18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Dwie młode, ambitne aktywistki spod znaku transparentów z błyskawicą, krzyczące głośne i obraźliwe hasła, wyproszone z nabożeństwa w naszym kościele w Gdańsku Osowej. Następnie, po wyproszeniu, stają się ofiarami i proszą o wsparcie tych, których wcześniej wyzywały od "zomo" i "białych kasków".
Zgłoś
Avatar
notak 2020-11-01, 7:29 1
Eknen napisał/a:

Zajebiście, że ustawa o mutantach weszła w życie. Już za rok na sadolu będziemy mieć foty człowiekopodobnych zdeformowanych osobników dogorywających w inkubatorach i nagonkę, że bezmózgi cyklop zabiera inkubator, który mógłby uratować normalne dziecko . XD Wincyj , Wincyj



nie podniecaj się tylko za bardzo, bo ustawa jest do zmiany, a
każdy kto myśli od razu wiedział, że to tylko mydlenie oczu
niemniej, dopiero teraz zobaczyłem w jakiej skali młode polki są posrane, bo wcześniej mogłem to widzieć co najwyżej w moim otoczeniu, lub w necie
Zgłoś
Avatar
Wujekadolf666 2020-11-01, 7:33 1
Jebane scierwa,mela do pyska kurwiszony
Zgłoś
Avatar
bishfinger 2020-11-01, 8:30 5
internet jest zasypany tego typu filmami, chyba już nikt się nie łudzi jaki poziom intelektu mają lewackie ścierwa
Zgłoś
Avatar
marinis 2020-11-01, 8:36 2
victorszapapapolis napisał/a:

patologiczne kurewki



BENNY698 napisał/a:

coorvy jebaac szmaty



maveric666 napisał/a:

Golić na łyso te kurwy



Wujekadolf666 napisał/a:

Jebane scierwa,mela do pyska kurwiszony



bishfinger napisał/a:

lewackie ścierwa



Jesteście OHYDNI. Zachowujecie się jak osoby niespełna rozumu.

Nie potraficie normalnie się wypowiadać. Wasza mamusia was nie nauczyła kultury? Jak was wychowała?
Zgłoś
Avatar
JiggyPete 2020-11-01, 8:44 4
burn1878 napisał/a:

w kosciolach wszystko gra sprzeciwianie się temu w kościele to jest bycie pustakiem.
Stosowanie siły fizycznej przez losowego Janusza kiedy druga osoba tylko mówi wszystko dobrze.
Jeżeli dla Ciebie jest to robienie kurwy z logiki to twoje logiczne myślenie jest na bardzo niskim poz


mordo nie tlumacz sie, pieprzysz cos o kukoldach, pozujesz na jakiegos samca alfa a typ cie konkretnie zweryfikowal xD Cos srednio u ciebie z tą pewnością siebie jak na samca alfa, skoro wyszukujesz jakies filmiki typu "jak spodobac sie kobiecie" xdddddd i ty jeszcze smiesz cos o kukoldach pieprzyc, wez chlopie skoncz bo sie pogrążasz. Nie zdziwilbym sie wcale jakbys jeszcze placił za jakieś kursy podrywu xD
Zgłoś
Avatar
Stolar900 2020-11-01, 8:57 1
Jak bardzo ich postulaty nie byłyby słuszne, to takim zachowaniem poświadczają jedynie o chorobie psychicznej.
Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2020-11-01, 9:06 2
Coordinator napisał/a:

Ej, wejdźcie sobie na jego profil - Jego komenty to tylko wyzywanie innych od "kukoldów" i obrażanie kobiet. A jak zobaczyłem jego poniższą wstawkę to spadłem z kanapy Czaicie, ze koleś wyszukiwał na youtube filmiki o tematyce związanej z męskim wyglądem i postanowił się tym podzielić na sadisticu? xD Pewnie żadna go nie chce, dlatego taki sfrustrowany, ciota



Joerg Haider byl mocno prawicowy i religijny,a po latach okazało się że ciepły.
Zgłoś
Avatar
Husarz12 2020-11-01, 9:19
I dobrze dziewczyny robią. Piwniczaków problem nie dotyczy, ale normalnych ludzi w związkach w tym kraju kolejne ograniczenia aborcji po prostu wkurwiają.
Zgłoś
Avatar
Belweder 2020-11-01, 9:22 3
Justynka99 napisał/a:

Zgodnie ze słowami papieża mają prawo tam przebywać podobnie, jak każdy inny. Ale żądanie szacunku do starszych mnie bardzo rozbawiło w tym filmie, jak wcześniej obleśny staruch je obłapiał.



Przyjdę ci do domu i będę darł ryj jak te głupie pizdy. Jak sie wkurwisz i bedziesz chciała mnie wypchnąć to zadzwonię na policje, że mnie obmacujesz. Kurwe z logiki robisz czy na kafelki upadłaś podczas porodu?
Zgłoś
Avatar
Mietek7567 2020-11-01, 9:28 1
Aftur napisał/a:

Kwestia tego typu że to nagranie pokazuje tylko i wyłącznie to że ludzie którzy jak to jest w tytule filmu "wypraszają" są wobec tych kobiet agresywni i naruszają ich nietykalność cielesną. To co dzieje się później wydaje mi się normalną reakcją w takiej sytuacji, chyba każdy byłby wystraszony będąc otoczonym przez tyle osób po takiej sytuacji do jakiej doszło wcześniej.



Takim w ryj na kopać a nie wypraszać. Jak by przyszła i cicho siedziała w ławce jak wszyscy inni to nikt by problemu nie miał.
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2020-11-01, 10:10
Zabawni wyznawcy słowiańskiego Boga Peruna spod znaku pioruna . Dzieje się
Zgłoś
Avatar
spoons 2020-11-01, 10:11 1
"nie róbcie kurwy z logiki" mówią katole, którzy nawet nie przeczytali Biblii - największego zaprzeczenia logiki.
Zgłoś
Avatar
notak 2020-11-01, 10:15 2
Husarz12 napisał/a:

I dobrze dziewczyny robią. Piwniczaków problem nie dotyczy, ale normalnych ludzi w związkach w tym kraju kolejne ograniczenia aborcji po prostu wkurwiają.



pewnie lubisz jak jechowi wchodzą do twojego domu, zgadłem
Zgłoś
Avatar
daniel1040 2020-11-01, 10:16 3
Szalona macica, pojebana lewica!
Zgłoś
Avatar
olog-hai 2020-11-01, 10:35
A niech rozpierdolą te kościoły razem z czarną mafią - a na co to komu. Jeszcze dwa pokolenia i to odejdzie w zapomnienie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie