18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Lekcja Religii
Bialy_Mis • 2012-02-14, 0:58
A więc sytuacja ma miejsce na lekcji religii(nie mojej). Ksiądz prowadzi lekcje, pierdoli coś o krzyżu, papieżu i takie tam. Nagle dzwoni mu telefon, obiera rozmawia parę minut i kończy. Uczeń się pyta:

U:Żona dzwoniła ?
K: Ta, będziesz miał brata.
Zgłoś
Avatar
BMWswap 2012-02-14, 1:04 26
nie zaczyna się zdania od: "a więc"

na pewno zaraz jakiś muł bagienny zacznie zdanie od "A więc"
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2012-02-14, 1:13 8
BMWswap napisał/a:

nie zaczyna się zdania od: "a więc"


A więc nie czepiaj się
Zgłoś
Avatar
bazzyl 2012-02-14, 2:36 7
KurwaRomantyk się znalazł... jeszcze w walentynki

Zgłoś
Avatar
khalifa 2012-02-14, 4:31 1
to w końcu obiera czy rozmawia?
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-02-14, 6:20 3
Nie ma to jak dowcip zerżnięty z joemonstera...
Zgłoś
Avatar
Samilo 2012-02-14, 6:54
Cytat:

sytuacja ma miejsce na lekcji religii(nie mojej)



Prowadzisz lekcje religii, ee psze księdza?
Zgłoś
Avatar
gryszaetoja 2012-02-14, 8:11
@Slonx

czego sie nie zrobi dla paru piwek...
Zgłoś
Avatar
duży 2012-02-14, 10:24
BMWswap napisał/a:

nie zaczyna się zdania od: "a więc"

na pewno zaraz jakiś muł bagienny zacznie zdanie od "A więc"


Tak się przypierdzielasz, a jak patrzę na Twoje posty z przeszłości, to nie najlepiej u Ciebie z interpunkcją... Chcesz pouczać innych, najpierw zacznij od siebie.

Cytat:

Niewiele jest wyrazów, od których nie wolno zacząć zdania. Zakaz taki dotyczy przede wszystkim nieakcentowanych form zaimkowych: zamiast „Cię kocham” mówimy „Kocham cię”, zamiast „Się nie bój” mówimy „Nie bój się”, a „Cię kręcę” i „Się masz” (skrócone później do „Siema”) należą do nielicznych wyjątków.
Zdanie można podzielić na dwie części niemal w dowolnym miejscu, aby wyeksponować myśl zawartą w drugiej z nich, np. „Wlazł kotek na płotek. I mruga”. Można tak dzielić dalej („Wlazł kotek. Na płotek. I mruga”) i dalej („Wlazł. Kotek. Na płotek. I mruga”). Łatwiej przy tym natrafić na wyraz, który nie może kończyć zdania, niż na taki, który nie może go zaczynać, por. „Wlazł kotek na”. Nawet jednak i taką konstrukcję można uzasadnić, byle wskazać, że jest niekompletna: „Wlazł kotek na...”.
Co z tego wynika? Że a więc nie jest wcale gorszym początkiem zdania niż wiele innych wyrazów, w szczególności spójników. Nie wyłączając spójnika że, który otwiera poprzednie zdanie tej porady, a o którym też krążą legendy, że nie powienien nigdy stać na początku.
— Mirosław Bańko, PWN

Zgłoś
Avatar
cannabis7777 2012-02-14, 10:49 3
u mnie była taka sytuacja, jako że chodziłem do technikum to w klasie połowa zapaleńców jeśli chodzi o auta. Jeden typek mówi, że widział księdza jak zapierdalał jakąś drogą. Ksiądz się wyparł po trzykroć. A ten typek kontynuuje, że to musiał być ksiądz bo to jego auto. Na co ktoś z sali "pewnie syn" :d
Zgłoś
Avatar
Skora2 2012-02-14, 10:54 5
Może i nie jesteś wierzący, ale rodzice karzą bądź kazali Ci chodzić na religie, nie wnikam... Nie mów, że ktoś tam pier*doli o krzyżu i Papierzu z podkreśleniem Papierza bo ch*j mnie strzela jak to czytam. Najmniejszy szacunek się należy, ponieważ ten człowiek osiągnął tak wiele ze choćbyś żył ze 200 lat to i tak pewnie nie dokonałbyś tego co on...
Baranie!
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2012-02-14, 11:06 2
Skora2 napisał/a:

Może i nie jesteś wierzący, ale rodzice karzą bądź kazali Ci chodzić na religie, nie wnikam... Nie mów, że ktoś tam pier*doli o krzyżu i Papierzu z podkreśleniem Papierza bo ch*j mnie strzela jak to czytam. Najmniejszy szacunek się należy, ponieważ ten człowiek osiągnął tak wiele ze choćbyś żył ze 200 lat to i tak pewnie nie dokonałbyś tego co on...
Baranie!


Chujowa prowokacja... Wracaj na onet, tam ktoś może się natnie na twoje trolowanie.
Zgłoś
Avatar
Domb3k 2012-02-14, 11:16
Angielski, pp. MSM

Wcześniej rozmawialiśmy o angielskich kawałach
prof.: W Anglii jest taki stereotyp, że Polaka rozpoznasz po brudnych butach.
x: A Anglika po sucharach..
pp.: Dlaczego? Aaaa bo oni tosty jedzą, tak?
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2012-02-14, 11:22
Slonx napisał/a:

Nie ma to jak dowcip zerżnięty z joemonstera...


a co to jomonster?
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-02-14, 11:24 6
Anonymous~ napisał/a:

a co to jomonster?



Może i z wolnego tłumaczenia to jakiś potwór dżo.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie