18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Palikuty 2024-08-04, 11:22
Bajbus napisał/a:

Co tu kurwa ten pedalski filmik robi? Ps. Jak czytam te Wasze komentarze to mi się rzygać chce 🙄



Nie krępuj się. Czuj się jak w domu.

[ Dodano: 2024-08-04, 11:26 ]
Bajbus napisał/a:

Co tu kurwa ten pedalski filmik robi? Ps. Jak czytam te Wasze komentarze to mi się rzygać chce 🙄


A nie krępuj się. Czuj się jak w domu.
Zgłoś
Avatar
Arashi91 2024-08-04, 11:29 4
Jebany kretyn nagrywa infrastrukturę krytyczną - chuj wie po co? Choroba psychiczna? Ruble kasuje za to?
Zgłoś
Avatar
4man 2024-08-04, 11:34 9
Arashi91 napisał/a:

Jebany kretyn nagrywa infrastrukturę krytyczną - chuj wie po co? Choroba psychiczna? Ruble kasuje za to?



Ty tak na powaznie? wszystko co on filmuje dostepne jest na gogle street view
Zgłoś
Avatar
MarS_80 2024-08-04, 11:35 3
Widziałem parę razy filmiki tego obywatelskiego audyta.... Kwestią czasu było że się kiedyś doigra, i pyk! 😊
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2024-08-04, 11:36 9
Arashi91 napisał/a:

Jebany kretyn nagrywa infrastrukturę krytyczną - chuj wie po co? Choroba psychiczna? Ruble kasuje za to?



I pyk! Kolejny. Dzisiaj moja lista tutejszych zjebów szybko się zapełnia.
Krytyczną infrastrukturę? No to pa na te tajne zdjęcia, których nikomu nie wolno pokazywać. Tylko nie mów nikomu, bo to nielegalne jest!
ukryta treść

google.com/maps/@50.0622374,22.0258423,3a,75y,79.13h,89.96t/data=!3m6!1e1!3m4!1sg8MR5DcFHS98Jr649YncOw!2e0!7i16384!8i8192?authuser=4&coh=205409&entry=ttu
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2024-08-04, 11:37 1
coś mi się wydaje że, te ciecie będą teraz pilnować szlabanu w pierdziszewie za minimu krajowe
Zgłoś
Avatar
goomisch 2024-08-04, 12:02 6
Love_is_Love napisał/a:

Ten gościu to jebany pedał, wkurwiający ludzi uczciwie wykonujących swoje obowiązki.



Nie, baranie jeden. Może i jest irytujący, ale nie robi nic niezgodnego z prawem, a "ochrona" nie ma żadnych uprawnień poza ochranianym obiektem. To co odjaniepawliła bandyterka z ochrany, to conajmnie kilka paragrafów. I mam nadzieję że Audytor tego nie odpuści i zrobi im sprawy karne.
Zgłoś
Avatar
Damianos88 2024-08-04, 12:08 5
wertuqq napisał/a:

Dziwię się, że jeszcze nikt mu porządnie nie dojebał. Najwyraźniej ma za dużo zębów. Wywieź pajaca do lasu i porządnie nakopać po dupie. A na koniec pozabierać kamerki i telefon, rozebrać do naga i zostawić, żeby go opierdoliły komary i kleszcze.



Z tobą idioto trzeba to zrobić. Tym cwelom z ochrony to się coś pojebało pedały
Zgłoś
Avatar
AnalneUkojenie 2024-08-04, 12:34
Wystawiać im opinie na google

[ Dodano: 2024-08-04, 12:35 ]
kurwa co mi przyszło do głowy żeby taki nick ustawić
Zgłoś
Avatar
Marcujel 2024-08-04, 12:44 5
Love_is_Love napisał/a:

Ten gościu to jebany pedał, wkurwiający ludzi uczciwie wykonujących swoje obowiązki.



Jebany pedał wkurwiający ludzi uczciwie wykonujących swoje czynności to ciebie robił gnoju, takich jak ty w polskiej policji jest pełno, pełno idiotów nieznających prawa, idź się zabić czopku!
Zgłoś
Avatar
Marker0601 2024-08-04, 12:46 2
Arashi91 napisał/a:

Jebany kretyn nagrywa infrastrukturę krytyczną - chuj wie po co? Choroba psychiczna? Ruble kasuje za to?



Dokładnie, to samo sobie pomyślałem. Koleś filmuje i fotografuje infrastrukturę krytyczną i dziwnym zbiegiem okoliczności kręci się głownie na wschodzie naszego kraju -Białystok, Rzeszów... A w dobie mody na spieranie się ze służbami na znajomość prawa zyskuje poklask co głupszych imponując im "walką z systemem" -co przynajmniej teoretycznie jest zajebistą przykrywką dla ruskiego agenta
Zgłoś
Avatar
Arashi91 2024-08-04, 12:55 3
Andrzejas napisał/a:

I pyk! Kolejny. Dzisiaj moja lista tutejszych zjebów szybko się zapełnia.
Krytyczną infrastrukturę? No to pa na te tajne zdjęcia, których nikomu nie wolno pokazywać. Tylko nie mów nikomu, bo to nielegalne jest!



Serio ktoś w 2024 roku jeszcze używa takich zjebanych argumentów? To co widzisz w google widzi też każdy rosyjski satelita. Wojna na Ukrainie chyba jasno zweryfikowała ile te zdjęcia są warte. Nie wiem jakie filmy oglądałeś, ale w prawdziwym życiu bomba nie kasuje całego zakładu. Na ogół największe bomby dają radę rozwalić 1-2 budynki maks. Stąd potrzebne są odkładnie zdjęcia z bliska - zaraz po dronach największym dostawcą takich materiałów są lokalni zdrajcy - i tacy właśnie pożyteczni idioci. Nawet nie wiesz ile informacji z takiego nagrania może wyciągnąć wywiad rosyjski. Zadam Ci proste pytanie - chodzisz i napierdalasz foty i nagrania takich obiektów? A jeżeli nie to dlaczego? Co trzeba mieć w bani, żeby robić coś takiego?
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-08-04, 13:04
Devorious napisał/a:

Co za zjeb nagrywający a policjanci mu jeszcze powinni wytoczyć sprawę za pokazywanie ich wizerunku



Doucz się, a potem wypowiadaj
Zgłoś
Avatar
4man 2024-08-04, 13:26 6
Arashi91 napisał/a:

Serio ktoś w 2024 roku jeszcze używa takich zjebanych argumentów? To co widzisz w google widzi też każdy rosyjski satelita. Wojna na Ukrainie chyba jasno zweryfikowała ile te zdjęcia są warte. Nie wiem jakie filmy oglądałeś, ale w prawdziwym życiu bomba nie kasuje całego zakładu. Na ogół największe bomby dają radę rozwalić 1-2 budynki maks. Stąd potrzebne są odkładnie zdjęcia z bliska - zaraz po dronach największym dostawcą takich materiałów są lokalni zdrajcy - i tacy właśnie pożyteczni idioci. Nawet nie wiesz ile informacji z takiego nagrania może wyciągnąć wywiad rosyjski. Zadam Ci proste pytanie - chodzisz i napierdalasz foty i nagrania takich obiektów? A jeżeli nie to dlaczego? Co trzeba mieć w bani, żeby robić coś takiego?



Satelita rozpoznawczy – sztuczny satelita, którego zadaniem jest rozpoznanie satelitarne obiektów na Ziemi oraz przechwytywanie sygnałów z Ziemi, w celach wojskowych lub wywiadowczych. Często obserwacja ta polega na wykonywaniu fotografii o dużej rozdzielczości (do poniżej 1 m), Faktycznie kurwa potrzebuja jego filmiku jprd
Zgłoś
Avatar
Pdst420 2024-08-04, 14:15 1
W większości przypadków ochroniarzy, tylko pies nie ma grupy inwalidzkiej
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie