18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Lidl zimą w irlandii
Sokole_Oko • 2018-03-02, 20:50
Co sie dzieje w Irlandii gdy sklepy sa 2 dni zamkniete z powodu najgorszej zimy od 1982 roku ?
Lidle same sie otwieraja

Update
ukryta treść

Update
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2018-03-02, 21:11 7
Cos ty kurwa zrobil...???
Wiesz ilu bedzie zawiedzonych, ze to nie w Polsce????
Ja pierdole....
Zgłoś
Avatar
k................s 2018-03-02, 21:50 4
Zielona wyspa... kurwa
Zgłoś
Avatar
BigDaddyD 2018-03-02, 21:54 43
Pierdolone, czarne i złodziejskie kurwy.
Zgłoś
Avatar
B................k 2018-03-02, 22:19 2
Brudnoręcy bandyci. Kurwa, co jak co ale koparkę to jakiś inżynier musiał obsługiwać.
Zgłoś
Avatar
Sokole_Oko 2018-03-02, 23:05 8
Wincy !
Chłopaki rozkurwiły Lidla w miejscu gdzie było biuro...
Wyciagneli z niego sejf i rozpierdalali koparka




A tego samego dnia tak go miejscowe lemingi opierdolily
Zgłoś
Avatar
s................y 2018-03-02, 23:28 5
Oni teraz panikują jak spadło im śniegu lekko ponad kostkę?! hahaha gdyby jeszcze przyjebało tak z -25 to bym miał z nich niezłą bekę. Teraz jak idę ulicą i widzę twarze angoli w ich agonii bo śnieg spadł to mnie rozwesela a co dopiero gdyby ich przymroziło, po ulicach spacerowaliby tylko Polacy, Ruscy, Litwini etc. Sąsiadowi wczoraj powiedziałem "Witaj w Polsce tak wygląda u nas początek zimy" i ten wymuszony uśmiech ehhh normalnie miodek
Zgłoś
Avatar
Sokole_Oko 2018-03-02, 23:35 8
A ze mam po sasiedzku to tak wyglada teraz




I Koparka dla Sadola


silvsky napisał/a:

Oni teraz panikują jak spadło im śniegu lekko ponad kostkę?! hahaha gdyby jeszcze przyjebało tak z -25 to bym miał z nich niezłą bekę. Teraz jak idę ulicą i widzę twarze angoli w ich agonii bo śnieg spadł to mnie rozwesela a co dopiero gdyby ich przymroziło, po ulicach spacerowaliby tylko Polacy, Ruscy, Litwini etc. Sąsiadowi wczoraj powiedziałem "Witaj w Polsce tak wygląda u nas początek zimy" i ten wymuszony uśmiech ehhh normalnie miodek



Twoje Sniegu po kostke...





Zgłoś
Avatar
tranzystor 2018-03-03, 0:08 1
Przecież te brudasy nie potrafiłyby obsługiwać koparki. I na pewno sami nie wpadli na ten pomysł.
Zgłoś
Avatar
Argeusz 2018-03-03, 1:23 1
Też bym kradł. W końcu jestem Polakiem.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-03-03, 10:05 28
Coś ty najlepszego zrobił człowieku?
Pokazałeś, że poza polską na wymarzonych wyspach ludzie zachowują się jak bydło?
Kurwa mać jak loaloa i inne abraxusy to zobaczą to mózgi im się zagrzeją bo nie będą wiedzieli jak pocisnąć po "polaczkach cebulaczkach"...

Chłopie ty podzieliłeś przez zero!
Zgłoś
Avatar
jojoaction 2018-03-03, 12:31
spadł śnieg i cała Irlandia w dupie. Kraj który jest 100 lat za Polską a 200 lat za murzynami. Może was zaskoczę ale to w 80% procentach nie murzyni czy inni imigranci ale rodowici irole których rodziny od kilku pokoleń żyją tylko i wyłącznie z zasiłku.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-03-03, 12:56 2
Kurwa... nie ogarniam.
Znaczy się niby nie ogarniam ale jednak ogarniam.
Ktoś wziął koparkę i rozpierdolił Lidla i zajebał sejf i chciał ten sejf rozwalić koparką??
I to wszystko w cywilizowanej Irlandii?
No kurwa szacunek dla pomysłodawcy, aż tak pierdolnięty jak on to nawet ja nie
jestem.
Pytanie... co czarni robią w Irlandii???
Zgłoś
Avatar
Komandosss 2018-03-03, 12:56
Ta koparka to taki WinRAR w RL
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-03-03, 12:58 1
Velture napisał/a:


Kurwa mać jak loaloa i inne abraxusy to zobaczą to mózgi im się zagrzeją bo nie będą wiedzieli jak pocisnąć po "polaczkach cebulaczkach"...



Spokojnie, napiszą, że "polactwo" w Irlandii ma przerwę na zmywaku i poszło do LIDLA po gratisy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie