18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
elkocurro 2010-03-12, 18:34 1
jakoś mnie to nie dziwi wręcz uważam że to bardzo dobrze..... jeszcze niedawno jako stały nabywca tego produktu (z racji córki) chuj mnie strzelał jak wchodziłem do tesco promocja na pieluchy a tu pusta półka ---w następnej alejce spotkałem buraka który (podejrzewam do własnego sklepu) w dwóch koszach miał 24 opakowania (POLICZYŁEM!!!)
Zgłoś
Avatar
guan0 2010-03-12, 18:58
to taka pięcioosobowa rodzina może wynieść aż 15 paczek!
od razu przypomina mi się zeszłoroczna promocja w Carrefourze- sześciopak Carlsberga za dychę. Studenci ładowali do koszyków po 10 zestawów. Dopiero przy kasie mina im zrzedła jak się dowiedzieli, że to jeden na osobę . Jednak student taki głupi nie jest jak się wydaje - brało się jeden, kupowało, szło się po następny- do kasy itd..
Zgłoś
Avatar
Ingles 2010-03-12, 19:58
@guan0 te studenty to jednak szczwane lisy ;]
Zgłoś
Avatar
R................x 2010-03-12, 21:44
guan0 napisał/a:

to taka pięcioosobowa rodzina może wynieść aż 15 paczek!
od razu przypomina mi się zeszłoroczna promocja w Carrefourze- sześciopak Carlsberga za dychę. Studenci ładowali do koszyków po 10 zestawów. Dopiero przy kasie mina im zrzedła jak się dowiedzieli, że to jeden na osobę . Jednak student taki głupi nie jest jak się wydaje - brało się jeden, kupowało, szło się po następny- do kasy itd..



Jednak jest bo wystarczyło powiedzieć że chce wszystko na osobnym rachunku.
Zgłoś
Avatar
guan0 2010-03-12, 22:50
Rhox napisał/a:



Jednak jest bo wystarczyło powiedzieć że chce wszystko na osobnym rachunku.



nie przeszło- sprawdzaliśmy
Zgłoś
Avatar
R................x 2010-03-13, 7:50
guan0 napisał/a:



nie przeszło- sprawdzaliśmy



Ostatnio była jakaś promocja, nie pamiętam czego, i też był limit di jednej sztuki na głowę, wziąłem na 4 osobne rachunki i nikt się nie pluł Trafiliście na sadystyczną ekspedientkę.
Zgłoś
Avatar
xoludus 2010-03-13, 11:04
Nie moga tak robic. Lamia prawa konsumenckie.
Zgłoś
Avatar
pozeracz_kotow 2010-03-13, 23:12
Z tego co mi wiadomo to w sieci Lidl z reguły zabronione jest kupowanie hurtem (czegokolwiek).
Zgłoś