18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
Legła Warszawa
frankenstein • 2013-12-08, 23:35
Po ostatnich porażkach legii przypominał mi się taki kawał

Wchodzi facet z psem do baru i zamawia piwo. Nagle pies szczeka dwukrotnie.
– Oho, znowu Legia przegrała – mówi do barmana
– Skąd pan to wie? – pyta zaskoczony pan zza lady
– Kiedy mój pitbul szczeka dwa razy, to znaczy, że Legia przegrała. Zawsze się to sprawdza – odpowiada klient
– A kiedy wygrywa? Co pies wtedy robi? – pyta ponownie barman
– Nie wiem, mam go dopiero od trzech lat.

jak suche to macie piwo:


ps
przypomniał mi się jeszcze jeden

Juventus Turyn jest nazywany Starą Damą
Legia jest nazywana Starą Kurwą
Zgłoś
Avatar
konował 2013-12-09, 12:29 1

Czekam na bol dupy fanow pilkarzykow.
Zgłoś
Avatar
Cryo 2013-12-09, 13:42
wojan81 napisał/a:



Masz tu tegoroczny bilans z Ligi Europejskiej swojej "dróżyny":

Obrazek

Zero punktów i zero strzelonych bramek to absolutny rekord rozgrywek!


Odwróć tabelę, a legia na czele!
Zgłoś
Avatar
pi73rmaster 2013-12-09, 14:33
Cytat:

Legia ch*j nie mistrz, grają systemem jak barcelonka- bramkarz + obrońcy + pomocnicy + napastnicy + sędziowie. Kartka dla legii? Nie... Karny dla ich rywala? Broń Boże ! A po wczorajszym meczu nagłówki w serwiasch "Po dwóch kontrowersyjnych karnych legia przegrała 2-0". Dobra, jeden był 25 cm przed polem karnym, którego linii w śniegu prawie nie było widać, ale takie pomyłki sędziów to norma i kazdy zespół (no oprócz legjóni) tego doświadczył, a teraz warszawiaki płaczą. Warto zauważyć, że pierwszy celny strzał oddała w 55 minucie meczu. Miszcz Polski k***a jego mać...


Podaj mi mecze, gdzie sędzia wygrał mecz dla Legii ;o
Akurat tylko zakompleksione młoty cisną po Legii. Bardzo inteligentnie jest cisnięcie po jedynym klubie w LE.
Faktem jest, że w każdym meczu Legia przez minimum 30 minut gra piach, ale we wczorajszym meczu po pierwsze kartka z dupy dla Warzywniaka + drugi karny z dupy(i nie gadajcie, że śnieg - było gołym okiem widać bez powtórek, że zdecydowanie przed polem faulował).
Zgłoś
Avatar
Bluzgowy 2013-12-09, 16:40
@pi73rmaster
utrudnimy to trochę
podaj mecze, gdzie sędzia wygrał mecz dla Legii nie licząc meczu Wisła-Legia (fakt, tam był mega babol..)
Zgłoś
Avatar
Zuku1916 2013-12-09, 17:17
hahaha ale ból dupy, widze, że porażka wroga cieszy bardziej niż własne zwycięstwo kazdy nagle wielki ekspert z ekstraklasy bo kolega z lawki z gimnazjum link do tabeli podeslal... na kazdego znajdzie sie hak, zebym zaraz kurwa nie przypomnial jak Jagielonia w pizde 3:0 dostala z rezerwami mistrza kazachstanu albo Wieselce sezon po sezonie kutasa w gebe zaladowali kelnerzy z Lotwy i Estoni. A kurwy poznanskie niech sobie przypomna, ze Praga to juz dla nich za wysokie progi

a ty frankenstein zaliczasz sie do klasycznego przypadku patrzacych na gowno w kiblu z mysla, ze patrza w lustro

pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
frankenstein 2013-12-09, 17:25
Zuku1916 napisał/a:

hahaha ale ból dupy, widze, że porażka wroga cieszy bardziej niż własne zwycięstwo kazdy nagle wielki ekspert z ekstraklasy bo kolega z lawki z gimnazjum link do tabeli podeslal... na kazdego znajdzie sie hak, zebym zaraz kurwa nie przypomnial jak Jagielonia w pizde 3:0 dostala z rezerwami mistrza kazachstanu albo Wieselce sezon po sezonie kutasa w gebe zaladowali kelnerzy z Lotwy i Estoni. A kurwy poznanskie niech sobie przypomna, ze Praga to juz dla nich za wysokie progi

a ty frankenstein zaliczasz sie do klasycznego przypadku patrzacych na gowno w kiblu z mysla, ze patrza w lustro

pozdrawiam



no fakt legiunia zajebista mistrz gówna w kiblu - wszystkie "drożyny" w naszej lidze są do dupy. Dostaje w LE lanie od potęg europejskich. Wszystko jak krew w piach.

Ty zuku za to zaliczasz się do klasycznego przypadku ułomnego człowieka z zespołem gównolegi w mózgu.

Sadistic opanowany przez debilnych kiboli ległej oraz gimbaze.... może jakiś test na IQ podczas logowania powinni wprowadzić?
Zgłoś
Avatar
Zuku1916 2013-12-09, 17:40 2
frankenstein napisał/a:



Ty zuku za to zaliczasz się do klasycznego przypadku ułomnego człowieka z zespołem gównolegi w mózgu.



haha paziu, chcesz mnie obrazic za milosc do swojego klubu? czlowieku, czy ty nie rozumiesz, ze nawet gdyby dostawali 100:0 od dzieci z bulerbyn to by nic nie zmienilo? a za sezonowe kibicowanie to ciulu nalezy ci sie ogromny kutas w dupsko i kazdy ci to powie, czy to Legionista, Lechita, Wiślak etc.

ps. bluzgac to uczyles sie chyba od gluchoniemych, ale to juz tak nawiasem
Zgłoś
Avatar
frankenstein 2013-12-09, 18:09
chciałbym cie zasmucić nie jestes kibicem tylko szmatławym kibolo/fanem
normalny kibic by powiedział że może być tylko lepiej... ale nie lepiej zacząć bluzgać na wszystkich i gadać jakies farmazony.
Jesteś dla mnie bydlęciem bezrozumnym.
Sezonowiec? Serio? Czyli jak drużyna z naszego kraju awansuje do Le czy kiedyś do LM to ni chu chu nie kibicować? Masz zryty beret jak tak myślisz. To jak kibicuje na mundialu/euro np Hiszpanii to już zdradzam kraj? Albo jak oglądam mecz barcelony i kibicuje dla przykładu Ajaxowi żeby im spuścił wpiernicz to już zdrada?

W dupie byłeś, gówno widziałeś.

masz mały cytat:

Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić pańskie postępowanie.
Zgłoś
Avatar
FatboyFat 2013-12-09, 18:17
pi73rmaster napisał/a:


było gołym okiem widać bez powtórek, że zdecydowanie przed polem faulował).



Przecież napisałem, że było przed polem...
Ekstraklasę oglądam, może nie kazdy mecz, ale większość się staram i dokładnie takie same faule, na przykład takie ciągnięcie za koszulkę zawodnika który urywa się 30 metrów od bramki legii, żeby wyjść na sam na sam kończy się żółtą kartką, gdy 10 czy 15 minut wcześniej rywal za takie samo dostaje kartkę.
Zgłoś
Avatar
grzyb_33 2013-12-09, 18:54
Jebać warszawę pozdro.
Zgłoś
Avatar
mi6chal 2013-12-09, 18:57
frankenstein napisał/a:



Czyli że co?
Jak nie jestem kucharzem to nie docenię smaku potrawy? Pieprzenie durnot.
Interesuję się piłką nożną(wiem oglądanie "naszych" jak grają - masochizm) sporo grałem(szkoda że teraz tylko amatorsko) i wydaje mi się że mogę wyrazić swoje zdanie na temat obecnego poziomu ligi.
Jesteśmy za takimi potęgami jak Sudan, Malezja, Iran.

Jak ja nie lubię pieprzenia typu : "idź pokarz". Tu nawet nie chodzi o to że grają drewno - chodzi o to ŻE IM SIE KURWA NIE CHCE.
To jest ich robota - biorą kasę za wykonaną pracę, a olewają wszystko. Nie udaje się okey ale przynajmniej niech gryzą trawę i walczą a nie machną ręką i olewają sprawę.



Nic takiego nie powiedziałem. Jak cię tak bardzo ranking interesuje to proszę cię bardzo, interesuj się dalej. Im się nie chce? To jest dopiero pieprzenie głupot wyssanych z palca. Liga jest jaka jest z wielu przyczyn i mam nadzieję, że Boniek jakoś zmieni te prawo co do młodych zawodników.

Też nie lubię jak ktoś piszę typu "sam lepiej nie umiesz" itp itd, ale prawda jest taka, że ci zawodnicy nie są tacy źli. Tylko jak tu ma klub grać dobrze jak w wielu klubach co roku są ogromne zmiany kadrowe, młodzi odchodzą, zarząd nie chce wydawać kasy na porządnych zawodników.. I kółko się zamyka.
Zgłoś
Avatar
frankenstein 2013-12-09, 19:29
ateż nie mówie ze mamy słabych zawodników ale ja widze u nich brak chęci...
to najbardziej denerwuje - koleś umie potrafi ale mu sie nie chce
Zgłoś