18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
pve11 2020-04-20, 3:27
Po co taki człowiek żyje, jak ten chwast?
Zgłoś
Avatar
inner0212 2020-04-20, 4:17 4
spaślak zmęczył się pastwieniem nad słabszym dzieckiem i musiał co chwila siadać....
ciekawe jakby sobie poradził z rownym sobie... kozak w dupę walony... no i się zbulwersowałem...
Zgłoś
Avatar
Whitecat 2020-04-20, 6:05
Dla właśnie tego walczę, co byy nie pchali swojej kultury do Europy
Zgłoś
Avatar
spoons 2020-04-20, 8:18 8
Whitecat napisał/a:

Dla właśnie tego walczę, co byy nie pchali swojej kultury do Europy



Odważnie i ambitnie. Pomimo przegranej walki z nauką pisania.
Zgłoś
Avatar
kuki721 2020-04-20, 9:08 1
I to się nazywa dobre wychowanie
Zgłoś
Avatar
robsonx79 2020-04-20, 9:16 2
Taki dzieciak albo skończy samobójstwem albo zabójstwem.
Zgłoś
Avatar
typhoon_2008 2020-04-20, 10:27 1
Nagranie wyrwane z kontekstu! Pewnie wcześniej to gówniak napierdalał starego! Dobrze mu tak!
Zgłoś
Avatar
P................n 2020-04-20, 10:30
Nawet kurwa nie oglądam, jak dzieciaki wpierdol dostają.
Zgłoś
Avatar
kryset 2020-04-20, 13:09 3
Jestem ojcem 4 dzieci. Jak widzę takich zjebow to mam dość....
Stoję kompleksy k zjebane życie odreagowują na słabszych....
Mam 3 synów. Najstarszy trenuje judo, a ze mną robi sparingi bokserskie (ja trenuje )- co innego wychować syna na faceta który jest odpowiedzialny za siebie i rodzinę i nauczyć go męskich rzeczy (jak np obrona swojej rodziny czy to na szczelnixy czy walka wręcz )....a co innego znęcanie się nad kimś. Wyrośnie taki sam zjeb który będzie męczył swoje dzieci
Zgłoś
Avatar
C................n 2020-04-20, 13:58
@up Są ludzie, którzy właśnie na przekór nigdy nie podniosą ręki na swoje dzieci. Tylko, że to wymaga wielu lat pracy nad sobą i nie wszystkim się udaje... ale chciałem Ci powiedzieć, że tacy ludzie są.
Zgłoś
Avatar
Kyocera 2020-04-20, 14:10 1
Mam nadzieję, że kiedy dorośnie odda staremu i matce tak, że wyśle ich to do piachu. Każdej kurwie której się to podoba, życzę wszystkiego najgorszego.
Na pochybel sqrwysynom.
Zgłoś
Avatar
Solarix 2020-04-20, 16:09 1
dignogato napisał/a:

Gówniak ma na koszulce piłkę do gry w futbol - nie dziwię się ojcu, że nie chce by jego syn był pedałem. Moim znaniem za słabo dostał, za grę w pedalską piłkę nożną, powinien śmierdzielowi nogi połamać.[/quote

Widać kompleks śmierdzącego piwniczaka, dla którego jedyny sport to zwalenie się do starej skarpety trzyma się mocno w twojej psychice.

Zgłoś
Avatar
spoons 2020-04-20, 16:39 1
Kyocera napisał/a:

Mam nadzieję, że kiedy dorośnie odda staremu i matce tak, że wyśle ich to do piachu. Każdej kurwie której się to podoba, życzę wszystkiego najgorszego.
Na pochybel sqrwysynom.



Jak dorośnie to będzie pierdolił jak większość Januszy:

"mnie łojciec bił i jakoś wyrosłem na ludzi, to i ja będę bił swoje. Jebać bezstresowe wychowanie" ;D
Zgłoś
Avatar
DannyBazooka 2020-04-20, 16:44 1
Gówniak dostaje wipierdol za to że okradł kolege, w islamie normalnie ucina się za to łape. Swojego tez bym tak ajebał gdyby zrobil tak samo.
Zgłoś
Avatar
albineek 2020-04-20, 16:53 1
dignogato napisał/a:

Gówniak ma na koszulce piłkę do gry w futbol - nie dziwię się ojcu, że nie chce by jego syn był pedałem. Moim znaniem za słabo dostał, za grę w pedalską piłkę nożną, powinien śmierdzielowi nogi połamać.



a co ? czyzby stawiali cie zawsze na bramce? aczy calkiem omijali podczas wybierania skladu do druzyny?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie