18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Czerwone było - teraz popularne
Legła Warszawa
frankenstein • 2013-12-08, 23:35
Po ostatnich porażkach legii przypominał mi się taki kawał

Wchodzi facet z psem do baru i zamawia piwo. Nagle pies szczeka dwukrotnie.
– Oho, znowu Legia przegrała – mówi do barmana
– Skąd pan to wie? – pyta zaskoczony pan zza lady
– Kiedy mój pitbul szczeka dwa razy, to znaczy, że Legia przegrała. Zawsze się to sprawdza – odpowiada klient
– A kiedy wygrywa? Co pies wtedy robi? – pyta ponownie barman
– Nie wiem, mam go dopiero od trzech lat.

jak suche to macie piwo:


ps
przypomniał mi się jeszcze jeden

Juventus Turyn jest nazywany Starą Damą
Legia jest nazywana Starą Kurwą
Zgłoś
Avatar
w................2 2013-12-08, 23:42 86
No ze Juve tak nazywaja to wiadomo,a dlaczego Legie mieliby nazywac jak twoja stara???no nic,nie wnikam,matki przeciez sobie nie wybierales...
Zgłoś
Avatar
Scareface101 2013-12-08, 23:56 4
Piwo za cycki
Zgłoś
Avatar
n................e 2013-12-09, 0:10 30
powiedz jakiemu gównu kibicujesz, dopiero pośmiejemy się. A Legia jest obecnym mistrzem Polski, zdobywcą pucharu Polski i jedyną drożyną w europie z Polski (reszta dawno odpadła z pasterzami).
Zgłoś
Avatar
ukcioo 2013-12-09, 0:39 35
nieodwracalne napisał/a:

[...] drożyną [...]


Zgłoś
Avatar
frankenstein 2013-12-09, 1:01 41
nieodwracalne napisał/a:

powiedz jakiemu gównu kibicujesz, dopiero pośmiejemy się. A Legia jest obecnym mistrzem Polski, zdobywcą pucharu Polski i jedyną drożyną w europie z Polski (reszta dawno odpadła z pasterzami).



nie kibicuje żadnej "drożynie" z naszej ligi... bo syf mamy nie ligę. Piłkarze zarabiają kokosy(na krajowe warunki) a grają piach.

Co do legii no fakt mistrz gównianej ligi + rekordzista ligi europejskiej pod względem strzelonych bramek! Całe 0

boli dupka że się z was cała Polska śmieje? Ale spoko słyszałem że od zimy przychodzi super zawodnik Trybson przynajmniej zademonstruje wam jak gąski ogarniać
Zgłoś
Avatar
lp_qwerty 2013-12-09, 2:05 9
@wolf82 za pocisk po matce chuj ci w dupę psie i marsz do kąta
Zgłoś
Avatar
joystik1337 2013-12-09, 2:11 52
Bardziej żałośni od Legii chyba są jej kibice, którzy sypią tekstami - Legia mistrz ! Legia to, Legia tamto... Tak się składa, że jeżeli nie strzelą bramki z Apollonem w czwartek, to będzie to najgorszy klub w historii LE. Wyżej srał niż dupę miał - idealne określenie dla tego zespołu. Podskakują rezerwom Lazio, a dostają wpierdol od Podbeskidzia.
Zgłoś
Avatar
Frycoslaw 2013-12-09, 2:12 3
Zwiślackie pieski, Kraków jest nasz!
Tylko Cracovia!
Zgłoś
Avatar
Vante 2013-12-09, 2:13 4
Jak czytam wasze nieśmieszne i debilne dyskusje to dochodzę do wniosku że przydałyby się skany dowodów, ewentualnie zgoda od rodziców przed dodaniem komentarza.
Zgłoś
Avatar
pan_lektor 2013-12-09, 2:44 5
Mam prośbę - zorganizujcie gdzieś na odludziu ogólnopolską ustawkę kibiców wszystkich drużyn, z każdej ligi, bo i tak o sport wam nie chodzi. No i przy wejściu zrzuta co łaska, żeby ktoś was posprzątał.
Zgłoś
Avatar
artis1990 2013-12-09, 2:53 8
Jak bardzo trzeba być ograniczonym aby jechać po Legii kibicując dla przykładu Wiśle czy Ruchowi. Ja rozumiem, że nie każdy z was na dwucyfrowe IQ i głównie w Polsce ważniejsza jest nienawiść do wrogiego klubu, aniżeli miłość do własnego... ale śmiejąc się z obecnego mistrza Polski i ujmując im zasługi nie robicie nic dobrego dla własnego klubu. Bo co w takim razie można powiedzieć o Górniku Zabrze skoro jest niżej w tabeli od tak słabej Legii? Czegobyście nie napisali to i tak wasze kluby są gorsze, więc się zastanówcie.

Niestety różnica 3% między DNA człowieka a DNA szympansa w wielu przypadkach ledwo coś daje :]
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-12-09, 2:54 1
Ja to bym Trybsona dał w ataku, Pawła w pomocy, Wojtka w obronie, a Mariusza na bramce. Dodać jeszcze 7 jakichś "zawodników" z osiedlowego klubu Gwiazda im. Włodzimierza Lenina w Ełku i tytuł mistrza Polski masz w kieszeni
Zgłoś
Avatar
authorius21 2013-12-09, 3:16 3
frankenstein napisał/a:



Co do legii no fakt mistrz gównianej ligi + rekordzista ligi europejskiej pod względem strzelonych bramek! Całe 0



Jakie 0 ? Przeciez Dossa Junior samoboja pierdolnal ;d
Zgłoś
Avatar
frankenstein 2013-12-09, 3:32 1
authorius21 napisał/a:



Jakie 0 ? Przeciez Dossa Junior samoboja pierdolnal ;d



przepraszam zapomniałem tak więc -1 MINUS JEDEN

buuahhhaaaaaa

a co do kibicowania ... cholera nie ma komu kibicować u nas lidze ... kiedys była Wisła --- albo Groclin(ktoś pamięta mecz z Man city?) jeszcze wcześniej to wiadomo ... ale cholera mamy 2013 i żadnych perspektyw... za dużo chyba fify przed kompem za mało kopania po podwórkach...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie