18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Hydraulik w akcji - teraz popularne
Witam. Przed chwilą dostałem niesamowitego bólu dupy z powodu poniższego obrazka. Znalazłem go gdzieś na facebook'u i pomyślałem że wam się spodoba. Śmierdzi od niego lewactwem na 100 km. Ostatnie zdanie na obrazku poprostu niszczy wszystko o co walczą ludzie z iq powyżej buta. Oto on:



post ma na celu niszczenie środowisk homoseksualnych
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-08-27, 18:08
Gdybyście tak często nie gadali o homokwestii, tak często nie słyszelibyście protestów przeciwhomofobicznych. Wy, idioci, nakręcacie rozsławioną przez was homopropagandę - to jest reakcja, nie zaproszenie do gejowskich misteriów.

Niech zajmie się więc każdy swoim łożem i lekceważy próby ingerowania w nie (w swoje łożę) osób postronnych - nikt wtedy nikogo nie będzie musiał karmić propagandą.
Zgłoś
Avatar
d................7 2013-08-27, 18:11
Cytat:

pylaochos napisal

@Pisage
Hm.. krytykować każdy może. Napisać coś konkretnego i popratego dowodami - jeszcze mniej. A napisać lepsze wyjścia z rozwiązania - już w ogóle (chociaż krytyka bez tego ostatniego to zwykle napinactwo netowe). Zwolennicy JKM myślą co będzie za 5 a nawet więcej lat (używając Twojego stylu musiałbym dodać: "w przeciwieństwie do Ciebie"), dlatego właśnie są jego zwolennikami. Argumentacja jest prosta: gdyby każdy z nich myślał krótkofalowo to by(śmy) martwili się conajwyżej o możliwość jedzenia srania i spania. Co do głosowania na JKM - te zdanie albo nie ma sensu, albo go nie widze, albo sam nie wiesz o czym gadasz i co chcesz powiedzieć (pokazać) swoją wypowiedzią





Japierdole!!!



Zgłoś
Avatar
Majorrus 2013-08-27, 18:14
Uważam, że ten obrazem przedstawia strasznie nietolerancyjny, zaściankowy i heteronormatywny obraz świata.
Zauważcie, że obie postaci są DOROSŁE. Miłość nie zna wieku!!!
Po obu stronach są LUDZIE, co oznacza nietolerancje względem zwierząt, które też przecież kochają! Miłość nie zna gatunku!!!
Zgłoś
Avatar
kamuha 2013-08-27, 18:17
przecież po nosie od razu widać że to czosnkonosy pejs.
Zgłoś
Avatar
p0rucznik 2013-08-27, 18:26
hgh napisał/a:

Obrazek

Kurde, to miało być:
i.sadistic.pl/pics/a025609aec17.jpg ;-f nie wiem why nie poszło.



widać że o zęby nie dbają...
Zgłoś
Avatar
Noxford 2013-08-27, 18:33
@hgh
Co Ty kurwa nie potrafisz napisać "dlaczego" ? Albo od Szwagra jesteś to by tłumaczyło.
Zgłoś
Avatar
PanMarian 2013-08-27, 18:43
Cytat:

Tutaj akurat widzimy typowych zwolenników JKM, czyli znudzonego pana w późnym średnim wieku oraz osobę niepełnosprawną intelektualnie.

No niezle, raz slysze, ze wyborcy jkm, to gimnazjalisci, a on sam jest "faszysta", ktory chce powybijac niepelnosprawnych, a innym razem, ze to osoby w srednim wieku i do tego niepelnosprawne umyslowo. A jak juz o tej niepelnosprawnosci mowimy, to koles rzeczywiscie wyglada troche jak z defektem, powody moga byc dwa, 1-Zdjecie, chyba kazdy wie, ze sa takie zdjecia, ktore potrafia calkowicie zmienic wyglad, lub 2-rzeczywisciej jest uposledzony, i co z tego? Rownie dobrze moze byc z fundacji jkm'a, albo po prostu tam przyszedl, w demokracji, nawet w psychiatryku sa rozstawiane urny wyborcze, wiec nie wiem co w tym dziwnego.
Cytat:

Nic takiego nie napisałem. Twoja wypowiedź to typowe pisowskie myślenie (choć nie twierdzę, że jesteś pisowcem). Jak coś nie jest białe, to musi być czarne.

On uzyl twojej logiki wg. ktorej, jak ktos glosuje na Mikkego, to musi byc znudzony w srednim wieku, albo uposledzony.
Cytat:

Jakoś tak przez przypadek wytworzyła się idealna analogia. Zwolennicy JKM to ludzie myślący o tu i teraz, jak niepełnosprawni umysłowo. Nie myślą o tym co będzie za 5 lat.

Stwierdzilbym raczej, ze to socjalisci mysla o tu i teraz, zadluzaja Polske, tak zeby nasze wnuki musialy to splacac, zebysmy mogli sie tu i teraz nazrec, wprowadzaja reformy, ktore dadza im popularnosc tu i teraz, a skutki beda katastrofalne za 5lat itd. KNP wrecz przeciwnie, chce tu i teraz sobie zjebac, poprzez wprowadzenie podatku na splate dlugu, po to zeby za 15lat zyc dostatnie, wiec twoje zdanie jest calkowicie oderwane od rzeczywistosci, albo opisuje wypaczony obraz programu partii, ktory pojawia sie w mediach.
Cytat:

wprowadzenie jego pomysłów zmniejszy populację Polski do 20 mln. Później oczywiście sytuacja gospodarcza lekko się poprawi, ale musi minąć ładnych kilka lat.

Ekonomisci maja na ten temat inne zdanie, nawet jeden Polski ekonomista, w jakims tam programie, zapytany o to, co by sie stalo gdyby jkm doszedl do wladzy, bez wahania odpowiedzial "pol roku kompletnego burdelu, a potem wzrost ekonomiczny na poziomie 15%rocznie, i zanik bezrobocia taki, ze po 5latach musielibysmy przyjac 5milionow emigrantow"
Cytat:

I tak przy okazji, nie jestem "lewackim ścierwem", jak zostałem kilkukrotnie nazwany po krytyce Kaczyńskiego, Korwina, czy kiboli.

Nie nazwe cie tak, bo nie czytalem tych wypowiedzi, i nie znam do konca twoich pogladow. No i ogolnie, nie lubie uzywac takich sformulowan, chyba ze ktos na kilometr stalinem jebie.
Cytat:

Po prostu nie lubię skrajności.

Wiec nie chcialbys byc, skrajnie bogaty, skrajnie przystojny, skrajnie silny? A juz nie czepiajac sie slowek. To wlasnie status quo niszczyl panstwa, w tym Polske, a nie skrajnosci.

Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
wnh 2013-08-27, 19:54
Make love, not war !

Żartowałem j***ć pedalstwo, to chore i nienaturalne.
Zgłoś
Avatar
rockface123 2013-08-27, 19:56
ja bym chciał zwrócić uwagę że ukazywanie takich zdjęć z całującymi się czaszkami i pierdolenie o pedalstwie podchodzi pod krypto-nekro pedalstwo... Czyli nic tylko wziąść karabin i rozstrzelać ten syf na miejscu.
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2013-08-27, 20:15 1
No ja pierdolę, straszne! Obrazek, który ma na calu pokazać, że innych powinno chuja obchodzić kto z kim się całuje/rucha. Przecież powinniśmy wszystkich pedałów i lesby śledzić i mordować, świat byłby lepszy, sami NORMALNI ludzie!

Weźcie się kurwa prawiczki pierdolnijcie w głowy, bo chuja was powinno obchodzić życie prywatne innych ludzi. Zajmijcie się swoim żałosnym życiem, zamiast wylewać swój ból dupy w internecie i obwiniać wszystkich za swoją nieudolność.
Zgłoś
Avatar
abdul 2013-08-27, 20:43 1
oczywiscie. kiedys nie bylo homoseksualizmu. pojawil sie bodaj pod koniec ubieglego stulecia, czyli wtedy, kiedy o wiekszosc sadoli miala przyjemnosc sie urodzic. co najgorsze, zdaje sie byc zarazliwym. forumowicze STRZEZCIE SIE!
Zgłoś
Avatar
PanMarian 2013-08-27, 21:21
KurwaRomantyk napisał/a:

Weźcie się kurwa prawiczki pierdolnijcie w głowy, bo chuja was powinno obchodzić życie prywatne innych ludzi

Mnie ono chuja obchodzi, i wlasnie dlatego tak zaciekle walcze, o to zeby wypierdalali do swoich mieszkan z takimi obrazkami, i nie wpierdalali sie z golymi fiutami na ulice, gdzie demoralizuja dzieci, i sieja zgorszenie wsrod doroslych.
abdul napisał/a:

oczywiscie. kiedys nie bylo homoseksualizmu. pojawil sie bodaj pod koniec ubieglego stulecia

Nikt tak nigdzie nie napisal, nie wiem czy nie uczyles sie czytac ze zrozumieniem, czy moze zamiast tego uczyles sie przekrecac fakty jak tvn, ale w obu przypadkach nie zmienia to faktu, ze twoja wypowiedz jest zenujaca. Homoseksualisci istnieja na tym swiecie, niemal rownie dlugo co wszyscy inni ludzie, jednak nowym zjawiskiem jest pedalstwo, czyli lansowanie sie na swoim homoseksualizmie, wpierdalanie sie z butami do telewizji i do szkol, na sile wpychajac ludziom do glow, ze to nie jest choroba, ani nawet nie jest to dziwne, lecz calkiem normalne i naturalne, z czym zaden lekarz sie nie zgadzal, do czasu slynnego glosowania, ktore przebieglo w atmosferze strachu i wzajemnych podejrzen.

Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
8smy_z_Nostromo 2013-08-27, 21:43
Po ukladzie kostnym mozna odroznic kobiete od mezczyzny nie mowiac juz o rasach
Zgłoś
Avatar
Dzikiwaz 2013-08-27, 22:09
dionizodoros napisał/a:



Słoń ma większą banie, więc i większy mózg od człowieka, więc słoń jest inteligentniejszy od człowieka - to samo tyczy się choćby goryla.
Żelazna logika...



Dobra już spokój. Nikt nie mówi, że kobieta jest mniej inteligentna. Poczytaj sobie o anatomii człowieka, biologii nie oszukasz.
Zgłoś
Avatar
seba888.93 2013-08-28, 2:02
@up no właśnie poczytaj sb o anatomi człowieka, wielkość czaski nie ma znaczenia, podczas określania płci bierze się najczęście nachylenie czoła, u mężczyzn jest to bardziej pod kątem ocdn.eu/images/pulscms/ZmU7MDQsMCwyMywzZTgsMjMyOzA2LDMyMCwxYzI_/a2b6ba... jak na tym obrazku, a kobiety baardzie proste jak na tym obrazku mamazone.pl/media/56577/kobieta-kobieta.jpg choć od tej reguły są wyjątki, u mnie w klasie jest jeden chłopak który ma proste czoło, ale najważnie przy ocenie płci jest otwór wkości miednicznej jeżeli jest mały to jest mężczyzna jeżeli większy to kobie, to są tylko przykłady oceny i moim zaniem z lewej strony jest mężczyzna a z prawej kobieta, więc normalna para która podtrzymuje gatunek ludzki
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie