18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:00
Avatar
Tassadar 2014-12-01, 14:25
Gilznosa
Z jednej strony popieram ale z drugiej gdybyś miał w tym durnym kraju wyłożyć 10 000 za taką bzdurę no to sory. Tam to srają na taką kasę. Powinien dziadek dostać za głupi pusty łeb fakturę w wysokości kosztów paliwa i godzin pracy strażaków i dobranoc.
Zgłoś
Avatar
J................S 2014-12-01, 14:39
mandat tylko 50zł? haha dzwonię, żeby mi piwo ze sklepu przywieźli
Zgłoś
Avatar
contowsky 2014-12-01, 15:05
łódka? łódź kurwa
Zgłoś
Avatar
Nattsjel 2014-12-01, 15:10
śmiejecie się, że trzy wozy przyjechały.
Mnie kot kiedyś uciekł na balkon obok. Wyjaśniłam dyspozytorce o co chodzi, że brakuje mi z mojej drabiny dosłownie 10cm(mieszkam na pierwszym piętrze więc wylazłam z drabiną na chodnik), żeby dosięgnąć kota.Ona stwierdziła, że wyśle osobówkę z dłuższą drabiną.
Po chwili na mojej ulicy pojawił się wielki wóz strażacki, zamknęli całą ulicę jakby się kamienica paliła i 6 gości *uczestniczyło* w akcji ratunkowej...
"Zabezpieczyć KOTA przed ucieczką z balkonu" taką uwagę dostałam do potwierdzenia ich wizyty...
Zgłoś
Avatar
w................a 2014-12-02, 17:11
Vuko napisał/a:


Ty tak na serio czy piszesz najebany w środku nocy żeby piwa wyłapać? Aaa Ty ze Śląska, już wszystko jasne, węglojadzie.

Jest zimno, do tego dochodzi woda + ze zgłoszenia niby wynikało, że ktoś jest na tej "łódce" to dyspozytor wysłał większe siły żeby tego domniemanego kogoś wyciągnąć jak najszybciej. Mowa była o ludzkim życiu, więc lepiej jak przyjedzie 20 strażaków niż jak przyjedzie 5 i nagle, w kulminacyjnym punkcie braknie 2 par rąk do roboty. Relacja zgłaszającego to jedno a rzeczywistość to drugie.

Dla mnie to absurd dnia żeby nie móc się dogadać z dyspozytorem. Ba, nie potrafię ogarnąć jak można dzwonić po straż pożarną żeby mi uratowali jebaną zabawkę... Faceta powinni obciążyć kosztami wyjazdu i nie wiem, jakimś mandatem za niedojebanie umysłowe. W takich sytuacjach powinno się pokazywać twarze delikwentów, żeby wszyscy wiedzieli że z delikwentem trzeba ostrożnie i najlepiej żeby nie brać go na poważnie w jakiejkolwiek sytuacji.[/jebane to ty masz w tępym łebie piszesz dzieciaku głupoty i bez sensu tępy łbie

Zgłoś