18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
Witam. Przed chwilą dostałem niesamowitego bólu dupy z powodu poniższego obrazka. Znalazłem go gdzieś na facebook'u i pomyślałem że wam się spodoba. Śmierdzi od niego lewactwem na 100 km. Ostatnie zdanie na obrazku poprostu niszczy wszystko o co walczą ludzie z iq powyżej buta. Oto on:



post ma na celu niszczenie środowisk homoseksualnych
Zgłoś
Avatar
G................9 2013-08-28, 10:05
kurwa dla mnie to jest tak oczywiste że kurwa dziwne jest być pedałem wg mnie, żyjąc jako płeć brzydsza mogąc łączyć się z tą piękniejszą w takich okolicznościach. A jeśli ktoś już jest megadoświadczony ww te klocki i czuję chęć na coś nowego to jego sprawa, zboczenie czy choroba. Jego nie nasza, napisałem choroba bo wg mnie to apokalipsa jakby świat homoseksualistów miał być normalny , po prostu natura i środowisko nie przetrwa takiego odchyłu.

a te czaszki to anunnaki
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2013-08-28, 16:19
Green_Bastard89 napisał/a:

kurwa dla mnie to jest tak oczywiste że kurwa dziwne jest być pedałem wg mnie, żyjąc jako płeć brzydsza mogąc łączyć się z tą piękniejszą w takich okolicznościach. A jeśli ktoś już jest megadoświadczony ww te klocki i czuję chęć na coś nowego to jego sprawa, zboczenie czy choroba. Jego nie nasza, napisałem choroba bo wg mnie to apokalipsa jakby świat homoseksualistów miał być normalny , po prostu natura i środowisko nie przetrwa takiego odchyłu.

a te czaszki to anunnaki


Piszesz, że wybór płci "piękniejszej" jest naturalny i zdrowy, idąc tym tokiem myślenia wszystkie kobiety powinny być lesbijkami?
Zgłoś