18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Poniżej, możecie zobaczyć plakat pewnego filmu. Zwie się on 'nędznicy'. Nic nie było by w tym niezwyczajnego, gdyby nie to, że jest on koło zegara Balcerowicza



Otwarci na przyszłość (jak to Lotos twierdzi)

PS: Dla gimbusów, ten 'zegar' pokazuje nasze zadłużenie, czyli 'tylko' 838 miliardów złotych.
Zgłoś
Avatar
Bezem 2013-01-04, 22:52
Może mi ktoś powiedzieć czy to zadłużenie się zmniejsza/zwiększa/miota nim jak szatan.
Zgłoś
Avatar
JedzMojLagier 2013-01-04, 22:56 8
przydalo by sie jakas zrzute zrobic i wkoncu splacic ten dlug, co nie obywatele ?
Zgłoś
Avatar
N................a 2013-01-04, 23:09 6
Bezem to pytanie retoryczne ? Niestety idzie zadłużenie do góry, liczby "pędzą" co totalnie dobija człowieka patrzącego na ten zegar
Zgłoś
Avatar
Bezem 2013-01-04, 23:15 1
Nana napisał/a:

Bezem to pytanie retoryczne ? Niestety idzie zadłużenie do góry, liczby "pędzą" co totalnie dobija człowieka patrzącego na ten zegar



Nie było retoryczne, aczkolwiek tej odpowiedzi się spodziewałem. Dzięki
Zgłoś
Avatar
s................2 2013-01-04, 23:53 17
Cytat:

Otwarci na przyszłość (jak to Lotos twierdzi)

PS: Dla gimbusów, ten 'zegar' pokazuje nasze zadłużenie, czyli 'tylko' 838 miliardów złotych.



Nie wiem jak ty ale ja nie mam żadnego długu wobec naszego państwa tych 460 wieśniaków z ul. Wiejskiej powinni to spłacać pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
butelka rumu 2013-01-05, 0:30 3
Narzekają na Gierka że zadłużył państwo a sami nie lepsi...
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-01-05, 0:45 6
spartakus882, masz ponad 20tyś PLN
Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
n................l 2013-01-05, 3:09
Polecam spytać się starszych braci/mamy/ewentualnie jak nie wyszli jeszcze z więzienia - kogoś z wyższym wykształceniem ekonomicznym jakie znaczenie ma zadłużenie dla gospodarki.
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2013-01-06, 13:18 5
butelka rumu napisał/a:

Narzekają na Gierka że zadłużył państwo a sami nie lepsi...



Gierek to był przy nich pikuś, jak to mówią, uczeń przerósł mistrza..

Nana napisał/a:

Niestety idzie zadłużenie do góry, liczby "pędzą" co totalnie dobija człowieka patrzącego na ten zegar



Ostatnio nasz główny księgowy, tzn. minister Rostowski wystosował list do Balcerowicza, żeby ten zdjął ten zegar, bo są różne przeliczniki. I owszem, gdyby policzyć dług ukryty, a do tego jeszcze zobowiązania wobec przyszłych emerytów (tak, waszych składek już dawno nie ma, wyparowały...) to dług przekracza 3 biliony złotych.
Zgłoś
Avatar
Kaskase 2013-01-06, 22:02
No szukam i szukam i znaleźć kurwa nie mogę.
Zgłoś
Avatar
Mentorstajl 2013-01-06, 22:04
"PS: Dla gimbusów, ten 'zegar' pokazuje nasze zadłużenie, czyli 'tylko' 838 miliardów złotych."

jak miło że edukujesz pokemony
Zgłoś
Avatar
g................k 2013-01-06, 22:07 5
Stryjek napisał/a:


PS: Dla gimbusów, ten 'zegar' pokazuje nasze zadłużenie, czyli 'tylko' 838 miliardów złotych.



nie jestem gimbusem i tego nie wiedziałem
Zgłoś
Avatar
zieli88 2013-01-06, 22:10
po chuj piszesz "PS: Dla gimbusów, ten 'zegar' pokazuje nasze zadłużenie, czyli 'tylko' 838 miliardów złotych." skoro jest masa idiotów którzy mają więcej niż 13lat....
Zgłoś
Avatar
F................y 2013-01-06, 22:12
dlugpubliczny.org.pl/

google nie gryzie

PS
Do autora: Jakie to ma znaczenie że ten plakat wisi przy liczniku, ponieważ nie kumam
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie