18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:22
Avatar
Nome 2024-10-15, 13:03 1
AlbertoNihilo napisał/a:

Jedzą inne niż mięso rzeczy, żeby się wyrzygać? 😂 Takiej bzdury już dawno nie czytałem. Nawet miesozerne zwierzęta jedzą rośliny, gdy im brakuje podstawowego pokarmu.



oglądałam kiedyś film o wilkach na półwyspie iberyjskim i tam głodne wilki jadły winogrona, był to dla nich pokarm niepełnowartościowy, ale pozwalał przeżyć, co do chleba to możliwe, że tak jechał chemią, że zwierze nie uznało tego za pokarm, mój pies nie wziął do paszczy parówek, choć wybredny nie był, także fakt, my ludzie jemy teraz totalne świństwa

______________

ja tu leczę nadwrażliwość
Zgłoś
Avatar
WKND 2024-10-15, 20:17
Jeśli to jest lis to chyba kurwa tomasz

______________

"Aby dowiedzieć się kto Tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno Ci krytykować"
Voltaire
Zgłoś
Avatar
Mister_Klex 2024-10-15, 20:33 2
Henboh napisał/a:

Jak te jebane aktywistki próbujące udowodnić, że drapieżnika można na wegetarianizm przestawić. Mógł go debil równie dobrze pieniędzmi karmić.



Ty sie kurwa śmiejesz ja z taką debilką studiuje, raz przed całą grupą zaczeła dupić te swoje teorie o tym że diete lwa można zamienić na diete sałatkową( na całe szczęście reszta lasek na kierunku jest bardziej ogarnięta i zepchnęły ją w kozi róg),ale coś mam obawy że pewnego dnia ten matoł skończy na stanowisku kierowniczym. No i oczywiście pasuje do profilu czyli , 110 kilo , ryj w kształcie szuflady ,no i za LGBT to by se dała łechtaczke uciąć
Zgłoś
Avatar
lysymisio6969 2024-10-16, 11:57 1
mateuszsick napisał/a:

Nie wiem co to za szczur psowaty ale to raczej zwierze mięsożerne, co za tym idzie? Żywi się mięsem i to praktycznie tylko mięsem a inne rzeczy jak zjada to po to żeby się wyrzygać bo tak działa jego organizm. Więc pokazał gdzie ma ten chlebek. Ale skąd taka jebana tępa padaka z tiktoka ma takie rzeczy wiedzieć? Ma w domu pewnie fafika jakiegoś mutanta co wpierdala suchary, kamienie, buty i czasami kraftową wołowinkę z bezstresowego chowu w japonii z gotowanymi ziemniaczkami i głupie bydle zdycha albo jedzie do weterynarza na zabieg za 18000 zł i zastrzyki za 3000 zł. Dzikie zwierzęta wiedzą co mogą zjeść można powiedzieć że "dbają o dietę", a ten debil jebany chlebek mu daje kurwa łaskawca jebany.



mięsożercy są względni i bezwzględni. kot jest mięsożercą bezwzględnym (je tylko mięso, żeby być zdrowym) psowate to mięsożercy względni (mogą nie jeść mięsa żeby być w dobrej kondycji), taki jenot je więcej roślinnego pokarmu niż mięsa.
Zgłoś
Avatar
mateuszsick 2024-10-16, 12:20 1
lysymisio6969 napisał/a:

mięsożercy są względni i bezwzględni. kot jest mięsożercą bezwzględnym (je tylko mięso, żeby być zdrowym) psowate to mięsożercy względni (mogą nie jeść mięsa żeby być w dobrej kondycji), taki jenot je więcej roślinnego pokarmu niż mięsa.



Dokładnie, masz rację 🙂 nie wiedziałem co to za wynalazek, myślałem że coś jak lis, niby podobny ale lis z kolei wiecej mięsa niż roślin. A to koty jedzą trwę itd rzeby się wyrzygać 😄
Zgłoś
Avatar
lysymisio6969 2024-10-16, 13:33 1
mateuszsick napisał/a:

Dokładnie, masz rację 🙂 nie wiedziałem co to za wynalazek, myślałem że coś jak lis, niby podobny ale lis z kolei wiecej mięsa niż roślin. A to koty jedzą trwę itd rzeby się wyrzygać 😄



na tym filmie to 90/100 lis.. raz się pomyliłem i szakala złocistego za lisa wziąłem z daleka, a ten na filmie.. jak dla mnie lis z jakąś chorobą skóry..
Zgłoś
Avatar
Jacson 2024-10-16, 23:07
Tylko idioci i biedaki jedzą taki chleb.
Zgłoś
Avatar
Dualram 2024-10-18, 21:33
psotna_cipka napisał/a:

To dzika świnia z Afryki.



Tak czy siak smalcu by z niej nie było
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-10-19, 14:20
lysymisio6969 napisał/a:

na tym filmie to 90/100 lis.. raz się pomyliłem i szakala złocistego za lisa wziąłem z daleka, a ten na filmie.. jak dla mnie lis z jakąś chorobą skóry..



Szakal złocisty to nadal mit w Polsce, zaobserwowany w Puszczy Białowieskiej i być może w innych miejscach. Ten na filmie to rasowy lis, z "upierzeniem" typowym dla lisa złodzieja, który dawno kury nie ukradł
Zgłoś
Avatar
jjzz26 2024-10-20, 22:20
I prawidłowo. Tylko ketoza.
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów