18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Tryper 2020-08-02, 20:34 8
Długo ustał jak na "pęknięty" kręgosłup.
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2020-08-02, 20:35 12
Cham napisał/a:

Długo ustał jak na "pęknięty" kręgosłup.



Pęknął chyba jak upadł na sztangę.
Zgłoś
Avatar
Barnellini 2020-08-02, 20:39 1
@ up

Nie wiem dokładnie kiedy pękł ale w źródle było napisane, że tak się stało. Sugeruje to też dołączona grafika. Oczywiście może to być radosna twórczość autora filmu
Zgłoś
Avatar
luja27 2020-08-02, 20:48 1
A mówią że sport to zdrowie
Zgłoś
Avatar
nwonigers 2020-08-02, 21:42 25
Barnellini napisał/a:

@ up
Nie wiem dokładnie kiedy pękł ale w źródle było napisane, że tak się stało. Sugeruje to też dołączona grafika. Oczywiście może to być radosna twórczość autora filmu



az zmusiles mnie do zalogowania sie. koles wzial duzy ciezar, ale nie za duzy skoro go podniosl z ziemii. natomiast nieumiejetnie oddychal w cwiczeniu wiec na gorze odplynal, po czym pierdolnal plecami o stal i tam moglo mu cos strzelic. sport to zdrowie, czlowiek nie jest przystosowany do braku ruchu;d
Zgłoś
Avatar
Tom9310 2020-08-02, 21:51
Pytanie tylko czy pękł mu podczas podnoszenia czy jak uderzył o ciężar w momencie upadku?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-08-02, 22:01
Tom9310 napisał/a:

Pytanie tylko czy pękł mu podczas podnoszenia czy jak uderzył o ciężar w momencie upadku?



No kurwa bez jaj. Gość tylko omdlał, do uszkodzenia doszło gdy zajebał (jeśli w ogóle coś mu się stało, bo to złamanie wygląda tak jakby spadł na niego samobójca).
Zgłoś
Avatar
Eknen 2020-08-02, 22:12 8
filmik krąży w sieci od 2017 roku , ustalono, że facet tak się napiął , że zapomniał oddychać i zemdlał. Ustalono także , że takie złamanie z takim przemieszczeniem nie byłoby możliwe podczas podnoszenia czy tez upadku.
Zgłoś
Avatar
BigDaddyD 2020-08-02, 22:18 5
Ale się ludzie nabieracie na radosną twórczość trolli i atencyjnych pajacy, polecam przeczytać post Eknen, gość omdlał, a zdjęcie "RTG" to, nieudolny fejk jakiegoś gimbazjalisty...
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2020-08-02, 22:30
Eknen napisał/a:

filmik krąży w sieci od 2017 roku , ustalono, że facet tak się napiął , że zapomniał oddychać i zemdlał. Ustalono także , że takie złamanie z takim przemieszczeniem nie byłoby możliwe podczas podnoszenia czy tez upadku.



Nie wiem, kto to ustalał i czy miał ku temu jakieś predyspozycje, ale tak biorąc na logikę upadł bokiem na tę sztangę, więc takie przesunięcie wydaje mi się logiczne.
Zgłoś
Avatar
Liton 2020-08-02, 22:47
Pierdolenie kotka za pomocą młotka. Zmiażdżenie kręgosłupa nie przebiegało po linii prostej - to zwykła przeróbka obrazu.
Zgłoś
Avatar
Seavitia 2020-08-03, 0:01 2
To rzekome zdjęcie rtg to chyba w paincie robil ktos, kto na oczy fotki rtg nie widział. - szczególnie ten dół ciekawie wygląda - osobnik,, ktory to tworzyl nie tylko nie wie jak zdjecie rtg wygląda,a le nie wie też jak wygląda kregoslup.. Fejk jak chuj. Gośc zemdlał bo zapomniał oddychać, jednak nawet trzasniecie plecami o sztange to by mu co najwyzej wyrostki kolczyste mogło połamać. Kręgosłup jest tworem kostno chrzęstnym, który połamać wcale tak łatwo nie jest - a już na pewno nie przy takim upadku - za mała siła, za mały ruch żeby aż tak sie przemiesciło. No i "zdjęcie" obok zdjecia rtg nawet nie leżało
Zgłoś
Avatar
xXx5226 2020-08-03, 8:13
Ja rozumiem że 90% z ludzi odwiedzających tą stronę z piwnicy nie wychodzi, ale bez jaj. Żeby omdlenie z wysiłku pomylić ze złamaniem kręgosłupa to trzeba być co najmniej upośledzonym umysłowo.
Zgłoś
Avatar
camson 2020-08-03, 17:46
Niedotlenienie mózgu, a nie kręgosłup.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie