18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Limitless
Złowroga Pralka ! • 2012-09-05, 14:52
Witam chciałbym z wami podzielić się filmem który ostatnio udało mi się obejrzeć. Jest to jak w temacie Limitless (polszy tytuł Jestem bogiem)

Jest to dość ciekawa koncepcja na sztukę kto z was by nie użył magicznej pigułki która pozwalała by osiągnąć naszemu umysłowi najwyższe obroty? Dzięki której cały świat stał by u waszych stóp?

Naprawdę polecam Pralka Fronczewski

FILMWEB

IMDb

Jak ktoś się zgłosi na PW mogę podrzucić źródełko filmu.
Zgłoś
Avatar
gryzly123 2012-11-06, 22:10
Filmik zajebisty, mile go wspominam Raz widziany w kinie, raz z ful ha-de na de-pajret-bajowskim dawnlołdzie.

Dobre byłoby dla przedszkolaków żeby pokazać zajebiste skutki pigułek
Zgłoś
Avatar
B................g 2012-11-07, 16:59
Gówno, poza konecpcją samej pigułki film ssie, pokazując jak typowy nieudacznik wykorzystuje 100% działania mózgu, na to by zaistnieć w towarzystwie, o mało nie ginie a co więcej dopiero pod koniec filmu (używając 100%) mózgu, wpada na pomysł by zatrudnić chemika(mimo iż nauka czegokolwiek zajmowała mu szalenie krótki czas), pod koniec staje na czele koncernu farmaceutycznego(?).

Co jest kurwa?
Czy naprawdę to jest szczyt wykorzystania takiej pigułki? Wyrywanie dup i pare milionów na giełdzie, wykorzystywane na jeszcze większy konsupcjonizm?

Gość mógłby władać światem, dosłownie, tego jednak nie pokazali w filmie, jako że wyrywanie lasek, szpanerstwo jest lepsze.

By żyć jak on nie trzeba żadnych pigułek.
Zgłoś