18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
PanJacekPierwszy 2024-08-04, 22:42 2
Pietrushka napisał/a:

Mnie osobiście ten typ tak wkurwia że gdyby trafił na mnie w roli dyrektora takiego zakładu to z miejsca by został brutalnie zatrzymany przez ochronę obiektu i dopilnowałbym żeby mój prawnik postawił mu każdy możliwy zarzut, a wystarczyłby tylko Art. 130KK żeby przyjebać się do 10 rzeczy które wyrabia ten pajac z kamerą.
Ma szczęście że jestem biedny i nie mam ani firmy ani prawnika bo miałby przejebane xDDD


Bo jesteś nie tylko biedny ale i tępy
Zgłoś
Avatar
bodzionek 2024-08-04, 22:55 4
Pietrushka napisał/a:

Czasem żeby coś zrozumieć trzeba podskoczyć trochę wyżej.
Pierdolenie o google street view i w ogóle wsadźcie sobie w dupę.
Idiota taki będzie się kręcił koło fabryki cały dzień i robił fotki jakie ciężarówki przyjeżdżają do zakładu, jakie wyjeżdżają z niego, gdzie są drogi magazowe, o której konwój z gotówką wyjeżdża...
Trzeba być idiotą żeby zarządzać czymś takim i spać spokojnie jak każdy może sobie chodzić i robić wszystkiemu zdjęcia.
Jak gdzieś jest tabliczka "zakaz robienia zdjęć/lub filmowania, musiałbym być pierdolonym atencjuszem żeby specjalnie tam chodzić i wszczynać prowokacje. Na chuj mu zdjęcia tego obiektu? Nie ma ładniejszych rzeczy w miastach żeby sobie zdjęcia fajne popykać?
Po co mu te zdjęcia?
I cyk wniosek o zatrzymanie komputera tego debila, żeby ustalić w jaki sposób zabezpiecza te nagrania przed dostaniem się w niepowołane ręce.
Twarze i nazwiska jeszcze z przed edycji...
Dobrałbym mu się do dupy w 15 minut takiej akcji pod moją firmą...



Masz chyba świadomość, że jeżeli by ktoś miał złe zamiary to mógłby to spokojnie nagrać i raczej nie robiłby tego telefonem chodząc po chodniku tak by wszyscy go zauważyli?
Na chwilę obecną wygląda to tak, że prawo mu na to pozwala. Nie ma tutaj znaczenia czy to jest dobre czy złe.
Po co mu zdjęcia? Może nawet je sobie w domu drukować by podcierać sobie nimi tyłek jeżeli naszłaby go taka ochota. Z góry zakładasz, że nie mogą takie obiekty go interesować architektonicznie i historycznie?
Jak to się robi na prywatnych posesjach - nie chcę by z ulicy było widać podwórko to stawiam płot albo sadzę krzaczki / iglaki, które wszystko ładnie zasłaniają. Jak to robią duże firmy - machniemy siatkę i powiesimy tabliczkę, jeee załatwione, nikt już nam tutaj nie będzie zaglądał.
Mógłbyś mu się dobrać do dupy za taką akcję, nie twierdzę, że nie. Sam twierdzisz, że jest atencjuszem a nie da się ukryć, że prawo też troszkę zna. Uważasz, że on by miał większe problemy niż Ty po takiej akcji?
Zgłoś
Avatar
emperorrr 2024-08-04, 23:19 2
Ale tu banda dzbanów się udziela stając przeciwko audytorowi xd oby was napadli kiedyś ochroniarze kiedy sami nie chcieliście zadać ciosu albo zjawiła się policja (na wasze albo i nie wezwanie) i była tak samo jak Wy niewyedukowana i nieprofesjonalna
Zgłoś
Avatar
PolskaSkarpetka 2024-08-04, 23:35 4
Ten gościu niesie kaganek oświaty dla tępego motłochu. Każdy cwel co się oburza na jego szczytne zachowanie nadaje się do wyjebania za wschodnią granice. Tam rządzi bezprawie i prawo silnego. Oprócz typa który usuwa znaki i walczy z absurdalnymi drogowymi w Polsce (Kanał na YT usuń znak) Audyt Obywatelski ma drugie miejsce jeżeli chodzi o pro społeczne postawy. Walczy z Policyjnym bezprawiem i walczy o Poszanowanie Prawa a te „chłopki z Sadistica” cisną że „wkurwiający pedał”, HA TFU WAM NA RYJ. Was to policja powinna legitymować za samo spojrzenie.
Zgłoś
Avatar
Arashi91 2024-08-04, 23:45
bodzionek napisał/a:

Masz chyba świadomość, że jeżeli by ktoś miał złe zamiary to mógłby to spokojnie nagrać i raczej nie robiłby tego telefonem chodząc po chodniku tak by wszyscy go zauważyli?
Na chwilę obecną wygląda to tak, że prawo mu na to pozwala. Nie ma tutaj znaczenia czy to jest dobre czy złe.
Po co mu zdjęcia? Może nawet je sobie w domu drukować by podcierać sobie nimi tyłek jeżeli naszłaby go taka ochota. Z góry zakładasz, że nie mogą takie obiekty go interesować architektonicznie i historycznie?
Jak to się robi na prywatnych posesjach - nie chcę by z ulicy było widać podwórko to stawiam płot albo sadzę krzaczki / iglaki, które wszystko ładnie zasłaniają. Jak to robią duże firmy - machniemy siatkę i powiesimy tabliczkę, jeee załatwione, nikt już nam tutaj nie będzie zaglądał.
Mógłbyś mu się dobrać do dupy za taką akcję, nie twierdzę, że nie. Sam twierdzisz, że jest atencjuszem a nie da się ukryć, że prawo też troszkę zna. Uważasz, że on by miał większe problemy niż Ty po takiej akcji?



Zrozum, że wszelkiej maści terroaktywizm przez dekady był fiansowany przez Rosję i ma w tym ona ogromne doświadczenie. Dlaczego grupy ekozjebów przypadkiem atakowały i blokowały statki z ropą zachodnich koncernów, ale ruskie zostawiali w spokoju? Dlaczego ostatnie pokolenie nie przykleja się do drogi w Moskwie? Albo w koszmarnie zatrutych miastach dalej na wschód? Demokracja ma potężne luki, które autorytarne kraje perfekcyjnie rozgrywają. Obiekty infrastruktury krytycznej są monitorowane przez służby cały czas. Oni mają wysrane na zdjęcie z googla czy satelity. Oni chcą widzieć kto wjeżdża, czym wjeżdża. W jakim budynku i w jakich godzinach przebywa najwięcej personelu itd. Polska ma potężne luki prawne jeżeli chodzi o ochronę takich obiektów i to jak skutecznie odganiać takie spierdoliny jak ten typ. Ten koleś potrafi kręcić się pod jednostkami wojskowymi zachowując się dziwnie - prowokuje żołnierzy do wyjścia i potem ich kręci. My widzimy ułamek akcji wycięty przez niego, on w realu kręci rundy tak długo, aż wyjdą po niego i zaczyna inbę. Moim zdaniem typ jest na coś chory i tak się to właśnie objawia. Nie twierdzę, że celowo dla ruskich pracuje. Jednak ruscy internety śledzą jak nigdy i zbierają wszystko co się da.

To jest kanał totalnego atencjusza, który ma jakąś swoją pseudo misję i myśli, że ratuje Świat. Spoko niech to robi i niech jego zjebani fani trzepią do tego. Jednak jest tyle spraw, tyle patologii, a on kurwa biega w środku wojny z kamerą i kręci takie obiekty robiąc dramę.

Ochrona tych obiektów i tak pozostawia w chuj do życzenia, a po takich akcjach ochroniarze będą jeszcze bardziej bali się interweniować. A potem jak faktycznie coś się stanie to będzie plucie, że dlaczego ochrona wcześniej nie reagowała.

[ Dodano 2024-08-04, 23:49 ]
4man napisał/a:

Satelita rozpoznawczy – sztuczny satelita, którego zadaniem jest rozpoznanie satelitarne obiektów na Ziemi oraz przechwytywanie sygnałów z Ziemi, w celach wojskowych lub wywiadowczych. Często obserwacja ta polega na wykonywaniu fotografii o dużej rozdzielczości (do poniżej 1 m), Faktycznie kurwa potrzebuja jego filmiku jprd



Potrzebujesz dzbanie z wiedzą z googla. Po co Rosji i Ukrainie drony rozpoznawcze? Po co oddziały rozpoznawcze i szpiedzy spamujący zdjęcia 24/dobę? Jak tak biegle korzystasz z telefonu to poproś chatgpt o pomoc i dowiedz się jak działa satelita. Satelita robi zdjęcie (jak pozwala na to pogoda) ułamka sekundy z życia zakładu i leci dalej. Nie ustali kto przyjechał, kto wyjechał. Jakim autem jeździ dyrektor. W jakim budynku siedzi o 15:30 90% załogi na apelu itd. Gdyby to tak działało jak w telewizji to wojna skończyłaby się w dwa tygodnie.
Zgłoś
Avatar
bodzionek 2024-08-05, 0:26
Arashi91 napisał/a:

Zrozum, że wszelkiej maści terroaktywizm przez dekady był fiansowany przez Rosję i ma w tym ona ogromne doświadczenie. Dlaczego grupy ekozjebów przypadkiem atakowały i blokowały statki z ropą zachodnich koncernów, ale ruskie zostawiali w spokoju? Dlaczego ostatnie pokolenie nie przykleja się do drogi w Moskwie? Albo w koszmarnie zatrutych miastach dalej na wschód? Demokracja ma potężne luki, które autorytarne kraje perfekcyjnie rozgrywają. Obiekty infrastruktury krytycznej są monitorowane przez służby cały czas. Oni mają wysrane na zdjęcie z googla czy satelity. Oni chcą widzieć kto wjeżdża, czym wjeżdża. W jakim budynku i w jakich godzinach przebywa najwięcej personelu itd. Polska ma potężne luki prawne jeżeli chodzi o ochronę takich obiektów i to jak skutecznie odganiać takie spierdoliny jak ten typ.


Ja to doskonale rozumiem. Zakładam jednak, że ich doświadczenie pozwala im na takie działanie z ukrycia a nie wysyłanie "atencjusza", który będzie nagrywał takie obiekty telefonem z chodnika. Tutaj chodziło mi tylko o absurd nazywania audytora szpiegiem. Strasznie mnie irytuje to, że żyjemy w czasach w których ludzie tak szybko do wszystkiego przyklejają łatki. Wszystko jest zero-jedynkowe. Masz swoje zdanie, robisz coś z czymś ktoś inny się nie zgodzi to zaraz jesteś ruską onucą, szpiegiem, rasistą, antysemitą, homofobem, itd.
Ja nigdzie nie twierdziłem, że nasze prawo jest idealne. Uważam, że nie jest i pewnie bardzo długo nie będzie. Audytor swoimi działaniami być może nawet przykłada się do tego by je poprawić.
Wydaje mi się też, że jest więcej powodów dlaczego a krajach autorytarnych ludzie nie przyklejają się do chodników a w Chinach muzułmanie nie protestują przeciw rzezi Ujgurów. To chyba taka przypadłość tych krajów, że prawo może być na papierze, ale władza może i tak zrobić co zechce. Wystarczy sobie przypomnieć sytuację, gdy w Rosji zamykali ludzi za stanie z pustą kartką w ręku. Ja zdecydowanie wolę Polskę, gdzie prawo może i jest dziurawe i nie jest idealne, ale jest przeważnie respektowane.
Zgłoś
Avatar
Arashi91 2024-08-05, 0:28 1
bodzionek napisał/a:

Ja to doskonale rozumiem. Zakładam jednak, że ich doświadczenie pozwala im na takie działanie z ukrycia a nie wysyłanie "atencjusza", który będzie nagrywał takie obiekty telefonem z chodnika. Tutaj chodziło mi tylko o absurd nazywania audytora szpiegiem. Strasznie mnie irytuje to, że żyjemy w czasach w których ludzie tak szybko do wszystkiego przyklejają łatki. Wszystko jest zero-jedynkowe. Masz swoje zdanie, robisz coś z czymś ktoś inny się nie zgodzi to zaraz jesteś ruską onucą, szpiegiem, rasistą, antysemitą, homofobem, itd.
Ja nigdzie nie twierdziłem, że nasze prawo jest idealne. Uważam, że nie jest i pewnie bardzo długo nie będzie. Audytor swoimi działaniami być może nawet przykłada się do tego by je poprawić.
Wydaje mi się też, że jest więcej powodów dlaczego a krajach autorytarnych ludzie nie przyklejają się do chodników a w Chinach muzułmanie nie protestują przeciw rzezi Ujgurów. To chyba taka przypadłość tych krajów, że prawo może być na papierze, ale władza może i tak zrobić co zechce. Wystarczy sobie przypomnieć sytuację, gdy w Rosji zamykali ludzi za stanie z pustą kartką w ręku. Ja zdecydowanie wolę Polskę, gdzie prawo może i jest dziurawe i nie jest idealne, ale jest przeważnie respektowane.



Ja nie twierdzę, że on jest na pasku Putina. Natomiast jego materiały służby rosyjskie z pewnością oglądają - tak jak wysrywy jemu podobnych. Akurat tutaj to chuj, ale to co odjebał przed jednostką wojskową doprowadzając nawet do konfrontacji z dowódcą batalionu. To jest po prostu dramat, że on jeszcze w ogóle chodzi wolny i kręci to gówno dalej.
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2024-08-05, 0:50
@Pietrushka: No przecież już jesteś na mojej liście zjebów. Po co się tak afiszujesz?
Poczytaj, co koledzy za mnie napisali i się zastanów, czy aby na pewno nadążasz za rozwijającym się światem, dziadku.

[ Dodano 2024-08-05, 00:55 ]
@d-_-bE.Prigozhin61: Ta jssssne! Ruskie pociski manewrujące, choć zrobione w technilogii Zimnej Wojny, jakoś szefowi MON'u nie wyskoczyły na żadnej radiostacji. Rolnik dopiero znalazł, to się dowiedzieli. Okienko uchyl w piwnicy, wyjrzyj przez judasza. Czasem widać prawdziwy świat.
Zgłoś
Andrzejas napisał/a:

@: No przecież już jesteś na mojej liście zjebów. Po co się tak afiszujesz?
Poczytaj, co koledzy za mnie napisali i się zastanów, czy aby na pewno nadążasz za rozwijającym się światem, dziadku.
@: Ta jssssne! Ruskie pociski manewrujące, choć zrobione w technilogii Zimnej Wojny, jakoś szefowi MON'u nie wyskoczyły na żadnej radiostacji. Rolnik dopiero znalazł, to się dowiedzieli. Okienko uchyl w piwnicy, wyjrzyj przez judasza. Czasem widać prawdziwy świat.



Piszesz bzdury tylko po to by pisać jednocześnie powtarzając medialną propagandę.
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2024-08-05, 1:53
@d-_-bE.Prigozhin61: Ty za to piszesz bzdury, by się pogrążyć. Nie jesteśmy tacy sami.
Chcesz mnie wyjaśnić, to podeprzyj swoje słowa dowodami. To w zupełności wystarczy, żebym zamknął pysk i przeprosił, że cię obraziłem. Jestem otwarty na argumenty. Tylko się, kurwa, postaraj. Linki jakieś może dawaj, jak piszesz takie niewiarygodne rzeczy.
Zgłoś
Andrzejas napisał/a:

@: Ty za to piszesz bzdury, by się pogrążyć. Nie jesteśmy tacy sami.
Chcesz mnie wyjaśnić, to podeprzyj swoje słowa dowodami. To w zupełności wystarczy, żebym zamknął pysk i przeprosił, że cię obraziłem. Jestem otwarty na argumenty. Tylko się, kurwa, postaraj. Linki jakieś może dawaj, jak piszesz takie niewiarygodne rzeczy.



Jak z tobą rozmawiać o argumentach jak używasz zwrotów o których nie masz pojęcia. Nie ma takiego czegoś jak fotogrametria skośna. Po2 modelowanie 3D jakie ma zastosowanie militarne? Co to tej znalezionej rakiety obiekt nisko lecący zwłaszcza na wzburzonym morzu jest niewidoczny dla większości radarów naziemnych. Jedynie precyzyjne stacje namiarowe działające w paśmie powyżej W zobaczą taki obiekt lecz radary tego typu działają na bardzo wąskiej dyskryminacji oraz dystansie max 25 NM. Swoją drogą nie bez powodu wysyła się oddział w celu rozpoznania celu lub oświetlenia go wiązką ew. zrobienia tzw. zdjęć wysokiej głębi przy wykorzystaniu lotniczych kaset błyskowych. Kolejny przykład to Afganistan. Jakoś USA się chwali najdokładniejszym sprzętem obrazowania terenu, a artyleria w postaci jakiś gradów pojawiała się nagle.
Zgłoś
Avatar
Cymesowy 2024-08-05, 9:30 7
Andrzejas napisał/a:

Menda, czy nie, to na filmie wszystko zostało przedstawione. Policmajstry za brak zatrzymania podejrzanych do momentu wyjaśnienia okoliczności zajścia - do wyjebania ze służby. Ochroniarskie kabany - do napierdalania kijem przez każdego napotkanego.
I zanim coś napiszecie głupiego:
Całą akcja miała miejsce na drodze publicznej i te dwie kurwy nawet nie mają prawa opuszczać w czasie pracy terenu, który ochraniają! Jak im się nie podoba cudzy obiektyw, to niech sobie żywopłot posadzą! Co to za przypierdalanie się do człowieka na ulicy, na której może być i sobie filmować co mu się tylko podoba?



Dokładnie, te jełopy zapomniały już co się działo w czasie covidu. Teraz Ci zabronią legalnego nagrywania a potem będą cie skuwać za to że chodzisz bez celu po parku, audyt robi bardzo dobrą robotę to jest AUDYT on ma "prowokować" tak samo przecież robi się w różnych firmach przychodzi klient i np zamawia jedzenie bez jakiegoś składnika prosi o to i tamto i sprawdzają czy prośba zostanie wykonana czy nie...
Zgłoś
Avatar
jjkotulek 2024-08-05, 12:44 2
Dobry papug i kurwy pseudo ochraniacze idą siedzieć.
Zgłoś
Avatar
koxxx92 2024-08-05, 13:11 4
Love_is_Love napisał/a:

Ten gościu to jebany pedał, wkurwiający ludzi uczciwie wykonujących swoje obowiązki.



Pedały to te dwa cepy które nie potrafią przeczytać jednej strony A4 swoich praw i obowiązków. Do pierdla z Takimi chujami.
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2024-08-05, 14:20 2
@Cymesowy: Pierwszy, który wspomniał w tej burzy, co to znaczy audyt i czym on się różni od raportu. Piwo, kolego! Większość ludzi nawet nie czai o czym ten gość ma kanał. Wychowani przez ulicę i blokowiska albo inne patologie znaczenia słów nie znają! Jak ktoś coś gdzieś zgłosi, to od razu krzyczą "sześdziesiona! sześciesiona jebana!" choć artykuł 60 KK odnosi się do bardziej złożonej sprawy.
Jak ktoś okaże się według nich niegodny zaufania, to krzyczą "konfident! konfidmęt pierdolony!", choć konfident, to spowiernik i osoba zaufana właśnie. Chodzą, i tylko powtarzają te swoje jebane frazesy z podwórek!

Facet ma kanał poświęcony prowokowaniu sytuacji na granicy prawa, co jak byk stoi w jego nazwie, ale tutaj co trzeci komentarz jest o treści "Ej! Ten ciul ma na kanale same takie filmy! Prowokator! Śmieć jebany nie umie normalnie przejść, tylko musi innych wkurwiać!"

Nosz kurrrrwa! Cóż za odkrycie!
Durne zjeby! I to nie tyle te dzieci, co mają wakacje teraz. To, kurwa, dorośli ludzie piszą takie rzeczy! Często z wyższym wykształceniem od mojego!
Do książek, barany jebane, a nie kurwa ciągle Netflix, Goats, patogejopedoMMA!
Że was, kurwa, ziemia nosi, pierwotniaki!

[ Dodano 2024-08-05, 15:11 ]
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Jak z tobą rozmawiać o argumentach jak używasz zwrotów o których nie masz pojęcia. Nie ma takiego czegoś jak fotogrametria skośna. Po2 modelowanie 3D jakie ma zastosowanie militarne? Co to tej znalezionej rakiety obiekt nisko lecący zwłaszcza na wzburzonym morzu jest niewidoczny dla większości radarów naziemnych. Jedynie precyzyjne stacje namiarowe działające w paśmie powyżej W zobaczą taki obiekt lecz radary tego typu działają na bardzo wąskiej dyskryminacji oraz dystansie max 25 NM. Swoją drogą nie bez powodu wysyła się oddział w celu rozpoznania celu lub oświetlenia go wiązką ew. zrobienia tzw. zdjęć wysokiej głębi przy wykorzystaniu lotniczych kaset błyskowych. Kolejny przykład to Afganistan. Jakoś USA się chwali najdokładniejszym sprzętem obrazowania terenu, a artyleria w postaci jakiś gradów pojawiała się nagle.



Czytaj, jełopie.

W połowie grudnia 2022 w lesie obok Zamościa koło Bydgoszczy spadł bolszewicki pocisk manewrujący Ch-55. Znalazł się on tam z okazji ostrzału Kijowa więc zakładam, że mniej więcej z tego kierunku właśnie pocisk do nas przyleciał. Od kiedy naruszył on przestrzeń powietrzną naszego kraju przeleciał około 400 km zanim spadł. Oczywiście to pocisk manewrujący, więc mógł nie lecieć w linii prostej, co tylko wydłużyło czas przebywania w naszej strefie powietrznej. EDIT: Zwróć uwagę, kapuściany łbie, że ów pocisk przeleciał nieopodal stolicy!



"O tym, że rakieta naruszyła przestrzeń powietrzną, miał nie wiedzieć ani premier Mateusz Morawiecki, ani prezydent Andrzej Duda, zwierzchnik Sił Zbrojnych. Minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak odpowiedzialnością za tę sytuację obarczył dowódcę operacyjnego, gen. Tomasza Piotrowskiego, który miał nie poinformować go o zdarzeniu i nie podjąć odpowiednich działań mających na celu odnalezienie rosyjskiej rakiety. BBN wydał oświadczenie, z którego wynika, że prezydent Andrzej Duda nie posiada informacji uzasadniających zmiany w dowództwie Wojska Polskiego." - Rzeczpospolita z dnia 19.05.2023

Cytat:

Co to tej znalezionej rakiety obiekt nisko lecący zwłaszcza na wzburzonym morzu jest niewidoczny dla większości radarów naziemnych.



Gdzie ty tu kurwa widzisz po drodze z Kijowa do Bydgoszczy jakieś wzburzone morze, jełopie durny?

Cytat:

(...) dron czy inny obiekt latający wyskoczy nawet na mobilnej stacji radiolokacyjnej



Sam napisałeś, że nawet mniejszy od takiego pocisku obiekt wyskoczy nawet na ekranie mikrofalówki w Białymstoku.
Nie wiem na jakim pułapie operują te konkretne modele pocisków, ale śmiało możemy założyć, że latają wyżej niż 30 m nad ziemią.

Pierdolisz więc kurwa głupoty!

Jedyne w czym się pomyliłem to termin "fotogrametria", bo oczywiście nie ma fotogrametrii skośnej. Mia culpa. Chodziło mi o fotografię z lotu ptaka wykonywaną pod kątem, z której korzystają choćby portale mapowe i geodezyjne. Nie zmienia to jednak sensu tego, co napisałem. Przyjebałeś się do tego, bo to jedyne, do czego mogłeś.

Cytat:

Jakoś USA się chwali najdokładniejszym sprzętem obrazowania terenu, a artyleria w postaci jakiś gradów pojawiała się nagle.



Zdanie z czapy. Zakłada tezę, której nie wyjaśnia.

Cytat:

Jedynie precyzyjne stacje namiarowe działające w paśmie powyżej W zobaczą taki obiekt lecz radary tego typu działają na bardzo wąskiej dyskryminacji oraz dystansie max 25 NM.



Aha. Czyli wielki pocisk manewrujący wymaga wielkiej i superprecyzyjnej aparatury do wykrycia, a znacznie mniejszy dron bojowy można wykryć za pomocą walkie-talkie? No... logiczne. Trzyma się kupy!

Tak, jak pisałem - dostałeś się już na Listę Zjebów Sadola i tylko utwierdzasz takim pierdoleniem swoją pozycję na niej. Skończ więc waść i wstydu sobie oszczędź. Nie musisz już nic pisać, bo na wszystko, co możesz wysrać, odpowiedzi są w powyższych komentarzach.

Spokojnego popołudnia.

[ Dodano 2024-08-05, 15:34 ]
Tak tylko dodam jeszcze małą dygresję.
Wiesz po czym widać, że jesteś ułomny zanim przeczyta się twój komentarz?
Po tym:
Cytat:

d-_-b


Płytcy ludzie myślą, że to jest fajne i jak wpiszą sobie to w nich, to są cool, czy tam flex, jak to mawiacie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie