18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
n1ck.ee 2024-08-04, 14:22
bigoslaw_lyzka_von_wood napisał/a:

ruski śmieć nagrywający systemy zabezpieczeń dla ruskich



Nie mierz wszystkich miarą swojej matki.
Zgłoś
Avatar
Pietrushka 2024-08-04, 14:37 1
Mnie osobiście ten typ tak wkurwia że gdyby trafił na mnie w roli dyrektora takiego zakładu to z miejsca by został brutalnie zatrzymany przez ochronę obiektu i dopilnowałbym żeby mój prawnik postawił mu każdy możliwy zarzut, a wystarczyłby tylko Art. 130KK żeby przyjebać się do 10 rzeczy które wyrabia ten pajac z kamerą.
Ma szczęście że jestem biedny i nie mam ani firmy ani prawnika bo miałby przejebane xDDD
Zgłoś
Avatar
Devorious 2024-08-04, 15:10
Palikuty napisał/a:

A ja żyję 50 lat. Jeszcze za dzieciaka mnie i brata cieć zamknął na kilkanaście minut w ciemnym magazynku. Nie za niewinność, ale chyba inaczej takie zatrzymanie powinno wyglądać.
Wielokrotnie miałem trzepane kieszenie i plecak z powodu innego wyglądu. Raz tłumaczono to tym że jestem w dzielnicy w której nie mieszkam i nie mam tam żadnej rodziny.
Już jako stary, czterdziestoletni chuj jechałem rowerem do pracy. Normalnie po ścieżce z włączonymi światełkami. Tylko że była czwarta rano i padał deszcz. Policja zatrzymała mnie, stwierdziła że rower jest kradziony i go zatrzymują do wyjaśnienia. Powiedziałem że nie chuja nie zostawię im roweru, więc wpakowali mnie do suki i zawieźli na komisariat.
Na szczęście jechałem rowerem żony, a ona wszystkie papiery trzyma, więc dowód zakupu był. Gdybym jechał na którymś ze swoich to nie wiem jakby się sprawą skończyła. Wypuścili mnie, ale żadnej notatki ani protokołu nie dostałem.
Gdybym wtedy wiedział to o czym autor robi swoje filmy to nie popuściłbym chujom.
Tak że fajnie że tobie nic się nie przytrafiło, ale chodzi o to żeby nie przytrafiało się nikomu.



zwal se konia do tego.
Zgłoś
Avatar
fryzjer1289 2024-08-04, 15:16 4
Love_is_Love napisał/a:

Ten gościu to jebany pedał, wkurwiający ludzi uczciwie wykonujących swoje obowiązki.



O widzę, że ciecie z filmiku też na sadolu!
Gość robi zajebistą robotę!
Jeszcze mu dołożę, aby solidnie tych starych milicjantów rozjebał finansowo!

[ Dodano: 2024-08-04, 15:17 ]
Pietrushka napisał/a:

Mnie osobiście ten typ tak wkurwia że gdyby trafił na mnie w roli dyrektora takiego zakładu to z miejsca by został brutalnie zatrzymany przez ochronę obiektu i dopilnowałbym żeby mój prawnik postawił mu każdy możliwy zarzut, a wystarczyłby tylko Art. 130KK żeby przyjebać się do 10 rzeczy które wyrabia ten pajac z kamerą.
Ma szczęście że jestem biedny i nie mam ani firmy ani prawnika bo miałby przejebane xDDD



Ale na szczęście jesteś tylko zwykłym cięciem, a dyrektorem to możesz być ew własnego kibla 😁
Zgłoś
Avatar
Akaitashi 2024-08-04, 15:26 2
Tak w ramach przypomnienia trwa wojna Rosji z Ukrainą. Na dodatek Białoruś destabilizuje pracę Polskich służb poprzez falę nielegalnej migracji.

W międzyczasie trafiamy typa, który nagrywa obiekty strategiczne i to upublicznia.

Z kolei stado baranów ma z tego poklask i wspiera go finansowo w tym co robi.

Kurwa jak durni ludzie żyją w tym kraju....
Zgłoś
Avatar
bigoslaw_lyzka_von_wood 2024-08-04, 16:05
Akaitashi napisał/a:

Tak w ramach przypomnienia trwa wojna Rosji z Ukrainą. Na dodatek Białoruś destabilizuje pracę Polskich służb poprzez falę nielegalnej migracji.
W międzyczasie trafiamy typa, który nagrywa obiekty strategiczne i to upublicznia.
Z kolei stado baranów ma z tego poklask i wspiera go finansowo w tym co robi.
Kurwa jak durni ludzie żyją w tym kraju....



Dokładnie!

1, Gdyby wiedział co robi nie zbierałby teraz 50-60 tys. na prawnika!
2. Udostępnia strategiczne lokalizacje w sieci
3. Pokazuje jak słabo zabezpieczone są niektóre obiekty i robi wszystko by "znieczulić" ochronę na kolejnych "nagrywaczy"
więc:

1. Zgłaszam jego filmy go administracji YouTube
2. Zgłosiłem zbiórkę do organów ścigania jako nielegalną.
3. Przygotowałem pismo do prokuratury i Żandarmerii Wojskowej oraz kpię do SKW

Teraz to dopiero będą filmiki
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2024-08-04, 16:11 6
Ludzie w większości mają mentalność niewolników i w głowie im się nie mieści coś takiego jak asertywność w sytuacji w której prawo i racja jest po ich stronie. Gotowi są wykonywać bezrefleksyjnie polecenia byle ciecia który nie rozróżnia czym jest zakaz palenia na terenie całego zakładu od palenia przed bramą. Bo do tego te tabliczki o zakazie fotografowania można porównać. Zakaz obowiązuje na terenie zakładu a nie przed jego bramą.
Zgłoś
Takafura napisał/a:

Kolega widzę nie wie co to jest wyjątek dziennikarski...
Tak jak Jordan Peterson powiedział wiedza to potęga, daje siłę


Tak kurwa każdy z telefonem a zwlaszcza ten zjeb to dziennikarz. Po2 policjant ma prawo do ochrony wizerunku

[ Dodano: 2024-08-04, 16:15 ]
4man napisał/a:

Satelita rozpoznawczy – sztuczny satelita, którego zadaniem jest rozpoznanie satelitarne obiektów na Ziemi oraz przechwytywanie sygnałów z Ziemi, w celach wojskowych lub wywiadowczych. Często obserwacja ta polega na wykonywaniu fotografii o dużej rozdzielczości (do poniżej 1 m), Faktycznie kurwa potrzebuja jego filmiku jprd



Satelita zobaczy co jest pod wiatą?
Zgłoś
Avatar
dexterl 2024-08-04, 17:00 3
Zbyszek3000 napisał/a:

komentowałem debila już na youtube także brawo dla ochroniarzy



Co kur*a? Ty im kibicujesz? Dwóch agresywnych emerytów z ochrony o IQ ameby, jeden z wiszącym bebechem, nieznający przepisów prawa. Mam nadzieję, że audytor w sądzie ich dojedzie.
Zgłoś
Avatar
kernelstrong 2024-08-04, 17:13
Ten dureń z audytu to większa kurwa niż moja sąsiadka. Ten huj powinien iść do roboty, a zarabia na youtubie wkurwiając ludzi.
Zgłoś
Avatar
sokol358 2024-08-04, 17:31
glowne zadanie takiego ochroniarza to dbanie o wlasciwy przeplyw przez brame, nie stawianie sie jakiemus petowi. ten ziomek z yt to frajer
Zgłoś
Avatar
4man 2024-08-04, 17:39 3
bigoslaw_lyzka_von_wood napisał/a:

Dokładnie!
1, Gdyby wiedział co robi nie zbierałby teraz 50-60 tys. na prawnika!
2. Udostępnia strategiczne lokalizacje w sieci
3. Pokazuje jak słabo zabezpieczone są niektóre obiekty i robi wszystko by "znieczulić" ochronę na kolejnych "nagrywaczy"
więc:
1. Zgłaszam jego filmy go administracji YouTube
2. Zgłosiłem zbiórkę do organów ścigania jako nielegalną.
3. Przygotowałem pismo do prokuratury i Żandarmerii Wojskowej oraz kpię do SKW
Teraz to dopiero będą filmiki



on to robil prze ambasada ,prokuratura,zandarmeria,a nawet przed bsw i wiesz co?JAJCO bo wszystko to robi legalnie
Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-08-04, 17:39
Nie chce mi się czytać czterech stron komentarzy, ale przypuszczam, że proporcje podziału w podejściu do zachowania tego gościa są mniej-więcej pół na pół. Czytałem wybiórczo i widziałem takie frazy jak "nękanie policji". Co prawda chciałem je wszystkie przeczytać, ale po tym "nękaniu policji" mi się odechciało.
Zgłoś
Avatar
jednoręki-ujeżdżacz 2024-08-04, 17:52 2
Love_is_Love napisał/a:

Ten gościu to jebany pedał, wkurwiający ludzi uczciwie wykonujących swoje obowiązki.



Jakiś debil cię kiedyś dojebie „w imię prawa” to dopiero będziesz skomlał jak pipa.
Zgłoś
Avatar
4man 2024-08-04, 18:02
jednoręki-ujeżdżacz napisał/a:

Jakiś debil cię kiedyś dojebie „w imię prawa” to dopiero będziesz skomlał jak pipa.


Nie wszyscy zdają sobie sprawę że z takich wpisów w necie można wytargac ładna kasę a w sumie pan audytor jest akurat odpowiednią osobą do tego 🤣Także może i tu wytarga parę geoszy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie