu na trakcie porodowym....
No kurwa.. windy, kible, korytarze wszystko ojebane tymi wlepkami....

Złapałbym to bym mordę obił skurwielom.

Cytat:


Zgłaszając takiego delikwenta i otrzymując nagrodę...jak to później w Picie rozliczyć



Proszę:

Cytat:


Jak rozpoznać przychody z „innych źródeł”

Życie jest oczywiście bogatsze od tych podstawowych sytuacji. Dlatego wszystkie przychody nie mieszczące się w tym podstawowym katalogu są nazwane przychodami z innych źródeł.

Polecamy: PIT-y i ulgi podatkowe 2016

Tak więc otrzymanie np. pieniędzy z tytułu, którego nie można dopasować do podstawowych kategorii przychodów nie musi oznaczać, że nie zapłacimy podatku dochodowego. W przypadku osiągnięcia takiego nietypowego przychodu należy sięgnąć do art. 20 ustawy o PIT. Przepis ten określa pojęcie „przychody z innych źródeł”.

Rozczaruje się jednak każdy, kto będzie liczył że przepis ten zawiera definicję lub cechy szczególne takich przychodów – wymienia on tylko niektóre z nich. Są to m.in. kwoty wypłacone po śmierci członka otwartego funduszu emerytalnego wskazanej przez niego osobie lub członkowi jego najbliższej rodziny, zasiłki pieniężne z ubezpieczenia społecznego, alimenty, stypendia, dopłaty, nagrody, przychody nie znajdujące pokrycia w ujawnionych źródłach.

Kolejne rozczarowanie spotka tych, którzy będą mieli nadzieję, że uważne zapoznanie się z tymi przykładami rozwiąże problem „przychodów z innych źródeł”. Niestety nie. W każdym eksperckim opracowaniu o podatkach dochodowych znajdziecie Państwo podkreślenie, że najważniejsze w art. 20 ustawy o PIT jest to, że ustawodawca użył zwrotu „w szczególności”. Oznacza to, że wymienione w tym przepisie przychody z innych źródeł są tylko przykładami.


Mam nadzieję że pomogłem.
Zgłoś
Avatar
DużyKutas 2017-11-08, 0:20
PalonyPaznokieć napisał/a:

I bardzo dobrze, jechać z patolami i uczyć kurwy poszanowania cudzego mienia
Znaczków się kurwa zachciało rysować sebusiowi w mordę jebanemu


Z logicznego punktu widzenia ten sebuś miłą takie samo prawo pomazać ścianę jak ty mu tego zakazywać. W końcu klatka to wspólne miejsce, więc każdy ma do niej prawo.
Zgłoś
Avatar
misiopysio123 2017-11-08, 0:26
Jakby apek do sprawdzania siły sygnału Wi-Fi nie było.
Zgłoś
Avatar
-................- 2017-11-08, 0:26 13
DużyKutas napisał/a:


Z logicznego punktu widzenia ten sebuś miłą takie samo prawo pomazać ścianę jak ty mu tego zakazywać. W końcu klatka to wspólne miejsce, więc każdy ma do niej prawo.



Wystaw no tylko dupę na klatkę.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2017-11-08, 1:19 13
- Kto ty jesteś?
- Mały cwel
- Jaki znak twój?
- W kółku "L"
Zgłoś