18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
w................a 2014-12-01, 4:30 1
nawet jeśli to po kiego aż 3 wozy przyjechały ? Chyba ping pong im się znudził
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2014-12-01, 4:41 27
wóda napisał/a:

nawet jeśli to po kiego aż 3 wozy przyjechały ? Chyba ping pong im się znudził


Ty tak na serio czy piszesz najebany w środku nocy żeby piwa wyłapać? Aaa Ty ze Śląska, już wszystko jasne, węglojadzie.

Jest zimno, do tego dochodzi woda + ze zgłoszenia niby wynikało, że ktoś jest na tej "łódce" to dyspozytor wysłał większe siły żeby tego domniemanego kogoś wyciągnąć jak najszybciej. Mowa była o ludzkim życiu, więc lepiej jak przyjedzie 20 strażaków niż jak przyjedzie 5 i nagle, w kulminacyjnym punkcie braknie 2 par rąk do roboty. Relacja zgłaszającego to jedno a rzeczywistość to drugie.

Dla mnie to absurd dnia żeby nie móc się dogadać z dyspozytorem. Ba, nie potrafię ogarnąć jak można dzwonić po straż pożarną żeby mi uratowali jebaną zabawkę... Faceta powinni obciążyć kosztami wyjazdu i nie wiem, jakimś mandatem za niedojebanie umysłowe. W takich sytuacjach powinno się pokazywać twarze delikwentów, żeby wszyscy wiedzieli że z delikwentem trzeba ostrożnie i najlepiej żeby nie brać go na poważnie w jakiejkolwiek sytuacji.
Zgłoś
Avatar
Kluposz 2014-12-01, 5:20
Krzysiek to jest gość
Zgłoś
Avatar
seattle 2014-12-01, 8:27
Straż Pożarna- bezmiar nepotyzmu.
Zgłoś
Avatar
toranaga7 2014-12-01, 9:58
Lepsze niż te jebane pranki,bo prawdziwe
Zgłoś
Avatar
bekaziom 2014-12-01, 11:43
Na miejscu służb przypierdoliłbym mu mandat nie 50,a przynajmniej te 500 zł-stać go na taką zabaweczkę,to na mandat tym bardziej.
Zgłoś
Avatar
Seus 2014-12-01, 11:50
dziadek troll
Zgłoś
Avatar
NsQ. 2014-12-01, 12:47
Moje miasto takie piękne
Zgłoś
Avatar
chetek 2014-12-01, 13:03
50zł mandatu? Kurwa, jakim bezmyślnym człowiekiem trzeba być, żeby wzywać Straż do "ratowania" jakiejś zabawki; powinni mu dowalić całkowite koszty akcji. Jak go głowa boli, to pewnie dzwoni po karetkę...
Zgłoś
Avatar
sabbath88 2014-12-01, 13:05
50zł mandatu? NAPRAWDĘ!?
50tys powinien dostać to by następnym razem pomyślał dwa razy.
Zgłoś
Avatar
zip0 2014-12-01, 13:06 1
KURRRRRWAAWWARAW a ja za przekroczenie jezdni obok pasów stówę dostałem
Zgłoś
Avatar
i................a 2014-12-01, 13:18
Boże, jaki ciul.
Zgłoś
Avatar
b00mba 2014-12-01, 13:59
@vuko

No kurwa, rownie dobrze do jednego poszkodowanego moglo jechac 10 karetek. zamknij morde jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia.
Zgłoś
Avatar
Gilznosa 2014-12-01, 14:17 2
50zł ?!?!? to jakiś żart? :| Pracowałem kiedyś w Norwegii...zlecenie wykonywaliśmy na Uniwersytecie w Oslo. Montowaliśmy 4 nowe windy w miejsce starych-nadszarpniętych zębem czasu. Podczas prac monterskich w szybie windy nie zabezpieczyłem czujki dymu, a pech chciał, że ta właśnie kutwa okazała się czuła na kurz, który powstał w skutek wiercenia otworu pod kołek rozporowy fi8....Alarm się odpalił, zamieszanie, ewakuacja studentów, z automatu straż pożarna została zadysponowana przez centralę ppoż. Tylko i wyłącznie dzięki szybkiej interwencji u "woźnego" straż została odwołana i alarm został wyłączony po zweryfikowaniu braku zagrożenia ogniem....Mimo wszystko straż pożarna obciążyła moją firmę grzywną w wysokości 20 000 NOK (tj. około 10 000zł). Odbyłem bardzo "ekskluzywną" rozmowę ze swoim szefem ale pracy nie straciłem ..... Właśnie dlatego patrząc na takie historyjki kipi we mnie myśl, że Polska to faktycznie dziki kraj 3 świata za murzynami w niektórych kwestiach.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie