18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
🔥 Are you ok? - teraz popularne
🔥 Trekking na mokro - teraz popularne
🔥 Ruski nurek - teraz popularne
Avatar
S................U 2019-10-30, 19:12 1
Powinien spaść ze schodów. Tak dla przykładu i dla zdrowia. Ze wszystkich schodów na dołku. 5 razy
Zgłoś
Avatar
htp 2019-10-30, 19:18
To jeszcze nie ma przepisu, że karalne jest tylko bicie regularne, czyli przemoc długotrwała
Zgłoś
Avatar
malarz666 2019-10-30, 19:30
Bo facet jest jak serce. Jeśli bije to wszystko w porządku.
Zgłoś
Avatar
EksplozjaSmaku 2019-10-30, 19:30
O pisiont groszy
Zgłoś
Avatar
pudel82x 2019-10-30, 19:43

EksplozjaSmaku napisał/a:

O pisiont groszy



A nie czasem złotówka?
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2019-10-30, 19:58 4
siwybis napisał/a:

Komuna miała jeden duży plus. Takiego szmaciarza dwa dni później wynieśli by z komisariatu na noszach i przetransportowali do szpitala na oddział dla przypadków beznadziejnych. Jeśli by to przeżył to na dźwięk słowa milicja, dostawał by ataku padaczki pourazowej.



To nie dzięki komunie, tylko dzięki dawniejszym czasom. W latach '60 czy '70 policja w każdym kraju po prostu mogła więcej i nie było wszędzie kamer
Zgłoś
Avatar
stefanwtiorturiowanyprzez 2019-10-30, 20:03 1
To są tego typu choroby,jak syndrom sztokholmski.Do tego dochodzi konserwatywny sposób myślenia,który kolesi,żeby kobieta nie pracowała nic nie miała i nie mogła się wyprowadzić,chyba że pod most.Takie poczucie bezpieczeństwa w niebezpiecznym domu.Tą idee faceci wyznają,żeby kobieta ich nie zostawiła,bo odnajdują fikcyjne szczęście,kiedy ktoś z nimi jest w sztucznym związku.
Zgłoś
Avatar
Strielok1 2019-10-30, 20:10 18
support3 napisał/a:

Ach ten elektorat PISlamu, piękny wzór rodziny żerującej na 500+.



Ah te zjeby które mają tak chujowe życie że wszędzie muszą wpierdalac się z polityką.
Zgłoś
Avatar
MalyMazur 2019-10-30, 20:29
Pewnie slask.... ja jebe jaka patola
Zgłoś
Avatar
X................3 2019-10-30, 21:33
Takie akcje z własnego polskiego podwórka są najlepsze! Więcej takich interwencji z polski na sadolu!.
Zgłoś
Avatar
Fubister 2019-10-30, 22:06
No i dobrze jak baba ma gówno zamiast mózhu to powinien ją lać codzienie
Zgłoś
Avatar
PoryPany 2019-10-30, 22:21
Dla ciekawych to Radom, Żeromskiego 100 coś.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2019-10-30, 22:29
W cale mnie to nie dziwi widać że dzielnica ciekawa to i element społeczny się znajdzie.... Nie rozumiem takiej kobity. Gość jej złamał klamke a ta go kurwa broni jak lwica młode . A potem słyszymy że konkubent zajebał konkubine bo zupa była za słona a kasa na żubra się skończyła
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2019-10-30, 22:32 4
MindBodyLightSound napisał/a:

A nie przyszło ci do głowy, że się boi? Że nie ma dokąd pójść, i jak ona wyjdzie ze szpitala, a on ze żłobka, to spotkają się na wspólnym kwadracie i dojebie jej jeszcze bardziej? Sąd sądem, ale gdzie ma mieszkać, na dworcu? Może nie dożyć rozprawy.



lepiej dostawać wpierdol za nic i może nawet być gwałconą ale mieć gdzie mieszkać, widzę że jajniki zmieniają tok myślenia
Zgłoś
Avatar
dantee 2019-10-30, 23:03
' ja nie mam takich ludzi jak on na ulicy ' nie ludzi tylko podludzi którzy dawno powinni pozdychać, taki frajer dęty powinien być codziennie bity po mordzie i jajach, żeby nie przekazał swoich skurwiałych genów dalej
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie