18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:53
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:31
🔥 Znalazł się kij na brodaty ryj - teraz popularne
Avatar
qhash 2012-10-19, 13:42 8
większym lamusem jest ten, kto uwierzy w ten list
Zgłoś
Avatar
kebabzord 2012-10-19, 13:44
Stwierdzam fake bo " ot Bartosza "
Zgłoś
Avatar
maly88 2012-10-19, 14:11 5
Kiedyś żona(wtedy jeszcze dziewczyna) zgubiła legitymację szkolną, znalazł ją wiezień aresztu który sprzątał ulicę i odesłał jej do domu z podobnym listem. I powiem wam, że błędów było podobnie dużo jak tutaj więc jestem w stanie w to uwierzyć.
Zgłoś
Avatar
ziuny 2012-10-19, 14:18 6
Ja też mogę uwierzyć, dostałem kiedyś od znajomego murarza sms-a w który w wyrazie "skąd" jebnął tyle błędów: cyt. zkont.
Zgłoś
Avatar
polslav 2012-10-19, 14:42 3
pierdziel w Białymstoku garuje:)
Zgłoś
Avatar
Mrzygłód 2012-10-19, 15:04 1
a gdzie cenzura?(czerwona pieczątka ZK )
Chyba że sam cenzor strzelił fotke zanim takowa pieczątkę przystawił
A co do błędów to ludzie takie byki wala że swiat pojecia nie ma kumpel napisał kiedys do mnie czy pożyczę mu ksiorzke
Zgłoś
Avatar
ramzei 2012-10-19, 16:19
@wszyscy ale pierdolicie.
Najbardziej jest ciekawe czy przyszła?
Zgłoś
Avatar
Kakutniaczek 2012-10-19, 16:59 33
To jest kurwa piękne

jak ten kawał :

Dres pojechał do Paryża, wychodzi z autobusu i widzi ciekawe rzeczy, dzwoni do dziewczyny w Polsce i mówi:
Gocha ? kurwa, patrze w lewo o ja pierdolę,
patrze w prawo - o rzesz kurwa mać,
patrze do tyłu o w kurwę
Ona płacze i mówi : Ale tam musi być pięknie !
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-10-19, 18:59
Śmiejecie się, miałem koleżankę w liceum co typ jakiś z pierdla do niej pisał bo jej brat siedział i fotkę jej zostawił z adresem. Dostawała 4x a4 co tydzień.

Poezja
Zgłoś
Avatar
Morei_Sky 2012-10-19, 19:17
Ale mnie zdenerwowałeś tym listem, jestem b. pożądnym obywatelem a grozi mi pare mieś wiezienia za pewne nieporozumienie i niewinność, i się stresuje że bede siedział z cepami a kariera mi przepadnie ;(
Zgłoś
Avatar
alczi 2012-10-19, 19:41
ul. Kopernika 21, to się kojarzy tylko z jednym miejscem... a mianowicie szpital psychiatryczny w Krakowie. kto że tak powiem "siedzi" w temacie, ten pewnie owy szpital zna. tak więc bardziej jestem skłonna twierdzić, że to list od jakiegoś psycho fana/wielbiciela/adoratora.
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2012-10-20, 2:41
Odsiedziałem dożywocie więc wiem co to więzienne życie.
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2012-10-20, 7:04
grypsery i twórczości więziennej:

„Najukochańsza Eluniu
Na dzień dobry mocno mocno obcałowuję Twe oczki i piękne słodkie usteczka SKARBECZKO. Na wstępie opiszę Ci częściowo siebie, a więc wzrost 1.75 cm, włosy ciemne, budowa przeciętnego mężczyzny, oczy niebieskie, twarz drobna. Wykształcenie średnie, zawód mechanik samochodowy i w ogóle. Zainteresowania sport (piłka nożna, muzyka młodzieżowa, uwielbiam tańce, hoby motoryzacja. Siedzę za doliniarstwo czyli za kradzież prywatną, to jest jestem trochi złodziejowaty. Ale nic mi poważnego narazie nie udowodnili i wątpię czy mi coś udowodnią. Przyczepili się domnie za co kupiłem wóz, skąd pieniądze itd. I zatrzymali mi wóz do dyspozycji proroka i sądu, ale stara czyli mama moja to załatwi bo mam na to alibi, Eluniu, bardzo mi się spodobałaś i od pierwszego zobaczenia mi Ciebie zakochałem się w Tobie – poważnie. I od tamtej pory ciągle myślę i marzę o Tobie i z niecierpliwością oczekuję każdego dnia naszego spaceru, aby Cię ujrzeć. Jesteś dla mnie Najpiękniejszą Dziewczyną na świecie, czyli „Księżniczką moich marzeń”. Kocham Cię szczerą miłością, a nie wiem czy jestem kochany. SKARBIE mój proszę Cię adres znasz podaj mnie za świadka do swej sprawy, tylko dopiero na sprawie, będziesz miała okazję szybciej mnie zobaczyć i ocenić a zapewne nie będziesz żałowała naszej znajomości. Oraz nie zaszkodzę Ci w sprawie tylko pomogę, bo w czasie drogi na sprawę powiesz mi co mam Ci zeznawać – dobrze kochanie?
Ja dużo się nie spodziewam, może nawet ze sprawy wyskoczę, to napewno o Tobie nie zapomnę, bo zabardzo Cię kocham. A jeżeli ja bym miał szybciej sprawę to Ciebie podam do swojej sprawy za świadka zgoda? Kończąc te kilka słów pragnę Cię mocno, mocno jak tylko potrafię obcałować Twe oczki i śliczne usteczka zawsze kochający Cię Eluniu i sercem oddany tylko dla Ciebie.
Rysiek.”****;
Zgłoś
Avatar
nielogiczny 2012-10-20, 7:10 2
Po pierwsze SZACUN,gość umie pisać !!! Szycha w więźniu (pisarz)
Po drugie ,to nie błędy,to grypsera !!! Dla zmyłki władz penitencjarnych

PS:Ja bym dopisał "jak ni eprzyjdziesz,to kulki przekaże Twojemu bratu "
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie