18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Od dzisiaj limit piw potrzebny do wyjścia materiału z poczekalni na główną został zwiększony z 15 do 20

2013-07-02, 11:45
Dobra decyzja. Forum liczy sobie coraz więcej użyszkodników, więc coraz więcej gniotów pojawiało się na głównej. Piwo, nomen omen, za decyzję. :P

2013-07-02, 11:48
Bardzo dobra decyzja. :ok:

le...........ce
2013-07-02, 13:39
Też od dłuższego czasu byłem zdania, że trzeba podnieść limit piwek co do wyjścia na główną :ok: :)

is...........ay
2013-07-02, 15:45
Moim skromnym zdaniem powinno być 25.
Albo 32 - taka ładna, okrągła liczba. :krejzi:
A piwa za posty w dziale Suchary nie powinny się liczyć, tak jak to jest w dziale Obrazki.

2013-07-02, 15:59
Mr.Hardistic napisał/a:

Bardzo dobra decyzja. :ok:



Nap Limak napisał/a:

Dobra decyzja. Forum liczy sobie coraz więcej użyszkodników, więc coraz więcej gniotów pojawiało się na głównej. Piwo, nomen omen, za decyzję. :P



propsy dla mnie proszę, ja o to wnosiłem :amused:

cl...........er
2013-07-02, 18:06
@UP
A proszę Cię bardzo :D

Ale jeśli masz taką moc decyzyjną, to spraw, aby podnieśli do 25.
Bo naprawdę coraz więcej shit'u wchodzi na główną.

2013-07-02, 18:09
Teraz będzie trzeba zakładać więcej multikont :-/

ds...........gr
2013-07-02, 21:09
Również popieram decyzję, z podsieniem na 25 jednak lepiej się wstrzymać i zobaczyć jak to będzie wyglądać z obecną ilością.

2013-07-03, 18:51
Partnerów tym obejmijcie.

2013-07-03, 18:54
Jestem za podniesieniem jeszcze do 25... Dobra decyzja z tą zmianą.

_P...........K_
2013-07-03, 19:50
Zauważyłem, że tak samo najlepszy komentarz jest od 20 piw :roll:

Także popieram tę decyzję :ok:

2013-07-03, 20:57
No to teraz już mi żaden temat nie wejdzie na główną! :P

is...........ay
2013-07-03, 23:36
Ale czemu 20, 25, a nie 32? Nie ma tu żadnego informatyka? :roll:

EDIT:
Wpadłem na ciekawy pomysł. Co jakby przywrócić limit 15-tu piw (no dobra, zaokrąglmy do 16-tu), ale zabierać te piwa na wstępie. Chcesz dodać materiał, musisz "zapłacić" – dwa razy pomyślisz, czy rzeczywiście jest tego wart. Mogłoby to znacznie zmniejszyć ilość postów poniżej krytyki, suszu, dubli itepe-itede, a tym samym i ilość pracy, jaką muszą włożyć moderatorzy w utrzymanie strony na jakim takim poziomie. Tylko taka luźna sugestia...

EDIT: @lajtowy: różnicę w zasadzie już widać. Strony 7586 i 7587 – pozwolę sobie nieprofesjonalnie się wyrazić – k***A RZĄDZĄ!!! Stary, dobry Sadistic. Zobaczmy, czy poziom się utrzyma. W razie gdyby obserwowany efekt był tymczasowy można zawsze posłużyć się którymś z moich powyższych pomysłów (wtedy "propsy" dla mnie). Sądzę też, że do tego czasu znajdzie się multum indywiduów mających własne pomysły na usprawnienie forum. :-D

ds...........gr
2013-07-04, 14:52
isitsaturday napisał/a:

Ale czemu 20, 25, a nie 32? Nie ma tu żadnego informatyka? :roll:

EDIT:
Wpadłem na ciekawy pomysł. Co jakby przywrócić limit 15-tu piw (no dobra, zaokrąglmy do 16-tu), ale zabierać te piwa na wstępie. Chcesz dodać materiał, musisz "zapłacić" – dwa razy pomyślisz, czy rzeczywiście jest tego wart. Mogłoby to znacznie zmniejszyć ilość postów poniżej krytyki, suszu, dubli itepe-itede, a tym samym i ilość pracy, jaką muszą włożyć moderatorzy w utrzymanie strony na jakim takim poziomie. Tylko taka luźna sugestia...

EDIT: @lajtowy: różnicę w zasadzie już widać. Strony 7586 i 7587 – pozwolę sobie nieprofesjonalnie się wyrazić – k***A RZĄDZĄ!!! Stary, dobry Sadistic. Zobaczmy, czy poziom się utrzyma. W razie gdyby obserwowany efekt był tymczasowy można zawsze posłużyć się którymś z moich powyższych pomysłów (wtedy "propsy" dla mnie). Sądzę też, że do tego czasu znajdzie się multum indywiduów mających własne pomysły na usprawnienie forum. :-D



Niepotrzebne zabawy, myślisz, że dla mnie 15 piw byłoby problemem? Już lepszym pomysłem byłoby odejmowanie piw (wyłącznie w poczekalni) lub głosowanie tak/nie i wychodzi jeśli osiągnie jakiś procent na tak. Chociaż uważam, że teraz jest dobrze, jeśli będzie mało skuteczne to wystarczy zmniejszyć czas w poczekalni.