18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Dzisiaj każdy z nas może zostać reporterem. Każdy z nas ma w kieszeni urządzenie, które idealnie do tego pasuje, a dziennikarstwo obywatelskie cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Jednak nie każdy umie korzystać ze swoich praw, nie każdy powinien ingerować w jakiekolwiek sytuacje. Pseudo – reporter, który jest głównym bohaterem (operatorem kamery) powinien zostać doprowadzony do odpowiedzialności. Zobaczcie jak się zachowuje…


Najwięcej przezwisk i przekleństw od około 8:15


2015-08-31, 11:49
Faceta jest pie**olnięty - ewidentnie. Zobaczcie sobie opisy pod filmikiem na YT, napisany przez typowego schizofrenika. Facet powinien beknąć za utrudnianie pracy służbom swoim pseudo-dziennikarstwem.
I jeszcze nazywanie strażaka na służbie "pedałem"(8:40-9:00) i grożenie mu Policją. Powinien mu ktoś mordę obić i może nauczyłby się pokory - której mu ewidentnie brakuje, bo sam wrzuca tego typu ścierwo do sieci.

2015-08-31, 11:52
podziwiam strażaka, że mu nie wyj***ł w ryj

2015-08-31, 12:00
debil lvl over 9000

2015-08-31, 12:11
Jak k***a spokojnym człowiekiem jestem, jeśli by ten zjeb przy mnie odezwał się do strażaka "pedale" z miejsca dostałby w ryj (z wiadomych przyczyn, strażak nie może takiej mendzie zaj***ć). I w dupie bym miał obecność policji. k***a, namnożyło się tych domorosłych dziennikarzyn pie**olonych ostatnimi czasy.

2015-08-31, 12:40
"Utrudnienie pracy dziennikarza"....

Z opisu na YT: "Gojskie lemingowe bydło"
No i wszystko jasne. Jakiś pie**olony mosiek to pisał. Pewnie nie chcieli go przyjąć do Straży Pożarnej bo był lebiegą i teraz się mści.

Ja bym chciał aby ten pseudo dziennikarzyna miał jakiś wypadek gdzie liczyłby się czas i obok stałoby 100 takich jak on z komórkami wyzywających od pedałów strażaków i utrudniających im pracę. Ciekawe co by wtedy myślał... No tak. Ten debil nie myśli i pewnie jego jedyną reakcją byłoby wyzywanie od pedałów a jakby go wyciągali z palącego się auta to by groził sądami ,że go pedały dotykają i atakują...

Niedoj***nie umysłowe jest niestety nieuleczalne.

Mam nadzieję ,że ktoś go podpie**oli z tym filmikiem na policję za obrazę funkcjonariusza publicznego.

2015-08-31, 12:47
Jak tak to policja napie**ala obywateli, a jak taka k***a łazi po tej planecie to żadnemu się nie chce ruszyć dupy i zrobić porządku. dlatego soczyste HWDP!

2015-08-31, 13:07
Podziwiam strażaka za spokój ducha, ja bym nie wytrzymał podczas akcji.
A gość swoim homofobią podpada mi sam pod pedała bo jak wiemy od kapitana Bomby!
"A od homofobii to tylko krok od pedalstwa." ~ Sebek

Pozdrawiam

2015-08-31, 13:16
do TVN go powinni przyjąć za Kuźniara

2015-08-31, 13:18
Wrzucić to na nasze serwery, żeby nie zginęło

2015-08-31, 13:21
Jestem z łodzi, dajcie namiar na typka :)

2015-08-31, 14:47
Łódź, k***a...
~Cezary P.

2015-08-31, 15:04
Velture napisał/a:

"Utrudnienie pracy dziennikarza"....

Z opisu na YT: "Gojskie lemingowe bydło"
No i wszystko jasne. Jakiś pie**olony mosiek to pisał. Pewnie nie chcieli go przyjąć do Straży Pożarnej bo był lebiegą i teraz się mści.

Ja bym chciał aby ten pseudo dziennikarzyna miał jakiś wypadek gdzie liczyłby się czas i obok stałoby 100 takich jak on z komórkami wyzywających od pedałów strażaków i utrudniających im pracę. Ciekawe co by wtedy myślał... No tak. Ten debil nie myśli i pewnie jego jedyną reakcją byłoby wyzywanie od pedałów a jakby go wyciągali z palącego się auta to by groził sądami ,że go pedały dotykają i atakują...

Niedoj***nie umysłowe jest niestety nieuleczalne.

Mam nadzieję ,że ktoś go podpie**oli z tym filmikiem na policję za obrazę funkcjonariusza publicznego.



i co, jakas inna ciota go podpie**oli na policje, policja da mu pouczenie za chamskie zachowanie(jezeli strazak osobiscie nie zalozy sprawy to nie mozna tego luja skazac, za obraze/utrudnianie pracy), ty za to zaplacisz z podatkow, a jego puszcza...

moze zamiast sie blaznic lepiej mu po prostu tradycyjnie po staropolsku wpie**olic?

2015-08-31, 15:41
Głos jak p*zda, zachowanie jak p*zda, a p*zdy pewnie na oczy nie widział.
Fajnie by było namierzyć jakoś strażaka, do którego mówił "pedale", podesłać mu ten filmik. Niech chłopak zgarnie kilka groszy z odszkodowania. (zostało to upublicznione, więc myślę, że trochę by musiał chłoptaś zapłacić) A pseudo reporter zostanie ukarany i może przestanie gwiazdorzyć ;)
Mamy datę, miejsce zdarzenia. Sądzę, że nie byłoby trudno odnaleźć tego strażaka ;)
To co Sadole, działamy?

Na miejscu z policji była na pewno p. Marzena Boratyńska. (znalazłem wywiad dla jakiś tam łódzkich wiadomości) Sądzę, że skontaktować się z tą osobą nie będzie trudno. Pewnie ma informacje jakie jednostki straży brały udział w akcji. Wtedy już tylko podesłać filmik strażakom, oni już będą wiedzieli kogo reporterek wyzywał i może jakoś uda się typa naprostować.
Tak jak ktoś napisał - nie ma co go bić, bo tylko można by sobie problemów narobić... A po co? Sądzę, że bardziej odczuje jeśli będzie musiał zapłacić odszkodowanie, niż jak je dostanie od kogoś z nas ;)

Cz...........as
2015-08-31, 15:43
Żyjemy w takich czasach że w dwie minuty można by podać jego dane osobowe razem ze zdjęciem niestety taki debil jak dostanie w ryj to zaraz będzie sąd, obdukcja, tvn itd...