18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Baldzi 2024-08-04, 9:52 11
Jaki wysyp niewolników xD jak psy przechodzą obok was to pewnie też sie kulicie w strachu i jeszcze was to podnieca
Zgłoś
Avatar
Devorious 2024-08-04, 9:53 2
Typ się kiedyś nie dostał do policji i teraz na siłę próbuję wszystkim służbom życie utrudniać xD
Zgłoś
Avatar
Takafura 2024-08-04, 10:11 11
Devorious napisał/a:

Co za zjeb nagrywający a policjanci mu jeszcze powinni wytoczyć sprawę za pokazywanie ich wizerunku



Kolega widzę nie wie co to jest wyjątek dziennikarski...

[ Dodano 2024-08-04, 10:14 ]
Baldzi napisał/a:

Jaki wysyp niewolników xD jak psy przechodzą obok was to pewnie też sie kulicie w strachu i jeszcze was to podnieca



Tak jak Jordan Peterson powiedział wiedza to potęga, daje siłę
Zgłoś
Avatar
Jason76 2024-08-04, 10:15 8
Patologia atakuje jak zwykle anonimowo osobę, która wytyka ich błędy przedstawiając się przy tym dodatkowo z imienia i nazwiska by pokazać ile ich zdanie i groźby są warte. Autor z Audytu dostał nie raz tak samo jak i ten z Konfitury, ale nadal będą to robić, by pokazać czym jest siła i honor. Kiedyś może się nauczycie, ale wątpie. Mentalnie przedstawiłten stan Gazownik i Żabkownicy.
Zgłoś
Avatar
Palikuty 2024-08-04, 10:17 17
Tym co się tutaj dopierdalają do nagrywającego życzę jednego.
Żeby trafili na nadgorliwych nieuków z ochrony, którzy dojebią się z byle powodu, jak im się postawią to żeby dali po mordzie,a potem wywiozą do lasu, zabiorą ubranie i zostawią na pastwę komarów bo tak.
Ale będziecie szczęśliwi że nie utrudniacie ludziom pracy.
Kurwa, mentalni niewolnicy.
Zgłoś
Avatar
Devorious 2024-08-04, 10:18 1
Takafura napisał/a:

Kolega widzę nie wie co to jest wyjątek dziennikarski...
Tak jak Jordan Peterson powiedział wiedza to potęga, daje siłę



WYJATEK DZIENNIKARSKI XDDDD ALE ON NIE JEST DZIENNIKARZEM

[ Dodano: 2024-08-04, 10:22 ]
Palikuty napisał/a:

Tym co się tutaj dopierdalają do nagrywającego życzę jednego.
Żeby trafili na nadgorliwych nieuków z ochrony, którzy dojebią się z byle powodu, jak im się postawią to żeby dali po mordzie,a potem wywiozą do lasu, zabiorą ubranie i zostawią na pastwę komarów bo tak.
Ale będziecie szczęśliwi że nie utrudniacie ludziom pracy.
Kurwa, mentalni niewolnicy.



nie wiem może nie trzeba się zachowywać jak jebany patus? żyje ponad 30 lat i nie miałem problemów nigdy ani z ochroną ani z policją ani z wojskiem a ten typ na kanale ma tylko takie filmy
Zgłoś
Avatar
ragzezonator 2024-08-04, 10:42 16
Devorious napisał/a:

Co za zjeb nagrywający a policjanci mu jeszcze powinni wytoczyć sprawę za pokazywanie ich wizerunku



Ty j*%}y d€;&u aż się zalogowałem żeby Ci odpisać, pokazywać twarz może jeżeli ktoś łamie prawo przez tak zwane prawo dziennikarskie, policjanci złamali prawo również ochrona co ich obchodzi chodnik publiczny, jak gość by wszedł na teren firmy jasna sprawa ale Ty będziesz robił rodzinie zdjęcie na tle czegoś a ta ochrona przyjdzie i Cię pobije ? Pomyśl chłopie, ochroniarze to pewnie byli policjanci bo tak to wygląda w naszym kraju i ręka rękę myje, dochodzi również na filmie do grożenia śmiercią przez jednego z ochroniarzy i tutaj jest poważna sprawa już. Oglądam gościa od paru miesięcy i dużo mnie nauczył a nie znajomość prawa nie broni nikogo, więc warto wiedzieć więcej niż to co nam się wydaje. Również patrzę pod kątem że audytor to wkurzający człowiek pewnie ale ma do tego prawo i uświadamia ludzi co i jak, bardzo mądrze się wypowiada i pokazuje co i jak, warto zobaczyć parę filmików, samochodoza to taki społeczniak wkurzający ale jak z drugiej strony zobaczysz to faktycznie ciężarówki jeżdżące po chodniku itp. Oby nikogo z naszej rodziny takie auto na chodniku nikogo nie rozjechało.
Zgłoś
Avatar
bigoslaw_lyzka_von_wood 2024-08-04, 10:42 2
ruski śmieć nagrywający systemy zabezpieczeń dla ruskich
Zgłoś
Avatar
ragzezonator 2024-08-04, 10:45 18
bigoslaw_lyzka_von_wood napisał/a:

ruski śmieć nagrywający systemy zabezpieczeń dla ruskich



No debil
Zgłoś
Avatar
Palikuty 2024-08-04, 10:58 8
Devorious napisał/a:

żyje ponad 30 y



A ja żyję 50 lat. Jeszcze za dzieciaka mnie i brata cieć zamknął na kilkanaście minut w ciemnym magazynku. Nie za niewinność, ale chyba inaczej takie zatrzymanie powinno wyglądać.
Wielokrotnie miałem trzepane kieszenie i plecak z powodu innego wyglądu. Raz tłumaczono to tym że jestem w dzielnicy w której nie mieszkam i nie mam tam żadnej rodziny.
Już jako stary, czterdziestoletni chuj jechałem rowerem do pracy. Normalnie po ścieżce z włączonymi światełkami. Tylko że była czwarta rano i padał deszcz. Policja zatrzymała mnie, stwierdziła że rower jest kradziony i go zatrzymują do wyjaśnienia. Powiedziałem że nie chuja nie zostawię im roweru, więc wpakowali mnie do suki i zawieźli na komisariat.
Na szczęście jechałem rowerem żony, a ona wszystkie papiery trzyma, więc dowód zakupu był. Gdybym jechał na którymś ze swoich to nie wiem jakby się sprawą skończyła. Wypuścili mnie, ale żadnej notatki ani protokołu nie dostałem.
Gdybym wtedy wiedział to o czym autor robi swoje filmy to nie popuściłbym chujom.
Tak że fajnie że tobie nic się nie przytrafiło, ale chodzi o to żeby nie przytrafiało się nikomu.
Zgłoś
Avatar
vass 2024-08-04, 11:03 14
Bardzo facetowi kibicuje, pokazuje patole w policji i ochronie. Tych półgłówków z policji i ochrony trzeba napiętnować na każdym kroku, jak chcemy żyć w państwie prawa.
Zgłoś
Avatar
bigoslaw_lyzka_von_wood 2024-08-04, 11:03 1
ragzezonator napisał/a:

No debil



Dalej liczysz na te 50-60 tysięcy na "prawnika"?

Jaki ładny link do wpłat .
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2024-08-04, 11:11 6
bigoslaw_lyzka_von_wood napisał/a:

Dalej liczysz na te 50-60 tysięcy na "prawnika"?
Jaki ładny link do wpłat .



W łeb się pierdolnij. Nie chcesz, to nie wpłacaj. Nie rozmawiamy tu o linku, tylko o tym, co zaszło na filmie. A na filmie widać tęgie przegięcie ze strony wszystkich mundurasków i ten typ, co to nagrywa, to jest najmniej rakotwórczy ze wszystkich tych bohaterów nagrania.

[ Dodano: 2024-08-04, 11:13 ]
@Jason76: Honoru się nie nauczą. Nie da się. Jak ktoś urodził się śmieciem, to śmieciem zdechnie. Piwo!
Zgłoś
Avatar
Bajbus 2024-08-04, 11:13 1
Co tu kurwa ten pedalski filmik robi? Ps. Jak czytam te Wasze komentarze to mi się rzygać chce 🙄
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2024-08-04, 11:22 4
Bajbus napisał/a:

Co tu kurwa ten pedalski filmik robi? Ps. Jak czytam te Wasze komentarze to mi się rzygać chce 🙄



5 lat tu jesteś. To twój drugi post w ogóle i już widać, że jesteś spierdolony.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie