18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Lololoney 2022-09-24, 14:57 17
Imo bardzo słuszne podejście... W cywilizowanym kraju, na malowany odcinek drogi powinny być wypuszczane wpierw odpowiednie służby, które by takie "przeszkody" usunęły... Ludzie od malowania mają płacone za malowanie, a nie sprzątanie... Ja też bym nie chciał skrobać gnijącego truchła gdy teoretycznie to nie moja rola, nie mam do tego odpowiedniego sprzętu i czasu (jeśli został określony w umowie).
Zgłoś
Avatar
Dejdwazlote 2022-09-24, 15:05 4
Już taką akcję mieliśmy chyba w powiacie Limanowskim. Gość prosił o usunięcie zwierzaka z drogi ale każdy miał to w dupie no to pomalował i część. Potem był lament jak tak można, ale jak gnił tydzień to nikomu nie wadził.
Zgłoś
Avatar
Kidl3r 2022-09-24, 17:51 1
Po trupach do celu. Teraz to modne, wszyscy stosują...
Zgłoś
Avatar
wlazidup-Krzysztof 2022-09-24, 18:17
Rosjanie i Polacy byli dobrzy ludzie a potem przyszła komuna i zostały same Janusze
Zgłoś
Avatar
TylerPL 2022-09-24, 18:51 1
Kot Schrodingera - nie wiadomo czy był żywy czy martwy w momencie malowania pasów.
Zgłoś
Avatar
StiepanB 2022-09-24, 21:54 3
Lololoney napisał/a:

Imo bardzo słuszne podejście... W cywilizowanym kraju, na malowany odcinek drogi powinny być wypuszczane wpierw odpowiednie służby, które by takie "przeszkody" usunęły... Ludzie od malowania mają płacone za malowanie, a nie sprzątanie... Ja też bym nie chciał skrobać gnijącego truchła gdy teoretycznie to nie moja rola, nie mam do tego odpowiedniego sprzętu i czasu (jeśli został określony w umowie).



Nie przejmuj się to tylko halman. Gdyby ruscy zajebali pedofila morderce on by zadawal pytania w stylu : "skad wiadomo, że dzieci go nie zachęcały? Skad wiadomo, że dzieci same sie nie zabiły, zgwałciły i zakopały w lesie?"

Nawet jakby ruscy wynaleźli lekarstwo na raka on na znak protesty twierdzilby, ze rak jest pożyteczny bo mogłoby być przeludnienie planety itd.

Nie warto na niego zwracać uwagi
Zgłoś
Avatar
Halman 2022-09-25, 7:36 1
StiepanB napisał/a:


Nie warto na niego zwracać uwagi


jak zostaniesz legendą sadola docenioną blisko milionem ośmiuset tysiącami piw to pogadamy jak równy z równym, na razie to jesteś tutaj tylko pierwotną formą życia...
Zgłoś
Avatar
neo001 2022-09-25, 22:59
Halman napisał/a:

jak zostaniesz legendą sadola docenioną blisko milionem ośmiuset tysiącami piw to pogadamy jak równy z równym, na razie to jesteś tutaj tylko pierwotną formą życia...



Żebyś się tymi piwami nie zachłysnął. Jesteś jedynie autorytetem we wrzucaniu filmików na sadola
Zgłoś