18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:22
Avatar
Henboh 2024-10-15, 0:15 13
Jak te jebane aktywistki próbujące udowodnić, że drapieżnika można na wegetarianizm przestawić. Mógł go debil równie dobrze pieniędzmi karmić.

______________

Coraz więcej Homo, coraz mniej Sapiens w tych ludziach.
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-10-15, 0:57 2
to nie lis, to kojot

______________

ja tu leczę nadwrażliwość
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2024-10-15, 1:04 6
To dzika świnia z Afryki.

Nome napisał/a:

to nie lis, to kojot

Zgłoś
Avatar
Nome 2024-10-15, 1:06 6
psotna_cipka napisał/a:

To dzika świnia z Afryki.



masz rację, tylko świnia daje suchy chleb głodnemu kojotowi

______________

ja tu leczę nadwrażliwość
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2024-10-15, 1:08 1
I ten pedalski głos ja pierdolę... Tik tok qurwa pełną gębą.
Zgłoś
Avatar
Fx12 2024-10-15, 6:21 12
To tylko pokazuje jakim świństwem sami jesteśmy karmieni, że dzikie zwierze nie mające kontaktu z naszą "eko-żywnością" sra na nią bo dla niego jest niejadalna.
Zgłoś
Avatar
yellow87 2024-10-15, 7:23 3
Ale śmiechłem xD swoją drogą kto lisa karmi chlebem xDDD
Zgłoś
Avatar
mateuszsick 2024-10-15, 7:31 6
Nie wiem co to za szczur psowaty ale to raczej zwierze mięsożerne, co za tym idzie? Żywi się mięsem i to praktycznie tylko mięsem a inne rzeczy jak zjada to po to żeby się wyrzygać bo tak działa jego organizm. Więc pokazał gdzie ma ten chlebek. Ale skąd taka jebana tępa padaka z tiktoka ma takie rzeczy wiedzieć? Ma w domu pewnie fafika jakiegoś mutanta co wpierdala suchary, kamienie, buty i czasami kraftową wołowinkę z bezstresowego chowu w japonii z gotowanymi ziemniaczkami i głupie bydle zdycha albo jedzie do weterynarza na zabieg za 18000 zł i zastrzyki za 3000 zł. Dzikie zwierzęta wiedzą co mogą zjeść można powiedzieć że "dbają o dietę", a ten debil jebany chlebek mu daje kurwa łaskawca jebany.
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2024-10-15, 8:08 2
mateuszsick napisał/a:

Nie wiem co to za szczur psowaty ale to raczej zwierze mięsożerne, co za tym idzie? Żywi się mięsem i to praktycznie tylko mięsem a inne rzeczy jak zjada to po to żeby się wyrzygać bo tak działa jego organizm. Więc pokazał gdzie ma ten chlebek. Ale skąd taka jebana tępa padaka z tiktoka ma takie rzeczy wiedzieć? Ma w domu pewnie fafika jakiegoś mutanta co wpierdala suchary, kamienie, buty i czasami kraftową wołowinkę z bezstresowego chowu w japonii z gotowanymi ziemniaczkami i głupie bydle zdycha albo jedzie do weterynarza na zabieg za 18000 zł i zastrzyki za 3000 zł. Dzikie zwierzęta wiedzą co mogą zjeść można powiedzieć że "dbają o dietę", a ten debil jebany chlebek mu daje kurwa łaskawca jebany.



Jedzą inne niż mięso rzeczy, żeby się wyrzygać? 😂 Takiej bzdury już dawno nie czytałem. Nawet miesozerne zwierzęta jedzą rośliny, gdy im brakuje podstawowego pokarmu.
Zgłoś
Avatar
eliveruss 2024-10-15, 9:08
psotna_cipka napisał/a:

To dzika świnia z Afryki.



Gdzie tam, przecież to świnka morska. Szybko wrzućcie ją do wody, bo się udusi
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-10-15, 10:53 4
To lis z Ukrainy?
Zgłoś
Avatar
Duczki1234 2024-10-15, 10:55 1
Kto wie ten wie kiedyś widziałem jak kot z głodu suchą skórkę chleba wpierdalał .
Zgłoś
Avatar
Dziobal123 2024-10-15, 10:55
Ja też śmiechłam. 😁A swoją drogą, skoro miał kromkę chleba pod ręką to rzucił. Nie kazdy stoi na ulicy z przygotowaną porcją mięska dla zbłąkanego liska 😁
Zgłoś
Avatar
mateuszsick 2024-10-15, 12:54 1
AlbertoNihilo napisał/a:

Jedzą inne niż mięso rzeczy, żeby się wyrzygać? 😂 Takiej bzdury już dawno nie czytałem. Nawet miesozerne zwierzęta jedzą rośliny, gdy im brakuje podstawowego pokarmu.



Nie odzywaj się nawet
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów