18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
kroplowa 2017-02-16, 7:57 5
No to teraz kibice, zrzuta na odnowę lokalu. Migusiem!
Zgłoś
Avatar
s1ssoko 2017-02-16, 8:03 53
Zgłoś
Avatar
szustak 2017-02-16, 8:05 8
A się ciągle zastanawiam dlaczego do takich bandytów nadal nie wolno strzelać z ostrej amunicji.
Zgłoś
Avatar
FuckingPsycho 2017-02-16, 8:21 4
Noe żebym popierał takie akcje (wręcz przeciwnie) ale po kazdej takiej akcji następuje wysyp komentarzy na sadolu co to oni by im nie zrobili, ze łamać im nogi, wieszać na latarniach itd. Przecież wiecie w którym miejscu Legia ma stadion, ale jakoś chętnych zeby połamać tych kibiców już brak, oni na pewno bardzo się przejmują waszymi komentarzami na sadolu
Zgłoś
Avatar
MiszkaZubow 2017-02-16, 8:27 8
Żydowski Ajax leją? Niech sobie leją, nie moja sprawa, ale za rozjebanie knajpy tej laski powinni beknąć tak, że aż im kurwa w pięty pójdzie. Typowo frajerski numer pedałów mocnych w bandzie.
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2017-02-16, 8:28 23
I te nieudolne próby wytłumaczenia tego bydła, przez to bydło które umie pisać i czytać i założyło konto na Sadolu
Zgłoś
Avatar
Nihilista 2017-02-16, 8:30 7
Czym się różni legia od Juventusu?
Juventus to stara dama.
Zgłoś
Avatar
Krak 2017-02-16, 8:44 13
Klub?
Przecież to jakaś melina jest.
Zgłoś
Avatar
M................w 2017-02-16, 8:48 49
Jebane kibolskie bydło
Zgłoś
Avatar
Ordynator 2017-02-16, 9:13 4
Po pierwsze draxiem2 jest totalnym kretynem bo napisał "Legioniści" a sprawcy nie mieli na sobie barw Legii a wy dumni sadole-kretyni podłapaliście i szczekacie. Po drugie ten klub to jakaś melina i pewnie nora jebany lewaków, może sami wynajęli kolegów meneli aby wyłudzić odszkodowanie.
Zgłoś
Avatar
premium122 2017-02-16, 9:22
Goscisz w warszawskim lokalu kibica holenderskiego, ubezpiecz knajpe od rozpierdolu mozliwego.
Zgłoś
Avatar
froqer 2017-02-16, 9:26 15
[qupte]A co do filmiku, żal mi trochę tych ludzi. Aczkolwiek musieli się liczyć z takim ryzykiem, czy tego chcemy czy nie, taki mamy klimat w Polsce. Wiedzieli, że może byc taka sytuacja goszcząc kibiców z innego kraju. Ale z tego co juz tam wyczytałem w internecie to ma byc jakas zbiórka i jeszcze zarobią więcej niż stracili



Kurwa rzygać mi się chce jak widzę coś takiego. Powinni się liczyć - bo my panowie legia mówimy, że nie wolno takich obsługiwać w lokalu i możemy rozjebać jak będziemy chcieli. W chuj sobie wepchnijcie zbiórkę. Nie wziąłbym ani grosza od zwierząt. Równie dobrze UPA może robić zbiórki - spalimy wieś, a potem rzucimy im 5kg kartofli. Jedyne pieniądze jakie można od was brać, to odszkodowania, zadośćuczynienia i inne kary.
Wszyscy jesteście tacy sami i sam to udowadniasz, idioto. Właśnie poprzez pisanie takich bredni.

I nie macie ani jednego wykształconego człowieka. To że ktoś skończył cudem na jakiejś chujowej uczelni politologie, to nie znaczy, że jest wykształcony. Ludzie wykształceni mają pracę i nie mają czasu na zabawy z orangutanami.

I wyobraź sobie patologiczna spierdolino, że i ja lubię się ponapierdalać. I wyobraź sobie, że są takie miejsca jak szkoły, czy inne kluby sztuk walk, gdzie można to robić jak człowiek.

I zwierzęta nie mają honoru. Nie macie pojęcia co to jest. Ewentualne jakieś wyimaginowane poczucie dumy czy zazdrości.

A z resztą szkoda strzępić ryja. Im mniej takich jak wy tym lepiej. Może jakimś cudem będzie was mniej.
Zgłoś
Avatar
LongDistanceTrip 2017-02-16, 9:33 22
@Krak
I chuj z tego, że melina. Ktoś zainwestował pieniądze, płaci czynsz, media i zatrudnia ludzi - robi dla kraju i gospodarki w chuj więcej niż te kibolskie zwierzęta w większości żyjące z zasiłków.

Ja tu widzę proste rozwiązanie. Wymyślić jakiś pretekst i wszystkich kiboli zapędzić na stadiony pilnowane przez wojsko, rozdać im siekiery, maczety i po prostu poczekać - wymordują się sami. Trzeba pozwolić matce naturze działać, niech do kurwy nędzy zadziała w końcu selekcja naturalna!
No bo przepraszam - jeżeli masz takie gówno w głowie, że chcesz pobić/zabić człowieka tylko dlatego bo ma szalik w innych kolorach niż ty to jesteś zwierzęciem nie człowiekiem. Koniec kropka, kurwa, dyskusji nie ma.
Zgłoś
Avatar
Kamilezz 2017-02-16, 10:20
Lewacka bojówka urządza prowokację w imię promocji lewackiego lokalu - taka teoria
Zgłoś
Avatar
Nightcall 2017-02-16, 10:34
Rozstrzelać bydło.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie