18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Andrzejas 2024-08-04, 19:04 3
Arashi91 napisał/a:

Serio ktoś w 2024 roku jeszcze używa takich zjebanych argumentów? To co widzisz w google widzi też każdy rosyjski satelita. Wojna na Ukrainie chyba jasno zweryfikowała ile te zdjęcia są warte. Nie wiem jakie filmy oglądałeś, ale w prawdziwym życiu bomba nie kasuje całego zakładu. Na ogół największe bomby dają radę rozwalić 1-2 budynki maks. Stąd potrzebne są odkładnie zdjęcia z bliska - zaraz po dronach największym dostawcą takich materiałów są lokalni zdrajcy - i tacy właśnie pożyteczni idioci. Nawet nie wiesz ile informacji z takiego nagrania może wyciągnąć wywiad rosyjski. Zadam Ci proste pytanie - chodzisz i napierdalasz foty i nagrania takich obiektów? A jeżeli nie to dlaczego? Co trzeba mieć w bani, żeby robić coś takiego?



Tak. Chodzę i napierdalam takie foty, bo jestem czynnym użytkownikiem polska-org.pl
Nigdy nie spotkałem się z tego typu zachowaniem na drodze publicznej ze strony jakiegoś ciecia zza płotu, bo to zwyczajnie przekroczenie jego uprawnień. On, tak jak pies na łańcuchu, jest ograniczony ogrodzeniem terenu będącego przedmiotem ochrony. Za szlabanem, po publicznej stronie, typ nie może nic. Nawet bluzgnąć na mnie. Tyle w temacie cieciów.

@Pietrushka
Gość, który robi zdjęcia publicznie dostępnych obiektów z publicznie dostępnej drogi nie ma oznak bycia szpiegiem, bo może to robić każdy. Prawo domniemania niewinności, kolego. Jak się kogoś oskarża, to trzeba to udowodnić. Gość może sobie hobbystycznie dokumentować w ten sposób każdy centymetr publicznej przestrzeni i, jak znamy typa, dokładnie tak robi. Filmuje wszystko wszędzie. Legalnie.

@Devorious
tekstem o zwaleniu konia do 50-ciolatka właśnie wykluczyłeś się z dyskusji na tym forum. Na zawsze.

@Akaitashi
Cytat:

nagrywa obiekty strategiczne i to upublicznia


Zdjęcia tych obiektów są dostępne publicznie na dziesiątkach serwisów internetowych. Nawet bez jego wkładu można znaleźć aktualne fotki. Druga sprawa, że na obiektach strategicznych nie umieszcza się wielkiego loga z napisem "PGN - OBIEKT STRATEGICZNY JAK CHOLERA! PRZYJACIELE Z MOSKWY WALCIE W BUDYNKI F I H". Weź folijkę uchyl.

@d-_-bE.Prigozhin61
Cytat:

Satelita zobaczy co jest pod wiatą?


Nie, ale samolot już w pewnym stopniu tak. Fotogrametria ukośna. Żaden problem wlecieć w polską przestrzeń powietrzną. Nawet starą Cesną by to zrobili bez niepokojenia przez nasze służby, bo te tylko spisują dane adresowe i numer telefonu. Wystarczy więc napisać to na kadłubie i odjadą po spisaniu.

@bambinizm
Przeczytałem za Ciebie i podam Ci po prostu listę nicków, która dzięki temu filmowi zapisała się gównianymi literami na mojej Liście Zjebów Sadola:
ukryta treść

Love_is_Love
wertuqq
mateuszsick
Zbyszek3000
berhol
Devorious
bigoslaw-lyzka-von-wood
Bajbus
Arashi91
MarS_80
Marker0601
Pietrushka
Akaitashi
kernelstrong



Wszyscy na niej wymienieni mogą się solidnie jebnąć w te swoje durne łby, a potem rozważyć, czy nie warto poprawić tego zabiegu.
Zgłoś
Avatar
4man 2024-08-04, 19:17 3
Akaitashi napisał/a:

Tak w ramach przypomnienia trwa wojna Rosji z Ukrainą. Na dodatek Białoruś destabilizuje pracę Polskich służb poprzez falę nielegalnej migracji.
W międzyczasie trafiamy typa, który nagrywa obiekty strategiczne i to upublicznia.
Z kolei stado baranów ma z tego poklask i wspiera go finansowo w tym co robi.
Kurwa jak durni ludzie żyją w tym kraju....



Gruby już daj spokój on już zebrał 90 koła zacznij i ty zbierać bo będzie was to kosztowało .Obiekt strategiczny uwaga spalarnia śmieci🤣

[ Dodano: 2024-08-04, 19:36 ]
Andrzejas napisał/a:

Love_is_Love
wertuqq
mateuszsick
Zbyszek3000
berhol
Devorious
bigoslaw-lyzka-von-wood
Bajbus
Arashi91
MarS_80
Marker0601
Pietrushka
Akaitashi
kernelstrong

Wszyscy na niej wymienieni mogą się solidnie jebnąć w te swoje durne łby, a potem rozważyć, czy nie warto poprawić tego zabiegu.



Gruby i jego ferajna
Zgłoś
Avatar
jaymz_cch 2024-08-04, 19:39 2
Całym sercem z audytorem.
Zgłoś
Avatar
bodzionek 2024-08-04, 20:27 5
Ja bardzo lubię i popieram kanał audytora. Robi zajebistą robotę. Z jego filmików dowiedziałem się wiele o swoich prawach oraz obowiązkach policji. Na swoim kanale również pokazywał zatrzymanie młodych chłopaków za przekleństwo, wywiezienie inwalidy i przeszukanie go rozebranego prawie do rosołu., itd. Akcje policji, w których nie znają oni prawa albo nadużywają swojej władzy powinny być publicznie piętnowane.
Prowokacje? Od kiedy to robienie legalnych rzeczy jest prowokacją? Wydaje mi się, że zapewne wybiera do filmów miejsca, w których doczeka się jakiejś reakcji. O to chodzi - by pokazać jak można bronić swoich praw oraz dochodzić swoich racji.
Duża część komentujących powinna spróbować więcej myśleć samodzielnie a nie łykać proste slogany dla potulnego społeczeństwa. Wojna stała się dobrą wymówką na wszystko, na drogie paliwo, na wysokie ceny, na inflację. Wszystko co działa źle w państwie to wina wojny a każdy kto twierdzi inaczej to jebany szpieg. Jak marionetki, które nie potrafią funkcjonować bez wskazania im palcem kogo teraz nie będziemy lubić.
Zgłoś
Andrzejas napisał/a:

Tak. Chodzę i napierdalam takie foty, bo jestem czynnym użytkownikiem polska-org.pl
Nigdy nie spotkałem się z tego typu zachowaniem na drodze publicznej ze strony jakiegoś ciecia zza płotu, bo to zwyczajnie przekroczenie jego uprawnień. On, tak jak pies na łańcuchu, jest ograniczony ogrodzeniem terenu będącego przedmiotem ochrony. Za szlabanem, po publicznej stronie, typ nie może nic. Nawet bluzgnąć na mnie. Tyle w temacie cieciów.
@
Gość, który robi zdjęcia publicznie dostępnych obiektów z publicznie dostępnej drogi nie ma oznak bycia szpiegiem, bo może to robić każdy. Prawo domniemania niewinności, kolego. Jak się kogoś oskarża, to trzeba to udowodnić. Gość może sobie hobbystycznie dokumentować w ten sposób każdy centymetr publicznej przestrzeni i, jak znamy typa, dokładnie tak robi. Filmuje wszystko wszędzie. Legalnie.
@
tekstem o zwaleniu konia do 50-ciolatka właśnie wykluczyłeś się z dyskusji na tym forum. Na zawsze.
@
Zdjęcia tych obiektów są dostępne publicznie na dziesiątkach serwisów internetowych. Nawet bez jego wkładu można znaleźć aktualne fotki. Druga sprawa, że na obiektach strategicznych nie umieszcza się wielkiego loga z napisem "PGN - OBIEKT STRATEGICZNY JAK CHOLERA! PRZYJACIELE Z MOSKWY WALCIE W BUDYNKI F I H". Weź folijkę uchyl.
@
Nie, ale samolot już w pewnym stopniu tak. Fotogrametria ukośna. Żaden problem wlecieć w polską przestrzeń powietrzną. Nawet starą Cesną by to zrobili bez niepokojenia przez nasze służby, bo te tylko spisują dane adresowe i numer telefonu. Wystarczy więc napisać to na kadłubie i odjadą po spisaniu.
@
Przeczytałem za Ciebie i podam Ci po prostu listę nicków, która dzięki temu filmowi zapisała się gównianymi literami na mojej Liście Zjebów Sadola:



Przy siatkach maskujących, wiatach na wozy, artylerię itd nie strzelisz zdjęć z powietrza, a dron czy inny obiekt latający wyskoczy nawet na mobilnej stacji radiolokacyjnej , zaś do fotogrametrii potrzeba dużo materiału, a materiał=czas.😉
Zgłoś
Avatar
Takafura 2024-08-04, 21:21 1
Arashi91 napisał/a:

Stąd potrzebne są odkładnie zdjęcia z bliska - zaraz po dronach największym dostawcą takich materiałów są lokalni zdrajcy - i tacy właśnie pożyteczni idioci(...)


Mówi Ci coś "Street view " ? To samo pokazuje audytor. Tyle w temacie pożytecznych czy szkodliwych idiotów...

[ Dodano 2024-08-04, 21:23 ]
Pietrushka napisał/a:

Mnie osobiście ten typ tak wkurwia że gdyby trafił na mnie w roli dyrektora takiego zakładu to z miejsca by został brutalnie zatrzymany przez ochronę obiektu(...)


Doucz się, ochrona obiektów ma takie same uprawnienia poza obiektem jak każdy z nas...
Zgłoś
Avatar
saint_kg 2024-08-04, 21:29
Panowie, inny sposób myślenia. Owszem gość porusza się sprawnie w przepisach i je pięknie cytuje, i owszem wielu nie zna tego co powinni żeby reagować, ale pamiętajmy, że to nie policjant ani ochroniarz wydaje ustawę będącą bublem prawnym. Oni często się głowią jak dobrze wykonać swoje obowiązki bo wiedzą co powinno być lub nie powinno być robione. To, że nie daje im się odpowiedniego narzędzia to nie ich wina...
Zgłoś
Avatar
muaddib 2024-08-04, 21:35 1
Dzięki takiemu cwelowi jakiś ciul z rządu wymyśli prawo że nie będzie można filmować wszystkiego nawet z ulicy. Debilne prowokacje do tego doprowadzą.
Zgłoś
Avatar
Pietrushka 2024-08-04, 21:58 2
Andrzejas napisał/a:

Tak. Chodzę i napierdalam takie foty, bo jestem czynnym użytkownikiem polska-org.pl
Nigdy nie spotkałem się z tego typu zachowaniem na drodze publicznej ze strony jakiegoś ciecia zza płotu, bo to zwyczajnie przekroczenie jego uprawnień. On, tak jak pies na łańcuchu, jest ograniczony ogrodzeniem terenu będącego przedmiotem ochrony. Za szlabanem, po publicznej stronie, typ nie może nic. Nawet bluzgnąć na mnie. Tyle w temacie cieciów.
@
Gość, który robi zdjęcia publicznie dostępnych obiektów z publicznie dostępnej drogi nie ma oznak bycia szpiegiem, bo może to robić każdy. Prawo domniemania niewinności, kolego. Jak się kogoś oskarża, to trzeba to udowodnić. Gość może sobie hobbystycznie dokumentować w ten sposób każdy centymetr publicznej przestrzeni i, jak znamy typa, dokładnie tak robi. Filmuje wszystko wszędzie. Legalnie.
@
tekstem o zwaleniu konia do 50-ciolatka właśnie wykluczyłeś się z dyskusji na tym forum. Na zawsze.
@
Zdjęcia tych obiektów są dostępne publicznie na dziesiątkach serwisów internetowych. Nawet bez jego wkładu można znaleźć aktualne fotki. Druga sprawa, że na obiektach strategicznych nie umieszcza się wielkiego loga z napisem "PGN - OBIEKT STRATEGICZNY JAK CHOLERA! PRZYJACIELE Z MOSKWY WALCIE W BUDYNKI F I H". Weź folijkę uchyl.
@
Nie, ale samolot już w pewnym stopniu tak. Fotogrametria ukośna. Żaden problem wlecieć w polską przestrzeń powietrzną. Nawet starą Cesną by to zrobili bez niepokojenia przez nasze służby, bo te tylko spisują dane adresowe i numer telefonu. Wystarczy więc napisać to na kadłubie i odjadą po spisaniu.
@
Przeczytałem za Ciebie i podam Ci po prostu listę nicków, która dzięki temu filmowi zapisała się gównianymi literami na mojej Liście Zjebów Sadola:



Czasem żeby coś zrozumieć trzeba podskoczyć trochę wyżej.
Pierdolenie o google street view i w ogóle wsadźcie sobie w dupę.
Idiota taki będzie się kręcił koło fabryki cały dzień i robił fotki jakie ciężarówki przyjeżdżają do zakładu, jakie wyjeżdżają z niego, gdzie są drogi magazowe, o której konwój z gotówką wyjeżdża...
Trzeba być idiotą żeby zarządzać czymś takim i spać spokojnie jak każdy może sobie chodzić i robić wszystkiemu zdjęcia.
Jak gdzieś jest tabliczka "zakaz robienia zdjęć/lub filmowania, musiałbym być pierdolonym atencjuszem żeby specjalnie tam chodzić i wszczynać prowokacje. Na chuj mu zdjęcia tego obiektu? Nie ma ładniejszych rzeczy w miastach żeby sobie zdjęcia fajne popykać?
Po co mu te zdjęcia?
I cyk wniosek o zatrzymanie komputera tego debila, żeby ustalić w jaki sposób zabezpiecza te nagrania przed dostaniem się w niepowołane ręce.
Twarze i nazwiska jeszcze z przed edycji...
Dobrałbym mu się do dupy w 15 minut takiej akcji pod moją firmą...
Zgłoś
Avatar
4man 2024-08-04, 22:10 4
Wszyscy nosicie przy dupie najbardziej szpiegujący system i to za waszą kasę a jest nim wasz smartwonik w którym można zdalnie włączyć lokalizację uruchomić mikrofon kamerę odczytać smsy a nawet wysłać za was do kogoś smsa a wy tu pierdolicie o jakimś szpiegowaniu bo nagrywał szkoda mi ludzi którzy utknęli mentalnie w komunie .Wszyscy potencjalni wrogowie Polski a także jego sojusznicy wiedzą wszystko o naszym kraju ,jego słabych i mocnych punktach i są na bieżąco korygowane bez pomocy jakiegoś audytora .Wszystko co jest połączone do sieci zbiera dane od telefonów przez lodówki ,telewizory ,komputery a nawet inteligentne kontakty także opanujcie się jesteśmy jak szczur na środku boiska wszyscy wszystko widzą strefy 51 u nas brak
Zgłoś
Avatar
fjutek 2024-08-04, 22:15 2
Devorious napisał/a:

WYJATEK DZIENNIKARSKI XDDDD ALE ON NIE JEST DZIENNIKARZEM
nie wiem może nie trzeba się zachowywać jak jebany patus? żyje ponad 30 lat i nie miałem problemów nigdy ani z ochroną ani z policją ani z wojskiem a ten typ na kanale ma tylko takie filmy



mylisz sie, nie musisz byc "profesjonalynm" dziennikarzem i miec jakąs specjalna akredytacje, możesz byc dziennikarzem społcznym i to w swietle prawa jest to samo, doczytaj o tym.
Zgłoś
Avatar
Takafura 2024-08-04, 22:16 5
Pietrushka napisał/a:

Na chuj mu zdjęcia tego obiektu? Nie ma ładniejszych rzeczy w miastach żeby sobie zdjęcia fajne popykać?
Po co mu te zdjęcia?
I cyk wniosek o zatrzymanie komputera tego debila, żeby ustalić w jaki sposób zabezpiecza te nagrania przed dostaniem się w niepowołane ręce.
Twarze i nazwiska jeszcze z przed edycji...
Dobrałbym mu się do dupy w 15 minut takiej akcji pod moją firmą...


Na chuj piszesz na sadolu ? Nie ma lepszych miejsc w necie ? Po co Ci te piwa i komentarze ?
I cyk wniosek o zatrzymanie Twojego kompa, itp. itd.

Ps. Pierdolisz jak potłuczony, jaki problem umieścić kamerkę w zaparkowanym aucie/motorze/rowerze/hulajnodze czy budce dla ptaków ?
Policjant czy ochroniarz ?

[ Dodano 2024-08-04, 22:19 ]
saint_kg napisał/a:

To, że nie daje im się odpowiedniego narzędzia to nie ich wina...


Ich winą jest nieznajomość prawa i przekraczanie uprawnień.
Zgłoś
Avatar
JanzDukli 2024-08-04, 22:19 2
Love_is_Love napisał/a:

Ten gościu to jebany pedał, wkurwiający ludzi uczciwie wykonujących swoje obowiązki.



Jebany pedał to twój stary, a ty ubeku zamknij mordę.
Zgłoś
Avatar
4man 2024-08-04, 22:22 5
Pietrushka napisał/a:

Czasem żeby coś zrozumieć trzeba podskoczyć trochę wyżej.
Pierdolenie o google street view i w ogóle wsadźcie sobie w dupę.
Idiota taki będzie się kręcił koło fabryki cały dzień i robił fotki jakie ciężarówki przyjeżdżają do zakładu, jakie wyjeżdżają z niego, gdzie są drogi magazowe, o której konwój z gotówką wyjeżdża...
Trzeba być idiotą żeby zarządzać czymś takim i spać spokojnie jak każdy może sobie chodzić i robić wszystkiemu zdjęcia.
Jak gdzieś jest tabliczka "zakaz robienia zdjęć/lub filmowania, musiałbym być pierdolonym atencjuszem żeby specjalnie tam chodzić i wszczynać prowokacje. Na chuj mu zdjęcia tego obiektu? Nie ma ładniejszych rzeczy w miastach żeby sobie zdjęcia fajne popykać?
Po co mu te zdjęcia?
I cyk wniosek o zatrzymanie komputera tego debila, żeby ustalić w jaki sposób zabezpiecza te nagrania przed dostaniem się w niepowołane ręce.
Twarze i nazwiska jeszcze z przed edycji...
Dobrałbym mu się do dupy w 15 minut takiej akcji pod moją firmą...



Uznam to za trolling bo nie można być tak bezdennie głupim to niemożliwe gdybym chciał szpiegować twoją firmę której nie masz to bym się rozjebał w samochodzie 400m od firmy z aparatem z potężnym obiektywem i tyle byś kurwa widział a nie paradował po chodniku 10 m od firmy której nie masz albo stanął w samochodzie z kamerka samochodowa przed bramą i też byś mnie mógł w dupę cmoknac wlascicielu firmy
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2024-08-04, 22:41 3
Widzę że duża część temu ochraniaczowi na początku to by jeszcze na kolanach berłow na perłowo opierdoliło! Zdjęcia szpiegowskie, no bo z ulicy to można takie istotne zdjęcia zrobić. Pomijając że po pierwsze by się z tym nie afiszował że by było widać jak by szpiegował, dwa że chyba takie kraje co by chciały szpiegować mają od tego satelity. Cięcie z ochrony już sobie uświadomiły co odjebali.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie