18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Lewizna przeżyła eksperyment
Halman • 2017-03-08, 23:05


Reporter Jarosław Kociszewski wybrał się do Malmo, aby na własne oczy przekonać się, jak wygląda "kryzys imigracyjny" w Szwecji. Odwiedził "najniebezpieczniejszą" ulicę w tym kraju. W ostatnich tygodniach w mediach głośno jest o trzecim co do wielkości mieście w Szwecji, gdzie regularnie ma dochodzić do dantejskich scen za sprawą imigrantów. Jak jest naprawdę? Sprawdził nasz reporter Jarosław Kociszewski.



Co zobaczył tam nasz reporter?
Nasz reporter Jarosław Kociszewski wybrał się do Malmo, aby na własne oczy przekonać się, jak wygląda "kryzys imigracyjny" w Szwecji. Odwiedził "najniebezpieczniejszą" ulicę w tym kraju.

W ostatnich tygodniach w mediach głośno jest o trzecim co do wielkości mieście w Szwecji, gdzie regularnie ma dochodzić do dantejskich scen za sprawą imigrantów. Jak jest naprawdę? Sprawdził nasz reporter Jarosław Kociszewski.



- Złą sławę miasto zawdzięcza strefom no-go. Skoro tak, to wybrałem się na spacer do najgorszej z nich i wyszedłem cało. Policja przyznaje, że ma problemy z handlem bronią, narkotykami czy gwałtami, ale to przestępczość spotykana wszędzie. Paradoksalnie, przestępczość spada, ale także poczucie bezpieczeństwa obywateli - relacjonuje dziennikarz WP. - To wszystko jest jednak mała skala. Policjanci i przedstawiciele władz miasta przyznają, że Malmo jest kozłem ofiarnym wielkiej polityki. To mieszanina problemów z przestępczością, która tu była zawsze, i złego PR.



Tak wyglądają obecnie ulice w Malmo. Poniżej Rasmusgatan - najniebezpieczniejsza ulica w najniebezpieczniejszej dzielnicy. Według policji, problem to 5 zbirów w 3 blokach, którzy handlują bronią i narkotykami. Według policji mieszkańcy tzw. stref no-go najbardziej skarżą się na kradzieże rowerów. Inna przestępczość pod kontrolą. Strzelaniny to rzadkość.

To artykuł to chyba pierwszy, wielki sukces multi-kulti ...


Żywcem wyrwane z strony sponsora repo-lewaka
Zgłoś
Avatar
grzybekwpr 2017-03-08, 23:21
HAL9000/2 napisał/a:

Obrazek

Reporter Jarosław Kociszewski wybrał się do Malmo, aby na własne oczy przekonać się, jak wygląda "kryzys imigracyjny" w Szwecji. Odwiedził "najniebezpieczniejszą" ulicę w tym kraju. W ostatnich tygodniach w mediach głośno jest o trzecim co do wielkości mieście w Szwecji, gdzie regularnie ma dochodzić do dantejskich scen za sprawą imigrantów. Jak jest naprawdę? Sprawdził nasz reporter Jarosław Kociszewski.

Obrazek

Złą sławę miasto zawdzięcza strefom no-go. Skoro tak, to wybrałem się na spacer do najgorszej z nich i wyszedłem cało. Policja przyznaje, że ma problemy z handlem bronią, narkotykami czy gwałtami, ale to przestępczość spotykana wszędzie. Paradoksalnie, przestępczość spada, ale także poczucie bezpieczeństwa obywateli - relacjonuje dziennikarz WP. - To wszystko jest jednak mała skala. Policjanci i przedstawiciele władz miasta przyznają, że Malmo jest kozłem ofiarnym wielkiej polityki. To mieszanina problemów z przestępczością, która tu była zawsze, i złego PR.

Co zobaczył tam nasz reporter?
Nasz reporter Jarosław Kociszewski wybrał się do Malmo, aby na własne oczy przekonać się, jak wygląda "kryzys imigracyjny" w Szwecji. Odwiedził "najniebezpieczniejszą" ulicę w tym kraju.

W ostatnich tygodniach w mediach głośno jest o trzecim co do wielkości mieście w Szwecji, gdzie regularnie ma dochodzić do dantejskich scen za sprawą imigrantów. Jak jest naprawdę? Sprawdził nasz reporter Jarosław Kociszewski.

Obrazek

- Złą sławę miasto zawdzięcza strefom no-go. Skoro tak, to wybrałem się na spacer do najgorszej z nich i wyszedłem cało. Policja przyznaje, że ma problemy z handlem bronią, narkotykami czy gwałtami, ale to przestępczość spotykana wszędzie. Paradoksalnie, przestępczość spada, ale także poczucie bezpieczeństwa obywateli - relacjonuje dziennikarz WP. - To wszystko jest jednak mała skala. Policjanci i przedstawiciele władz miasta przyznają, że Malmo jest kozłem ofiarnym wielkiej polityki. To mieszanina problemów z przestępczością, która tu była zawsze, i złego PR.


Coś ci się ponownie skopiowało
Zgłoś
Avatar
OxY 2017-03-08, 23:22
No bez przesady we wtorek o 12 to oni leczą kaca po weekendowych gwałtach a nie tworzą niebezpieczną atmosferę. Co za pustaki na tej wp.
Zgłoś
Avatar
Halman 2017-03-08, 23:25 1
grzybekwpr napisał/a:


Coś ci się ponownie skopiowało


dziękuję poprawione
Zgłoś
Avatar
qnsl 2017-03-08, 23:30
Wieczorem by się przeszedł a nie z rana kiedy patologia odsypia nocne życie.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2017-03-09, 9:14
Sądzę że bardziej uwierzę mu:

...i jego cyklowi filmów. Ten co wstawiłem to już podsumowanie. WP to taki TVN internetu.
Zgłoś