18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Dwie młode, ambitne aktywistki spod znaku transparentów z błyskawicą, krzyczące głośne i obraźliwe hasła, wyproszone z nabożeństwa w naszym kościele w Gdańsku Osowej. Następnie, po wyproszeniu, stają się ofiarami i proszą o wsparcie tych, których wcześniej wyzywały od "zomo" i "białych kasków".
Zgłoś
Avatar
boo 2020-11-01, 0:54 171
Glupie kurewki wyjebane z kosciola, wysmiane, z zaburzeniami. Do utylizacji
Zgłoś
Avatar
willoo 2020-11-01, 0:55 102
ja pierdole... zaczyna się robić taka sama patola jak w usa...
Zgłoś
Avatar
hfbnmiuytp 2020-11-01, 0:57 129
Lewaki są tak przyzwyczajone do swojej bezkarności i bierności swoich celów, że gdy tylko zderzają się z najmniejszym oporem po prostu styki im się w głowach przepalają.
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2020-11-01, 1:00 11
no i chuj jutro cała warszawka znów wylezie na ulice z piorunami
Zgłoś
Avatar
Aftur 2020-11-01, 1:05 9
Kwestia tego typu że to nagranie pokazuje tylko i wyłącznie to że ludzie którzy jak to jest w tytule filmu "wypraszają" są wobec tych kobiet agresywni i naruszają ich nietykalność cielesną. To co dzieje się później wydaje mi się normalną reakcją w takiej sytuacji, chyba każdy byłby wystraszony będąc otoczonym przez tyle osób po takiej sytuacji do jakiej doszło wcześniej.
Zgłoś
Avatar
nwonigers 2020-11-01, 1:10 75
Aftur napisał/a:

Kwestia tego typu że to nagranie pokazuje tylko i wyłącznie to że ludzie którzy jak to jest w tytule filmu "wypraszają" są wobec tych kobiet agresywni i naruszają ich nietykalność cielesną. To co dzieje się później wydaje mi się normalną reakcją w takiej sytuacji, chyba każdy byłby wystraszony będąc otoczonym przez tyle osób po takiej sytuacji do jakiej doszło wcześniej.



pieprzysz. piszczaly to zostaly wyproszone.
Zgłoś
Avatar
Aftur 2020-11-01, 1:13 5
nwonigers napisał/a:

pieprzysz. piszczaly to zostaly wyproszone.



Pokaż mi w tym nagraniu te ich piski, bo jakoś nie słyszę
Zgłoś
Avatar
miksuss 2020-11-01, 2:06 83
Aftur napisał/a:

Kwestia tego typu że to nagranie pokazuje tylko i wyłącznie to że ludzie którzy jak to jest w tytule filmu "wypraszają" są wobec tych kobiet agresywni i naruszają ich nietykalność cielesną. To co dzieje się później wydaje mi się normalną reakcją w takiej sytuacji, chyba każdy byłby wystraszony będąc otoczonym przez tyle osób po takiej sytuacji do jakiej doszło wcześniej.



Nie jesteś już na proteście. Możesz przestać robić kurwę z logiki
Zgłoś
Avatar
burn1878 2020-11-01, 2:37 42
Wolałbym do końca życia walić niemca po chełmie niż wchodzić w choćby relację seksualną z takimi tępymi kurwami. A wy kukoldziki morda w kubeł, dawno zatraciliście resztki honoru w podlizywaniu się takim szmatom jak te z filmu
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2020-11-01, 2:48 16
burn1878 napisał/a:

Wolałbym do końca życia walić niemca po chełmie niż wchodzić w choćby relację seksualną z takimi tępymi kurwami. A wy kukoldziki morda w kubeł, dawno zatraciliście resztki honoru w podlizywaniu się takim szmatom jak te z filmu



Ej, wejdźcie sobie na jego profil - Jego komenty to tylko wyzywanie innych od "kukoldów" i obrażanie kobiet. A jak zobaczyłem jego poniższą wstawkę to spadłem z kanapy Czaicie, ze koleś wyszukiwał na youtube filmiki o tematyce związanej z męskim wyglądem i postanowił się tym podzielić na sadisticu? xD Pewnie żadna go nie chce, dlatego taki sfrustrowany, ciota

Zgłoś
Avatar
cesarz1982 2020-11-01, 3:54 15
Do gułagu z tą cholerną patologią
Zgłoś
Avatar
raistpol 2020-11-01, 4:00 37
Aftur napisał/a:

Kwestia tego typu że to nagranie pokazuje tylko i wyłącznie to że ludzie którzy jak to jest w tytule filmu "wypraszają" są wobec tych kobiet agresywni i naruszają ich nietykalność cielesną. To co dzieje się później wydaje mi się normalną reakcją w takiej sytuacji, chyba każdy byłby wystraszony będąc otoczonym przez tyle osób po takiej sytuacji do jakiej doszło wcześniej.



idz ciągnij chuja margotowi, naginaczu rzeczywistości, naganiaczu narwanych gejowskich kutachów
Zgłoś
Avatar
essek 2020-11-01, 4:03 11
cesarz1982 napisał/a:

Do gułagu z tą cholerną patologią



Popieram. Katoli do gułagu
Zgłoś
Avatar
oleszek 2020-11-01, 4:11 3
Ttakie krowska to tylko tluc
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie