18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

LGBT w pigułce
~Velture • 2019-07-06, 01:42
Osoby transseksualne, transpłciowe i inne gendery żądają aby wszyscy na świecie ich akceptowali takimi jakimi są...

W sumie nie za bardzo rozumiem takich oczekiwań od osób które same nie akceptują siebie.

2019-07-23, 08:02
Nigdy nic nie miałem do społeczności LGBT. Co prawda brzydzą mnie wszystkie akty z facetami, itd., ale nie miałem problemu, że robią to w domu. Niestety ostatnio świat oszalał przez te poj***ne feministki z USA. Ciągle walczą o prawa kobiet (które już są o wiele większe od praw facetów), no i LGBT pomyślało, że oni też mogą.

Problem nie leży w tym, że są, czy że pokazują się w telewizji. Problem, jak zwykle leży po stronie ludzkiej przesadności. Osobiście mam już dość, że każdy film, czy serial musi uraczyć mnie na wstępie sceną, gdzie 2 facetów się całuje i r*cha. Rzygać mi się od tego chce i wszyscy mają gdzieś, że mi się to nie podoba (bo przecież to ja powinienem wszystko i wszystkich aceptować). Od kiedy to mniejszości rządzą większościami?

Ostatnio postanowiłem po 20 latach kupić sobie komiks Marvela. Dawno tego nie czytałem, wyszła nowa seria, akurat byłem w Empiku, więc uznałem, że pora wrócić. Szybko sprawdziłem na necie ich kolejność. Na pierwszy ogień Spider-man. Po paru minutach czytania, na kilku pierwszych stronach ślub 2 kolesi. Wtf? Serio w komiksie też musi być LGBT, bo świat eksploduje? Ile tego jeszcze mi wepchną do głowy?
Takim czymś powodują, że z osoby, która była obojętna na istnieje LGBT, staję się osobą, która już ich nienawidzi. Sami są sobie winni, że ludzie ich nie lubią. Oni mówią o faszyźmie, bo paru dresów pokrzyczało trochę na marszu. Zawsze krzyczą, czy to LGBT, czy rocznica Powstania Warszawskiego. Przejmowanie się paroma kibolami i przez to nazywanie całego społeczeństwa nietolerancyjnym, to przesada. Przestańcie się tak z tym obnosić i zapomnijcie o wychowywaniu dzieci.

Inna sprawa to to, że skoro ciągle pokazują nam, że są normalni. Że rodzina z dwoma tatusiami, to przecież coś normalnego, to znaczy, że tak naprawdę sami siebie nie akceptują i tej akceptacji szukają u społeczeństwa. Specjalistą nie jestem, ale mi coś takiego zajeżdża depresją i ogromnymi kompleksami... A to już choroby i powinno się je leczyć.