18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
List o życiu
Vangee • 2010-12-14, 22:29
List po angielsku, bo obecnie uczę się w Anglii. Sprawdzam dziś sobie spokojnie pocztę, a tam jakiś typ napisał coś takiego... (tłumaczenie niżej)



Myślisz, że twoje życie jest trudne?

Cóż, PIERDOL SIĘ. Twoje to nic w porównaniu z moim. Moja mama wyrzuciła mnie z domu zanim skończyłem trzynaście lat, nigdy nawet nie spotkałem się z moim tatą. Moim jedynym kolegą do ukończenia 10 roku życia był kutas, który mnie zawsze bił i mówił mi, że byłem gówna warty. Nie to, że miałem jakiś wybór. Przez całą moją młodość przenosiłem się z miejsca na miejsce, próbując zaprzyjaźnić się z ludźmi którzy mnie nawet nie chcieli.

Myślisz, że to jest najgorsze? Moim jedynym kolegą był Azjata około trzydziestki, który trzymał się blisko mnie, bo myślał, że to pomoże mu w przeleceniu kogoś. Jedyny plus był taki, że zadawałem się z ładną, rudą dziewczyną. Była płaska jak naleśnik, ale cholera, była po prostu nimfą. Musiała być jakąś sadystką, bo zawsze czerpała przyjemność z bicia mnie i mówienia mi, jak bardzo lubiła się "moczyć".

Ale, mój boże, zmorą mojego życia była para dorosłych, której po prostu nie mogłem uniknąć. Znasz te absolutnie obrzydliwe pary, które noszą pasujące do drugiej połówki ubrania i kończą zdania za siebie nawzajem? Tak, byli po prostu obrzydliwi. Mieli też kota, który był co najmniej dwukrotnie tak denerwujący, jak oni. Przysięgam, to cholerstwo nigdy nie zamykało ryja.

Jak powiedziałem, przenosiłem się z miasta do miasta, wdając się w bójki z dzieciakami w moim wieku, a od czasu do czasu nawet z dorosłymi.

Jedyna rzecz, która trzymała mnie przy życiu, było moje marzenie, żeby zostać mistrzem Pokemonów.

Chyba ktoś koledze konto zhackował.
Zgłoś
Avatar
Apollo 2010-12-15, 1:14
Następnego maila dostaniesz z numerem konta i prośbą o przelew...
Zgłoś
Avatar
yarzapp 2010-12-15, 1:29
Sądząc po adresatach tego maila to Twój przedział wieku, to 9-13, poza tym, kto normalny używa Outlooka?
Zgłoś
Avatar
Vangee 2010-12-15, 8:55 2
yarzapp napisał/a:

Sądząc po adresatach tego maila to Twój przedział wieku, to 9-13, poza tym, kto normalny używa Outlooka?



Nie, w anglii ludzie na roku 13 mają po 17 lat i jest to odpowiednik naszej 3 liceum, tylko oni mają o rok krótsze dzieciństwo i wysyłają 6 letnie dzieci do szkoły. A outlook to "szkolny" e-mail, bo informatycy są zbyt pojebani żeby zaakceptować cokolwiek innego niż outlook i śmieć explorer...
Zgłoś
Avatar
pakicito 2010-12-16, 8:52 2
co ten koles za glupie listy pisze, ze zycie ma zjebane - ma kompa - to sie liczy
Zgłoś
Avatar
fruwajacy 2010-12-16, 9:34
Vangee napisał/a:

Ale, mój boże, zmorą mojego życia była para dorosłych (...)



Zdania nie zaczyna się od "ale" do chuja!
Zgłoś
Avatar
rabson 2010-12-16, 9:43
Vangee napisał/a:


Zdania nie zaczyna się od "ale" do chuja!





Ty jesteś taki tępy czy udajesz?

====================
Poprawione i nie płacz chłopczyku.
Zgłoś
Avatar
fruwajacy 2010-12-16, 10:03
@up:
a czy Ty jesteś na tyle tępy, że nie potrafisz poprawnie zacytować?
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2010-12-16, 10:17 1
pakicito napisał/a:

co ten koles za glupie listy pisze, ze zycie ma zjebane - ma kompa - to sie liczy


Gratuluję klasyfikacji potrzeb człowieka
Zgłoś
Avatar
d................k 2010-12-16, 11:10 3
Vangee napisał/a:

List po angielsku, bo obecnie uczę się w Anglii.


Dostałem list ostatnio bo litewsku - ucze się na Litwie? Swoją drogą masz się czym chwalić - my tam wysyłamy idiotów, bo tam są prymusami.
Zgłoś
Avatar
matx 2010-12-16, 12:17
Vangee odpisz mu. Napisz mu, zeby czasem nie probowal odebrac sobie zycie, niech sprobuje latać. Niech wezmie ze soba kamere oczywiscie a Ty potem wstaw to na harda
Zgłoś
Avatar
Vangee 2010-12-16, 12:52 1
@ dback
Nie szpanuję byciem w anglii tylko tłumaczę czemu dostałem list w języku angielskim, żeby jakieś pały nie płakały że to fejk bo nie po polsku.

@ matx
Spoko, już piszę.
Zgłoś
Avatar
_InVictus_ 2010-12-16, 15:06
Vangee napisał/a:

@ dback
Nie szpanuję byciem w anglii tylko tłumaczę czemu dostałem list w języku angielskim



Według mnie żaliłeś się na jakimś anglojęzycznym forum że życie masz zjebane, nic Ci się nie podoba itd. Ktoś to zobaczył postanowił Ci jakoś ulżyć to napisał tego maila i a Ty skurwysynu od razu wszystko w internet wpierdalasz....
Zgłoś
Avatar
Vangee 2010-12-16, 15:15 1
Kirek09 napisał/a:



Według mnie żaliłeś się na jakimś anglojęzycznym forum że życie masz zjebane, nic Ci się nie podoba itd. Ktoś to zobaczył postanowił Ci jakoś ulżyć to napisał tego maila i a Ty skurwysynu od razu wszystko w internet wpierdalasz....



Kurwa... Społeczność internetowa wyjaśni każdą tajemniczą sprawę.
Zgłoś
Avatar
MCL 2010-12-16, 18:27
Młody przynajmniej poruchał.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie