18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
N................y 2017-03-24, 19:10 1
e555 napisał/a:

Podobno jedynym warunkiem przystąpienia do .Nowoczesnej jest wynik testu na inteligencję - nie może być wyższy niż Rysia...



Za to warunkiem przystąpienia do PIS jest kakałko u prezesa
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-03-24, 19:19 2
RMF miażdży żydówkę z nowoczesnej... no tego jeszcze nie grali.
Zgłoś
Avatar
e555 2017-03-24, 19:31
Niezwyciężony napisał/a:

Za to warunkiem przystąpienia do PIS jest kakałko u prezesa



Fajnie, że dzielisz się info z pierwszej ręki!
Zgłoś
Avatar
krzyks 2017-03-24, 19:31 1
Mowa gestów. Ręce tej baby mówią wszystko: Jest zamknięta na argumenty.
Zgłoś
Avatar
N................y 2017-03-24, 20:42 1
e555 napisał/a:

Fajnie, że dzielisz się info z pierwszej ręki!



Gdzie ja do PISu, musieli by mi wyciąć pół mózgu, żebym nie odstawał od tępego plebsu twojego pokroju
Zgłoś
Avatar
T................h 2017-03-24, 21:30
e555, lepiej już pokazuj cycki lepiej ci to wychodzi.
Zgłoś
Avatar
e555 2017-03-25, 0:27
Tilg_die_Schmach napisał/a:

e555, lepiej już pokazuj cycki lepiej ci to wychodzi.



Może pokaż kutasa Chyba, że jakiś problem i bez Rysia nie staje...
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2017-03-25, 12:36 2
Niezwyciężony napisał/a:

Gdzie ja do PISu, musieli by mi wyciąć pół mózgu, żebym nie odstawał od tępego plebsu twojego pokroju


Jesteś pewny?
Z miejsca założyłeś że wszyscy anty-Rysiu są od razu pro-Jarek. To nie jest coś co naprawdę inteligentna osoba zakłada. To jest coś co zakłada szeregowa ofiara propagandy związanej z wojenką PiS-PO i jej mutacjami z racji pojawienia się Rysia na scene.
Zgłoś
Avatar
e................y 2017-03-25, 15:37
To znaczy najniższe w historii bezrobocie nie musi być zasługą programu 500 plus, więc pan redaktor też trochę popłynął.
Zgłoś
Avatar
N................y 2017-03-26, 13:33
Ork.Fajny napisał/a:

Jesteś pewny?
Z miejsca założyłeś że wszyscy anty-Rysiu są od razu pro-Jarek. To nie jest coś co naprawdę inteligentna osoba zakłada. To jest coś co zakłada szeregowa ofiara propagandy związanej z wojenką PiS-PO i jej mutacjami z racji pojawienia się Rysia na scene.



Tak to tylko założenie, ale bardzo prawdopodobne, biorąc pod uwagę że z głosowaniem na PIS jest jak z ruchaniem siostry, niby fajnie ale jednak trochę wstyd się przyznać
Istnieje szansa że mamy do czynienia z jakimś kurwinistą, bo po smętnym pierdoleniu nie da się ich odróżnić od byle PISdy, ale szanse na to są małe w okolicach 3%
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2017-03-26, 15:59
Niezwyciężony, próbujesz być śmieszkiem a tylko się w swojej głupocie pogrążasz...
Zgłoś
Avatar
KillerLaugh 2017-03-26, 16:22 1
Jej standardowe zachowanie w przypadku kiedy nie rozumie pytania rozmówcy:

1) Ale ja nie rozumiem pytania.
2) Skoro te słowa wypowiedział Jezus, to należy zapytać o to pana Jezusa.
Zgłoś