18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Dwie młode, ambitne aktywistki spod znaku transparentów z błyskawicą, krzyczące głośne i obraźliwe hasła, wyproszone z nabożeństwa w naszym kościele w Gdańsku Osowej. Następnie, po wyproszeniu, stają się ofiarami i proszą o wsparcie tych, których wcześniej wyzywały od "zomo" i "białych kasków".
Zgłoś
Avatar
Lussy 2020-11-01, 4:15 11
Znowu jakieś lesby do kościołów wchodzą? A jakie zdziwione jak je pogonili xD
Zgłoś
Avatar
hitOnnz 2020-11-01, 4:23 5
Aftur napisał/a:

Kwestia tego typu że to nagranie pokazuje tylko i wyłącznie to że ludzie którzy jak to jest w tytule filmu "wypraszają" są wobec tych kobiet agresywni i naruszają ich nietykalność cielesną. To co dzieje się później wydaje mi się normalną reakcją w takiej sytuacji, chyba każdy byłby wystraszony będąc otoczonym przez tyle osób po takiej sytuacji do jakiej doszło wcześniej.



Po chuj tam brudasowo sie kreci, w miare normalni ludzie nie wpierdalaja sie innym na glowe tylko stoja pod ministerstwami czy gdzie tam chca protestowac. Jebac aktywistow :idzpanwchuj:
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2020-11-01, 4:30 3
Zgodnie ze słowami papieża mają prawo tam przebywać podobnie, jak każdy inny. Ale żądanie szacunku do starszych mnie bardzo rozbawiło w tym filmie, jak wcześniej obleśny staruch je obłapiał.
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2020-11-01, 4:43 30
Justynka99 napisał/a:

Zgodnie ze słowami papieża mają prawo tam przebywać podobnie, jak każdy inny. Ale żądanie szacunku do starszych mnie bardzo rozbawiło w tym filmie, jak wcześniej obleśny staruch je obłapiał.



Chodzenie do kościoła to jedno, a robienie bydłą w nim to drugie. Nie rób kurwy z logiki jak te pustaki z filmiku...
Zgłoś
Avatar
Eknen 2020-11-01, 4:58 2
Zajebiście, że ustawa o mutantach weszła w życie. Już za rok na sadolu będziemy mieć foty człowiekopodobnych zdeformowanych osobników dogorywających w inkubatorach i nagonkę, że bezmózgi cyklop zabiera inkubator, który mógłby uratować normalne dziecko . XD Wincyj , Wincyj
Zgłoś
Avatar
pro_avenger 2020-11-01, 5:06 3
Sami rozpierdalamy się od środka. Jak to mówią przyjemne z pożytecznym, raz aborcja a dwa że tym sposobem ludzie podłączają się nieświadomie do strajku lewackiego lgbt finansowanego z zachodu i wszystkich co są normalni inaczej.

Zgłoś
Avatar
DannyBazooka 2020-11-01, 5:06
jesteś debilem,,,
Zgłoś
Avatar
Kamilff 2020-11-01, 5:09 9
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:

Chodzenie do kościoła to jedno, a robienie bydłą w nim to drugie. Nie rób kurwy z logiki jak te pustaki z filmiku...



Aaa czyli jak kościół ma realny wpływ na myślenie ułomnych ludzi, którzy mają prawa wyborcze i gówno jest im wlewane do głowy przez księży to wszystko gra, ale jak ktoś jest przeciwko temu to już źle, no tak robienie kurwy z logiki xd
Sianie propagandy w kosciolach wszystko gra sprzeciwianie się temu w kościele to jest bycie pustakiem.
Stosowanie siły fizycznej przez losowego Janusza kiedy druga osoba tylko mówi wszystko dobrze.
Jeżeli dla Ciebie jest to robienie kurwy z logiki to twoje logiczne myślenie jest na bardzo niskim poziomie.

Bydło to są ludzie, którzy użyli siły, bo nie podobały im się słowa, które były używane, jebane zwierzęta brak argumentów więc atak fizyczny.
Zgłoś
Avatar
burn1878 2020-11-01, 5:13
Coordinator napisał/a:

Ej, wejdźcie sobie na jego profil - Jego komenty to tylko wyzywanie innych od "kukoldów" i obrażanie kobiet. A jak zobaczyłem jego poniższą wstawkę to spadłem z kanapy Czaicie, ze koleś wyszukiwał na youtube filmiki o tematyce związanej z męskim wyglądem i postanowił się tym podzielić na sadisticu? xD Pewnie żadna go nie chce, dlatego taki sfrustrowany, ciota



Ty nie wiesz do kogo mówisz pajacu ja mam jedynie bekę właśnie z podludzi takich jak ty, którym się wiele wydaje, a są zwykłymi kukoldami życia. I tak, lubię obrażać śmieci takich jak ty. Chcesz, to możemy się spotkać w 4 oczy i zobaczysz tego, którego nie chce żadna kobieta
Zgłoś
Avatar
marinis 2020-11-01, 5:30 2
boo napisał/a:

Glupie kurewki wyjebane z kosciola, wysmiane, z zaburzeniami. Do utylizacji



Dlaczego nazywasz je kurewkami i życzysz śmierci? Swoją matkę tak również nazwiesz i będziesz jej życzył śmierci gdy ciebie zdenerwuje?
Wszystkie kobiety, które nie lubisz nazywasz kurewkami?
Potrafisz pojąć swoje ohydne zachowanie?

pro_avenger napisał/a:

udzie podłączają się nieświadomie do strajku lewackiego lgbt finansowanego z zachodu



Lepiej brać przykład z zachodu niż z Afryki, Ameryki Południowej i krajów muzułmańskich.

McQurwa napisał/a:

jutro cała warszawka znów wylezie na ulice z piorunami



To organizatorki o tym decydują. Bardzo mądre kobiety.
Zgłoś
Avatar
victorszapapapolis 2020-11-01, 6:09 6
Uwaga dialog roku Wypierdalaj!!!!! - Szczęść Boże

i wypierdolili agrwsywne patologiczne kurewki na bruk ale powinien być jeszcze soczysty kop na ryj na do widzenia
Zgłoś
Avatar
BENNY698 2020-11-01, 6:27 1
Dwie coorvy jebaac szmaty wara od swiatyni
Zgłoś
Avatar
Boski12 2020-11-01, 6:46 2
Brawo kobiety całym sercem z kobietami precz z kościelnym uzurpatorem wtrącającym się do polityki
Zgłoś
Avatar
maveric666 2020-11-01, 6:50 3
Golić na łyso te kurwy a później sterylizować!
Zgłoś
Avatar
wertuqq 2020-11-01, 7:29
Zrobić kosi-kosi łapci jak w Brazylii i nakopać do dupy, to więcej szantrapy się nawet w pobliżu kościoła nie pojawią.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie