18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (13) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:36
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
Łobuz
~_Yarko_ • 2022-01-02, 18:19

Bije, to znaczy że na pewno kocha.
I przodem przepuścił ...
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2022-01-02, 18:20 10
Łobuz kocha najbardziej.
Zgłoś
Avatar
Halman 2022-01-02, 18:22 13
dobry romantyk musi być twardy...
Zgłoś
Avatar
mam_racje 2022-01-02, 18:28 3
Na wschód o tylko puścić atomówki
Zgłoś
Avatar
ALIEN0402 2022-01-02, 18:42 4
Dwa góra trzy dni i koleś bedzie na hardzie
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2022-01-02, 18:49 13
Zupełnie mi nie szkoda takich lasek, same się na to godzą
Zgłoś
Avatar
JamMsciciel 2022-01-02, 19:04 53
pazuzu napisał/a:

Zupełnie mi nie szkoda takich lasek, same się na to godzą



Oczywiście, że same się na to godzą, bo nie potrafią się odnaleźć w innym związku, niźli wzorzec domowy (mama & papa).
Cierpią, bo widziały cierpienie matek i taką przyszłość wbiły sobie za dziecka dla siebie. Zachowują się podświadomie jak matki wyzwalając w swoim „dżentelmenie” reakcje agresywne, czy to bojąc się i chowając czy to stawiając opór. Koniec takiej sytuacji zazwyczaj jest podobny = agresja, znęcanie. Czy to słowne, czy to fizyczne jak tutaj. Mi jest żal i jej i jego. Zakładam, że żadne z nich nie miało kochającego domu, nie zaznało prawdziwej miłości, więc skąd mają wiedzieć jak się to je?
Jeśli Ci ich nie żal, to mi żal Ciebie.
Życzę Ci dużo miłości
Zgłoś
Avatar
Cudak 2022-01-02, 19:07 4
Muzyczka zrobiła klimat Typ tak najebany, że ledwo na nogach stoi. Gdyby miała trochę rozumu, to by zepchnęła go ze schodów. Mielibyśmy part. 2 jak ruski książę śpi
Zgłoś
Avatar
KFCnigget 2022-01-02, 19:15 5
JamMsciciel napisał/a:

Oczywiście, że same się na to godzą, bo nie potrafią się odnaleźć w innym związku, niźli wzorzec domowy (mama & papa).
Cierpią, bo widziały cierpienie matek i taką przyszłość wbiły sobie za dziecka dla siebie. Zachowują się podświadomie jak matki wyzwalając w swoim „dżentelmenie” reakcje agresywne, czy to bojąc się i chowając czy to stawiając opór. Koniec takiej sytuacji zazwyczaj jest podobny = agresja, znęcanie. Czy to słowne, czy to fizyczne jak tutaj. Mi jest żal i jej i jego. Zakładam, że żadne z nich nie miało kochającego domu, nie zaznało prawdziwej miłości, więc skąd mają wiedzieć jak się to je?
Jeśli Ci ich nie żal, to mi żal Ciebie.
Życzę Ci dużo miłości



ejejejej ale mi się wydaje że każdy wychowywany bezstresowo zaznał dużo miłości, na która nie zasługiwał, wpierdolić takim chujom, do obozu wysłać a nie pierdolić jakieś lewackie wysrywy
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-01-02, 19:19 2
Wątroba jej nie zgnije
Zgłoś
Avatar
JamMsciciel 2022-01-02, 19:25 7
KFCnigget napisał/a:

ejejejej ale mi się wydaje że każdy wychowywany bezstresowo zaznał dużo miłości, na która nie zasługiwał, wpie**olić takim ch*jom, do obozu wysłać a nie pie**olić jakieś lewackie wysrywy



Widzę, że trafił się człowiek stalowych zasad. Byli już tacy, którzy chcieli obozami świat zmieniać i teraz pokolenia później nadal odbija się nam to czkawką społeczną. Energia mój drogi nie ginie. Czy rozmawiamy o fizyce czy o emocjach.
A z agresją jest tak, że agresję agresją ciężko wyleczyć. Można zagłuszyć, ale ona i tak wyjdzie i to ze wzmożoną siłą.
Takie je zdanie me
Zgłoś
Avatar
Sawix 2022-01-02, 19:35
śmieć i tyle
Zgłoś
Avatar
qwerq123 2022-01-02, 19:51 3
Jednobrwiowy

Zgłoś
Avatar
Hajzenberg 2022-01-02, 20:01
Bez powodu napewno jej nie najebał
Zgłoś
Avatar
chysek_litrusek 2022-01-02, 20:19 6
JamMsciciel napisał/a:

Oczywiście, że same się na to godzą, bo nie potrafią się odnaleźć w innym związku, niźli wzorzec domowy (mama & papa).
Cierpią, bo widziały cierpienie matek i taką przyszłość wbiły sobie za dziecka dla siebie. Zachowują się podświadomie jak matki wyzwalając w swoim „dżentelmenie” reakcje agresywne, czy to bojąc się i chowając czy to stawiając opór. Koniec takiej sytuacji zazwyczaj jest podobny = agresja, znęcanie. Czy to słowne, czy to fizyczne jak tutaj. Mi jest żal i jej i jego. Zakładam, że żadne z nich nie miało kochającego domu, nie zaznało prawdziwej miłości, więc skąd mają wiedzieć jak się to je?
Jeśli Ci ich nie żal, to mi żal Ciebie.
Życzę Ci dużo miłości



Jesteś do dorosłym psychoterapeuta, czy twój ci tak nagadał? Jakim prawem wyciągasz takie wnioski z filmu?
Zgłoś