18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Befoul 2010-09-20, 7:49 20
nooooooooo takie powinno byc wychowanie!!! ta polityka bez klapsa zupelnie sie nie sprawdza ;]
Zgłoś
Avatar
tomek1491 2010-09-20, 7:49
Kiedyś tak nauczyciele "nagradzali" uczniów.
A teraz? Teraz to uczeń leczy nauczyciela z ADHD coby sie za bardzo nie rozbrykał na lekcji.
Zgłoś
Avatar
boberrr 2010-09-20, 9:20
Taak,
a potem i tak by wam było źle, i byście się wkurzali na MEN że do czegoś takiego dopuściło.
wygląda to tak, jakbyście dawno w szkole nie byli.
Zgłoś
Avatar
Kaczorss 2010-09-20, 9:47
żeby uniknąć przemocy jak mówicie to niech , nauczyciele przed każda lekcją dadzą tabletki uspokajające i również sobie na wszelki wypadek ;p
Zgłoś
Avatar
abominacja 2010-09-20, 11:20 33
Nie przejdzie. Teraz mamy rozpuszczoną, leniwą gówniażerię z ADHD, dysleksją, dysortografią i zanikiem myślenia. Za to przekonaną, ze wszystko im się należy, wszystko ma być pod ryj podstawione, mamusia z tatusiem wszystko załatwią. I to migusiem! Bo gotów się taki warchlak jeden z drugim zestresować, a, jak wiadomo, dzieci teraz stresować nie wolno. Bo zaraz gotowe nabawić się jakiegoś tam syndromu i mu na całe życie zostanie.
Zgłoś
Avatar
Kaczorss 2010-09-20, 11:31
To najlepiej ich przykuć do ławki i niech siedzi jak będzie się nudził to może się nauczyć czegoś i poszczać mu za kare jakieś nudne gówno ew tedy może się przekona żeby lepiej się zachować i nauczy się , nie ma sprawiedliwości w Polsce , wiedz niech się oni uczą tak , bo nie ma innej łagodniejszej metody , a jak będzie mu się lać chciało to jak się nie uspokoił to będzie w gacie robił .
Zgłoś
Avatar
E................n 2010-09-20, 11:42
abominacja napisał/a:

Nie przejdzie. Teraz mamy rozpuszczoną, leniwą gówniażerię z ADHD, dysleksją, dysortografią i zanikiem myślenia. Za to przekonaną, ze wszystko im się należy, wszystko ma być pod ryj podstawione, mamusia z tatusiem wszystko załatwią. I to migusiem! Bo gotów się taki warchlak jeden z drugim zestresować, a, jak wiadomo, dzieci teraz stresować nie wolno. Bo zaraz gotowe nabawić się jakiegoś tam syndromu i mu na całe życie zostanie.



W samo sedno trafiłaś
Zgłoś
Avatar
Gawroon7 2010-09-20, 13:07 1
Znowu wy wszyscy @up nie przeginajcie w druga strone. Tak, jest w ch.. takich przypadkow ze dziecku nic nie jest ale och ach bedzie biedne, nie mozna krzyuecz, to co ze nasralo naczycielowi na twarz, ale zeby od razu glos podnosic?! Phi!

Ale sa tez przypadki normlane. Ja mam dysgrafie. I NIE! nie poszedlem robic testow bo chailem byc fajny. Przez podstawowke pzebrnalem bo duze litery. Gimnazjum juz masakra, musialem nauczycielkom czytac prace. Fail. W 3 gim mnie wyslalli na bandania i dysgrafa i teraz MUSZĄ sie odczytać. I to nei tak ze specjalnei bazgram, ale po prostu moje litery wygladaja...nie wiem, troche arabskim jadą. I ja chcialbym jladnie piasc, ale nie umiem xD I to nie moja wina! Wiec nie patrzeciez SUBIEKTYWNIE. Patrzecie obiektywnie: Sa przypadki chore, sa przypadki zdrowe.
Zgłoś
Avatar
o................k 2010-09-20, 13:11 2
@up Klawiaturę też masz arabską?
Zgłoś
Avatar
KosteK94 2010-09-20, 13:12
To, że ktoś ma dysgrafię, nie znaczy od razu, że nie potrafi myśleć.
Zgłoś
Avatar
Towdi 2010-09-20, 15:01 1
@up Gawroon7
kilka razy byś wpierdol dostał za brzydkie pismo i pisał byś jak kaligraf. Uwierz.

Dzieci powinny być: jebane, bite, poniżane. Oczywiście z rozsądkiem. Wydaję mi się, że nie łatwy start w życiu kształtuje charakter, cierpliwość, szacunek itp. A jeśli jakiś bachor nie daje sobie z tym rady i robi sobie krzywdę? No cóż... ja to nazywam naturalną selekcją
Zgłoś
Avatar
Ratilt 2010-09-20, 15:02 1
Masz dysgrafie? Zostań lekarzem, będziesz mógł wypisywać recepty!
Niepełnosprawni - pełnosprawni w pracy ;]
Zgłoś
Avatar
wexors 2010-09-20, 15:33
ja jak miałem niewyraźny charakter pisma to mi matka kupiła zeszyt i kazała tak długo pisać aż się nauczę , bo jak nie to kablem i proszę kurwa żadnej traumy nie mam i pisać równo umiałem, po technikum mi przeszło bo matka kupiła kuchenkę z piekarnikiem i kabel wyrzuciła

i wbrew wszystkim jestem za tym żeby gówniarzowi czasem wpierdolić za całokształt , bo jak teraz patrze na to co z podstawówki wyłazi to aż mnie strach ogarnia skąd takie popierdolone społeczeństwo.
Zgłoś
Avatar
JaTheGreat 2010-09-20, 15:53 4
Drodzy Sadyści
W orzekaniu kto ma ADHD zajmują się tym lekarze. Proszę bardzo wziąć pod uwagę że dzieci gimnazjum/podstawówka to wciąż DZIECI które zdecydowanie wolały by się bawić/odmóżdżać się przy kompie niż siedzieć w szkole gdzie gadać można tylko co 45min. Obecnie jest moda na przypisywanie dziecka ADHD które jest po prostu niegrzeczne. Prawdopodobnie z tego 1000 którego się nazwało nadpobudliwcem tak naprawdę może u 1 można stwierdzić nadpobudliwość psychoruchową. Diagnoza ADHD nie jest prosta ponieważ potrzebne są bardzo specyficzne objawy tego zaburzenia które nie jest łatwo rozpoznać. Kolejny wątek to dzieciom nadpobudliwym przypisuje się dysleksję, dysgrafię i inne beznadzieje jest to raczej błąd ponieważ te zaburzenia są baaaardzo luźno ze sobą powiązane. A jest taka ciekawostka: z tego co wiem obecnie jest tylko jedna przychodnia która zajmuje się odpowiednim diagnozowaniem dzieci z podejrzeniem nadpobudliwości która mieści się w Warszawie. O metodach leczenia wolę nie pisać ponieważ jest ich naprawdę dużo. Lekami, zajęciami, spotkaniami z psychologami bądź lekarzami a także mały wpierdol też nie zaszkodzi.

P.S. ADHD zdiagnozowano u mnie w 4 klasie podstawówki. Mam i dobrą wiadomość dla wszystkich: Z tego się po prostu wyrasta (w dużej części przypadków)

Zainteresowanych tematem odsyłam do podstawowej książki: "Nadpobudliwość psychoruchowa u dzieci" autorzy: Tomasz Wolańczyk, Artur Kołakowski, Magdalena Skotnicka.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie