18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
List od sąsiada.
gaznik • 2017-02-10, 15:14
Taki o to list znalazłem dziś w skrzynce na listy, dostałem go od sąsiada. (typowy pijaczek któremu wóda wyżarła mózg) strach się bać tylko kogo ? Policji czy świata przestępczego ?


nie ogarniam tego zdjęcia, stawiam i automatycznie się przekręca.
Zgłoś
Avatar
~DMT 2017-02-11, 13:01 1
Uroki mieszkania w bloku...
Zgłoś
Avatar
DrWhisky 2017-02-11, 13:05
Kurwa weź mu to oddaj i powiedz żeby napisał ponownie, albo niech mu psiapsiułki ze światka przestępczego pomogą haha, ja pierdole, jakie cebulowe dno.
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2017-02-11, 13:19
Więc okradłeś jakiegoś starego leszcza, który sprzeda cię na pałach i za to będzie max szanowany na swojej melinie.
Poszczuje cię swoimi koleżkami spod sklepu, z którymi wspólnie szabrują osiedlową altanę śmietnikową.

Nieźle, możesz już zamknąć się w szafie na ubrania i nie wychodzić ze strachu.
Zgłoś
Avatar
Hochsztapler 2017-02-11, 13:30 31


Aż mi się przypomniała akcja z "podstawówkowych" lat, gdy się taki Janusz do nas co chwilę dopierdalał, że grając w piłkę na boisku robimy za duży hałas i on spać po pierwszej zmianie nie może (miał dom naprzeciwko boiska). Co chwilę mówił, że on za młodu w gangu był i może nam ze znajomymi wpierdol spuścić (gość dobijający do 50. groził 10-14-latkom), bo taki z niego gangster. Rzeczywiście raz wpadł ze swoim gangiem...złożonym z grupki znanych na całym mieście spitusów z najobskurniejszego baru. (Tak, typ przyszedł z trzema Mirasami by zastraszyć grupkę dzieciaków). Zabrali nam piłkę, powyzywali jakimiś nieudolnymi wiązankami i jeden z nich zaczął się szarpać z jednym z nas. Zobaczył to przez okno jego brat (typ z trzeciej klasy zawodówki, typowy osiedlowy dres). Brat wpadł, wyjebał prostego Mirasowi, kopa drugiemu i już więcej na boisku gangu nie zobaczyliśmy
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2017-02-11, 14:14 10
@up, tak, tak na pewno. Powiec prawdę, że to Ciebie szarpały mirasy, że żadnego brata nie było, a zamiast już na zawsze spokojnego "boiska", zostały Ci tylko blizny na psychice po tym co mirasy z najobskurniejszego baru w mieście zrobiły Ci tego dnia w piwnicy do której Cię zaciągneli...
Zgłoś
Avatar
tomek1491 2017-02-11, 14:30 1
Mordo, moje miasto, jak będą problemy odezwij się na PW Zobaczymy kto ma większe znajomości
Zgłoś
Avatar
DrWhisky 2017-02-11, 14:38 2
tomek1491 napisał/a:

Mordo, moje miasto, jak będą problemy odezwij się na PW Zobaczymy kto ma większe znajomości


Mordeczko, nie nazywaj miasta swoim miastem, bo nie jest twoje, jesteś kurwa burmistrzem czy jakimś innym chujem?
Odezwę się na PW i zobaczymy.
Zgłoś
Avatar
rapidu 2017-02-11, 14:41 8
tomek1491 napisał/a:

Mordo, moje miasto, jak będą problemy odezwij się na PW Zobaczymy kto ma większe znajomości



Stary, szkoda ortalionu giąć....
Zgłoś
Avatar
OxY 2017-02-11, 15:08 2
Wooooo kjerwa, dwie rodziny przemytników na krzyż w mieście a Ci będą się mierzyć między sobą. Załatwcie razem przemeblowanie mordy autorowi liściku i po sprawie a nie buchacie sami do siebie.
Prawda jest taka, że gdyby adresat listu byłby ćpunem i złodziejem to albo :
- psiarskie dawno na chacie + wniosek o ukaranie
- wpierdol od lokalnych prawilniaków co sprawiedliwie rozdają ciosy.
Żaden szanowany się człowiek co zna nawet małych gangusów nie załatwia spraw w taki sposób. Dodatkowo jeśli ma jakieś przesłanki lub dowody niech zostawi to instytucji, która jest od egzekwowania prawa. Tyle w temacie napinacze, pewnie sami wrzucacie karteczki sąsiadom, że za głośno jebią swoje żony lub panienki.
Zgłoś
Avatar
sirmlcs 2017-02-11, 16:27 10
Może oddaj mu te puszki to będzie sztama

Zgłoś
Avatar
strachx 2017-02-11, 17:18
gaznik napisał/a:

fiattt czy tam fiutek nie wiem jak rodzice mówią do ciebie ale nie oceniaj mnie i tej sytuacji skoro nie znasz całej historii,
jesteś zwykłym petem.



no to może byś ją opowiedział
Zgłoś
Avatar
tomek1491 2017-02-11, 17:41
rapidu napisał/a:



Stary, szkoda ortalionu giąć....


Jestem mistrzem świata w skradaniu się w ortalionie.
Zgłoś
Avatar
TurboDymoMan 2017-02-11, 18:43
ciesz się typie, że Cie sąsiad na policje nie zgłosił. Ten list powinien być dla Ciebie przestrogą
Zgłoś
Avatar
MarcinnnW 2017-02-12, 0:21
No to zadarłeś ze światem przestępczym kolego
Zgłoś
Avatar
Vika 2017-02-12, 0:21 1
na tauzenie mamy sąsiadkę która ma niemałe zwidy, ostatnio podrzuciła kartę że mamy zabrać kamere z parapetu, - kamerą jest termometr Śpiewa w nocy i gada do niemców, a także wyzywa pobliskie bloki. Do wariatkowa jej nie chca zabrać ;/
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie