18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Temat który już mnie w zasadzie męczy bo nie ma co kopać się z koniem, a przekonanych nie sposób przekonać.
przyjemnie słucha się kłamstw znając prawdę
Ale dziś rano przelała się czara goryczy gdy oglądałem na Polsacie to jak nendzna dzennikarzyna podchodzi do ludzi w metrze i oskarżycielskim tonem wypytuje dlaczego nie noszą maseczek.
A na koniec programu kwituje stwierdzeniem że niektórzy nadal wieżą w teorie spiskowe po czym zostaje pokazany dziad który bredzi coś w stylu że on ma wiedzę medyczną a covid wywołany jest kazirodztwem.
Jawnie zależy parchom dziennikarskim na dyskredytowaniu ludzi którzy mają czelność samodzielnie obserwować , myśleć i dostrzegać na co dzień absurd na absurdzie związany z tą plandemią

Te dwa wywiady powinny być na głównej bo tu mało kto zagląda ale tam jest miejsce na głupawe filmiki dla rozrywki bo ludzie mają dość poważnych tematów.







Antykorporacjonizm w czasach powszechnego zniewolenia
to coś za co będą wsadzać do więzienia.

Nie każdy kto uwierzył propagandzie jest stracony ludzie przebudźcie się.

A na wynajętych trolli którzy zaraz zaczną szukać dziury w całym lub nawet zaraz błędy ortograficzne wytkną delikatnie mówiąc mam wyjebane.

Bardzo proszę moderatorów o nie wyrzucanie tego linka gdyż nie wiem jak wstawić tutaj film umieszczony na tej stronie rumble.com/vo2gvz-kto-rzdzi-wiatem.-film-ktry-obudzi-wielu..html?fbcli...

Dokładnie wyjaśniający kto naprawdę rządzi Światem i jak sprawdzić to samodzielnie na Internecie gdyż takie informacje zanegować jest bardzo łatwo rzucając zasłonę dymną w postaci hasła "teoria spiskowa". I już ludzie przestają się tym interesować .
Nie sprawdzając gdzie leży prawda.
Zgłoś
Avatar
mam_racje 2021-11-15, 21:26 2
"Katarzyna Szewczyk" mówi wam, jak macie żyć?
Zgłoś
Avatar
jjuice 2021-11-15, 21:56 4
jezeli ona tak tylko mlaszcze przy zwyklej gadce to ciekawe jak brzmi przy zwyklej lasce?
Zgłoś
Avatar
Zygmundo 2021-11-16, 11:09 1
Odsłuchałem pierwszy. Na początku usłyszałem "interesuje się astrologią" mówię CHUJ jedziemy dalej, potem pada kolejne hasło klucz "chemitrials" czy chuj wi co.
Pomijając fakt, że typiara jest jebnięta ma sporo racji, bo mówi oczywiste oczywistości. Standardowo widzimy problem, ale rozwiązań brak.
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2021-11-24, 8:33
"Katarzyna Szewczyk, osoba, która gdy umawia się na wywiad nie patrzy w kalendarz tylko w gwiazdy" (tak została przedstawiona w drugim filmiku) - dziękuję, do widzenia . Dużo mówi o manipulacji, ale w mojej opinii jest jej ważnym elementem. Tak własnie wygląda wojna informacyjna ,mająca na celu skłócić społeczeństwo, wprowadzić chaos, anarchię, podważyć zaufanie do rządzących i ostatecznie wyprowadzić ludzi na ulice, wykorzystać zdezorientowanych i zagubionych ludzi. I to dlaczego ? Bo muszą czasami założyć maseczki , i powinni zaszczepić się przeciwko groźnej chorobie . Powód, który jeszcze kilka lat temu 99% społeczeństwa by wyśmiało. Tak własnie upadają zwaśnione i zmanipulowane narody, a potem i państwa . Wystarczy , że uważało się na historii ,zamiast układać tarota i patrzeć w gwiazdy.
Zgłoś