18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
List z Polski
Dartam • 2010-11-01, 21:44
Film pt. "List z Polski". Opowiadający o sytuacji centralnej Europy z zachodem i Rosją. Zabroniony przez TVP.





Zgłoś
Avatar
Shadow 2010-11-01, 23:11
No cóż szukają spisku i teorii spiskowych. Rosji nigdy nie ufałem, świrom z reguły się nie ufa. Jednak wypowiedz J. Kaczyńskiego z ostatniego filmiku... czy to nie było wtedy kiedy jak twierdzi był na prochach i nie wiedział co się z nim dzieje? Wątpliwości jest więcej. Materiał jest mocno stylizowany na pro Pisowską propagandę. Czy to dobrze? Trzeba to obejrzeć z pewnym dystansem i z zachowaniem zdrowego rozsądku i logiki.

Jeśli jednak mają rację z tym spiskiem i Rosja maczała palce w tej katastrofie to mamy przejebane...
Zgłoś
Avatar
mrrr... rrrr... rrrr... 2010-11-02, 8:00
@up jeśli to prawda fakt mamy przejebane i nie możemy na to nic poradzić. Więc nie będę nad tym się rozwodził. Materiał jest propagandą męczeństwa kwakwaków aż miło i wazelinke musiałem przy nieść. Jak dla mnie to kolejna próba zdobycia elektoratu przez pisdy. Od dziś noszę chusteczki bo jak taki zacznie mi jeszcze pluć o tych "factac" to morde będę miał mokrą. Notabene zastosowano tutaj kilka ciekawych technik manipulacyjnych Pod kątem nauki modelów zachować warty obejrzenia.
Zgłoś