18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Nap_Limak 2013-07-02, 11:45 1
Dobra decyzja. Forum liczy sobie coraz więcej użyszkodników, więc coraz więcej gniotów pojawiało się na głównej. Piwo, nomen omen, za decyzję.
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2013-07-02, 11:48
Bardzo dobra decyzja.
Zgłoś
Avatar
l................e 2013-07-02, 13:39
Też od dłuższego czasu byłem zdania, że trzeba podnieść limit piwek co do wyjścia na główną
Zgłoś
Avatar
i................y 2013-07-02, 15:45 1
Moim skromnym zdaniem powinno być 25.
Albo 32 - taka ładna, okrągła liczba.
A piwa za posty w dziale Suchary nie powinny się liczyć, tak jak to jest w dziale Obrazki.
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2013-07-02, 15:59 10
Mr.Hardistic napisał/a:

Bardzo dobra decyzja.



Nap Limak napisał/a:

Dobra decyzja. Forum liczy sobie coraz więcej użyszkodników, więc coraz więcej gniotów pojawiało się na głównej. Piwo, nomen omen, za decyzję.



propsy dla mnie proszę, ja o to wnosiłem
Zgłoś
Avatar
c................r 2013-07-02, 18:06 4
@UP
A proszę Cię bardzo

Ale jeśli masz taką moc decyzyjną, to spraw, aby podnieśli do 25.
Bo naprawdę coraz więcej shit'u wchodzi na główną.
Zgłoś
Avatar
MichaU 2013-07-02, 18:09 11
Teraz będzie trzeba zakładać więcej multikont
Zgłoś
Avatar
d................r 2013-07-02, 21:09
Również popieram decyzję, z podsieniem na 25 jednak lepiej się wstrzymać i zobaczyć jak to będzie wyglądać z obecną ilością.
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-07-03, 18:51 14
Partnerów tym obejmijcie.
Zgłoś
Avatar
TomdeX 2013-07-03, 18:54
Jestem za podniesieniem jeszcze do 25... Dobra decyzja z tą zmianą.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-07-03, 19:50
Zauważyłem, że tak samo najlepszy komentarz jest od 20 piw

Także popieram tę decyzję
Zgłoś
Avatar
MichasQ 2013-07-03, 20:57
No to teraz już mi żaden temat nie wejdzie na główną!
Zgłoś
Avatar
i................y 2013-07-03, 23:36
Ale czemu 20, 25, a nie 32? Nie ma tu żadnego informatyka?

EDIT:
Wpadłem na ciekawy pomysł. Co jakby przywrócić limit 15-tu piw (no dobra, zaokrąglmy do 16-tu), ale zabierać te piwa na wstępie. Chcesz dodać materiał, musisz "zapłacić" – dwa razy pomyślisz, czy rzeczywiście jest tego wart. Mogłoby to znacznie zmniejszyć ilość postów poniżej krytyki, suszu, dubli itepe-itede, a tym samym i ilość pracy, jaką muszą włożyć moderatorzy w utrzymanie strony na jakim takim poziomie. Tylko taka luźna sugestia...

EDIT: @lajtowy: różnicę w zasadzie już widać. Strony 7586 i 7587 – pozwolę sobie nieprofesjonalnie się wyrazić – KURWA RZĄDZĄ!!! Stary, dobry Sadistic. Zobaczmy, czy poziom się utrzyma. W razie gdyby obserwowany efekt był tymczasowy można zawsze posłużyć się którymś z moich powyższych pomysłów (wtedy "propsy" dla mnie). Sądzę też, że do tego czasu znajdzie się multum indywiduów mających własne pomysły na usprawnienie forum.
Zgłoś
Avatar
d................r 2013-07-04, 14:52 1
isitsaturday napisał/a:

Ale czemu 20, 25, a nie 32? Nie ma tu żadnego informatyka?

EDIT:
Wpadłem na ciekawy pomysł. Co jakby przywrócić limit 15-tu piw (no dobra, zaokrąglmy do 16-tu), ale zabierać te piwa na wstępie. Chcesz dodać materiał, musisz "zapłacić" – dwa razy pomyślisz, czy rzeczywiście jest tego wart. Mogłoby to znacznie zmniejszyć ilość postów poniżej krytyki, suszu, dubli itepe-itede, a tym samym i ilość pracy, jaką muszą włożyć moderatorzy w utrzymanie strony na jakim takim poziomie. Tylko taka luźna sugestia...

EDIT: @lajtowy: różnicę w zasadzie już widać. Strony 7586 i 7587 – pozwolę sobie nieprofesjonalnie się wyrazić – KURWA RZĄDZĄ!!! Stary, dobry Sadistic. Zobaczmy, czy poziom się utrzyma. W razie gdyby obserwowany efekt był tymczasowy można zawsze posłużyć się którymś z moich powyższych pomysłów (wtedy "propsy" dla mnie). Sądzę też, że do tego czasu znajdzie się multum indywiduów mających własne pomysły na usprawnienie forum.



Niepotrzebne zabawy, myślisz, że dla mnie 15 piw byłoby problemem? Już lepszym pomysłem byłoby odejmowanie piw (wyłącznie w poczekalni) lub głosowanie tak/nie i wychodzi jeśli osiągnie jakiś procent na tak. Chociaż uważam, że teraz jest dobrze, jeśli będzie mało skuteczne to wystarczy zmniejszyć czas w poczekalni.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie